Teade

Collapse
No announcement yet.

LA4450 ja LA4451

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    LA4450 ja LA4451

    muusikakeskusel polenud maha LA4450 - audio lopp. Asendasin LA4451 (kuna LA4450 polnud momendil votta) aga pahandus selles, et sound on väga kole. Ei leia kusagilt selle LA4451 datasheeti - ei tea, kas on selline asendus yldse voimalik voi on mul seal muusikakeskuses veel miski jama lisaks sellele katkisele loppvoimule...

    #2
    Vs: LA4450 ja LA4451

    Kas google ei aita?

    Comment


      #3
      Vs: LA4450 ja LA4451

      Esmalt postitatud av2 poolt Vaata postitust
      Kas google ei aita?
      Seekord ei aita. Pakub 4450 datasheeti ka 4451 otsinguga.

      Tasuks otsida "tagurpidi": googelda, mis seadmes antud IC esineb, siis otsi selle seadme skeem ja ongi vajalik olemas

      (Nii leidis ühe CD-mängija.)
      73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
      ATiP1pN4XeM

      Comment


        #4
        Vs: LA4450 ja LA4451

        googeldamine ei aita jah. See tagurpidiotsing ilmselt ka ei aita, kuna minu seade sisaldab LA4450 ja ma arvasin, et seda saaks ehk asendada LA4451-ga. Käima ta ju läks - järelikult toide ja sisendid väljundid on samad. Ainult signaal on kole - miski kägin - tundub olema kas mingi korrektsiooni viga vöi ehk tagasiside on vale - ilmselt saundi järgi nagu oleks yle tyyritud. Mis seade voiks sisaldada seda LA4451-t, mina kyll ei oska arvata - pakun, et ehk mingi telekas. Ostsin ma selle kivi serigost - seal enamuses sellised telekajupid nagu. Ise ma eriline telekaparandaja ei ole, nii, et ei oska miskit välja ka moelda - praegu tundub, et tuleb ikka vist osta oige kivi - ebays täiesti olemas. Ma lihtsalt arvasin, et saab lihtsamini ja odavamalt....

        Comment


          #5
          Vs: LA4450 ja LA4451

          LA4450 on tavaline kahe kanaliga võimendi.LA4451 aga mõlemad kanalid sildlülituses.nii et üks ühele vahetus ei sobi.skeem tuleb ringi teha,kui tahad seda kasutada

          Comment


            #6
            Vs: LA4450 ja LA4451

            Tükikesed skeemidest..
            "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

            Comment


              #7
              Vs: LA4450 ja LA4451

              Skeemis nagu mõned erinevused on jah - eks ma proovin siis tuunida oma olemasolevat skeemi - skeemi järgi vaadates see kägin võib olla põhjustatud küll sellest sisendiosa väiksest erinevusest. Sisendid - väljundid ongi täpselt samas kohas jah. Igatahes tänud abi eest - ehk saab hakkama ilma $16 raiskamata.

              Comment

              Working...
              X