Teade

Collapse
No announcement yet.

Sony telekas vilgutab LEDi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Sony telekas vilgutab LEDi

    hei,

    Sony kineskooptelekas KV-29FX20B ei võta pilti ette.
    peale nupust sisse vajutamist teeb selle iseloomuliku plõksu ja siis vilgutab LEDi 2 korda
    (B+ over current protection -viga).

    kas on mõtet sellega tegeleda ja kuhu võiks selle remonti viia?

    tänud

    #2
    Vs: Sony telekas vilgutab LEDi

    no kui oli plaanis uus tuua,siis mine uue järele.aga ka vana on tõenäoliselt täitsa parandatav(esimene viga,mis sellisele veateatele pähe tuli,oli suure realaotustransistori lühis)

    Comment


      #3
      mis šansid on saada kusagilt sobiv realaotustrafo (mõistliku hinnaga)?
      tundub et praegune on liiga saanud - on ajanud mahlu välja (pilt)

      ja läbi on ka realaotustransistor, BU 2515 DX.

      kas sinna saaks ka mingi asendustransi panna?
      (originaal jupp tuleks kusagilt kaugelt tellida ja oleks hirmus kallis)

      Mait
      viimati muutis kasutaja Scott; 30 m 2011, 20:40. Põhjus: kokku

      Comment


        #4
        Vs: Sony telekas vilgutab LEDi

        BU2520DF peaks sobima (suti teine korpus küll)

        Comment


          #5
          Vs: Sony telekas vilgutab LEDi

          Mul garaazis peaks olema üks Sony telkust pärit realaotustrahvo, aga kuna muud asja pole sinna, siis ei viitsi selle pärast lund kühveldama minna. Meetrine hang on ukse ees. Ei pruugi see jupp sobida ka sulle. Kui satun, siis otsin välja ja annan teada.
          Хоть я сразу не понял что это, ну почуствовал что для полного счастья это как раз вот уменя не хватало.

          Comment


            #6
            Vs: Sony telekas vilgutab LEDi

            Esmalt postitatud vuss poolt Vaata postitust
            Mul garaazis peaks olema üks Sony telkust pärit realaotustrahvo, aga kuna muud asja pole sinna, siis ei viitsi selle pärast lund kühveldama minna. Meetrine hang on ukse ees. Ei pruugi see jupp sobida ka sulle. Kui satun, siis otsin välja ja annan teada.
            tänud.
            kuidas ma üldse saaks kontrollida olemasoleva töötamist? mida peaks mõõtma?

            Comment


              #7
              Vs: Sony telekas vilgutab LEDi

              realaotustransistori vahetasin ära ja nüüd on nii et vahest tuleb pilt ette aga enamus ajast näitab sisselülitamisel sedasam veakoodi.
              kuna ei oska / ei viitsi enam sellega jätkata siis annaks hea meelega ära varuosadeks või kui keegi tahad sellega edasi tegeleda ...

              Comment


                #8
                Vs: Sony telekas vilgutab LEDi

                Kui huvi veel torkida, peaks mul vist terve sellise teleka sisu olema, tegelt isegi terve telekas, aga kineskoop hakkas ära väsima. Kui huvi mingi väikse raha eest sisu vastu olemas võin mudeli ära täpsustada.

                Comment

                Working...
                X