Teade

Collapse
No announcement yet.

LCD monitor virvendab

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    LCD monitor virvendab

    Nagu pealkirjas mainitud, siis LCD monitor virvendab täiesti talumatult. Kõik muu töötab kenasti.
    Monitoriks on acer AL1916W
    Vaatasin sisse, kuid seal midagi silma ei hakanud, ei katkisi/punnis kondesi ja skeem paistis ka terve.
    5v pinge mis converterisse (analog to digital converter vms, pole varem lcd parandusega tegelenud) läks oli mõõtmisel 5.12v, seega see peaks ka normaalne olema?
    Rohkem nagu midagi vaadata ei osanud, virvendab ainult see osa mis arvutist tuleb, monitori menüü ja logo ei virvenda üldse, seega paneel peaks (vist?) korras olema.
    Proovisin erinevaid resolutsioone ja kaadrisagedusi, kuid see ei muutnud ka midagi paremaks, monitori resoks peakski 1440x900 olema minu andmetel ja sellega proovitud sai.
    Mis tal veel viga võib olla, mingi kivi läbi?

    Pildid ka:


    #2
    Re: LCD monitor virvendab

    Häire.
    Mõni kord ka projektrotitel hakkab pilt vibrama kui panna nt lamp põlema.
    Proovi monitor panna nii ,et teised seadmed lülitad vällja.

    Comment


      #3
      Vs: Re: LCD monitor virvendab

      Monitor teeb igalpool nii, olenemata kus asub, mingit magnetvälja või vooluhäireid tekitavaid seadmeid ei tohiks kuskil läheduses olla. Olen monitori proovinud 3 arvutiga - igalpool sama jama.

      Lisaks veel et monitor sisse lülitades virvendab vähem, kui u 10sek käib muutub pilt kõvasti hullemaks.
      viimati muutis kasutaja spyker995; 16 m 2011, 21:11.

      Comment


        #4
        Vs: Re: LCD monitor virvendab

        Kas teise arvuti taga kah sama jama, vaata juhe üle, loksuta siit-sealt signaali juhet?

        Comment


          #5
          Vs: Re: LCD monitor virvendab

          Nagu ütlesin olen monitori proovinud 3 erineva arvuti peal, virvendab sama moodi. Juhet olen loksutanud, väänanud jne, mingit muutust ei teki. Juhtmel mingeid väliseid defekte ka ei ole, kahjuks teist juhet pole millega proovida.

          Comment


            #6
            Vs: Re: LCD monitor virvendab

            Kui kedagi huvitab, siis sai uk'st uus signaaliblokk tellitud, ära vahetatud ning nüüd monitor töötab jälle laitmatult.

            Comment


              #7
              Vs: Re: LCD monitor virvendab

              palju see rõõm rahalises ekvivalendis väljendus?siis on teinekord teada,kas tasub parandada või hoopiski uus osta

              Comment


                #8
                Vs: LCD monitor virvendab

                koos eestisse saatmisega peaaegu 20 euri

                Comment

                Working...
                X