Teade

Collapse
No announcement yet.

Autovõimendi ei funka (liigutatud)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Autovõimendi ei funka (liigutatud)

    Autoga sõites tuli võimendi küljest massi juhe ära ja enam ei tule piuksugi. Silmadega vaadates tundub kõik korras, midagi ei ole nagu ära kõrbenud ka, aga asi ei taha siiski töödata. Tegemist on VDO dayton 4x150W võimuga. Äkki keegi oskab aidata või pakkuda mõnda isikut, kes selliste asjadega tegeleb.

    #2
    Vs: Autovõimendi ei funka.

    Kontrolli kogu juhtmestik üle.Vaata kas kaitsmed korras.

    Comment


      #3
      Vs: Autovõimendi ei funka.

      Ma kipuks jälle kurjustama...
      Miks on autovõimendist juttu siin?
      Selleks on olemas autofoorumi nimeline foorumiosa.
      Samuti on olemas REMONDIFOORUM kuhu see teema sobiks veel rohkem.
      Seda märkasin, et see teema jälle on situtud (ma ei suuda seda niisuguse teemapüstituse korral viisakamalt väljendada, pigem ei taha sest kuna viisakat ja lugupidavat suhtumist ei ole ka teemaalgataja poolt [püüame hoida asjasse mittepuutuvad teemad puhtad!!!]) mitmesse foorumiosasse. See lähenemine tekitab tõrjuva seisaku, ma näit. praegu isegi ei lugenud seda probleemi läbi kuna nägin, et see on 2 foorumis olemas. Kui arvatakse, et "keegi ei vasta ju kui see teema on kusagil muus foorumis" siis jah, see on võimalik...siin veel jäänud võimendihuvilisi silma kes tegelevad koduaudioga, mitte autojunnidega - ja üldiselt on autojunnide kohta küsijad suht "omast arust olen hullult vinge kuju, tean asja ja mul on vinge auto jne", samas kui neile midagi seletad siis hakkavad liialt tüütama - no keegi ju ei saa passida päev otsa ja vastata rumalatele küsimustele mille saaks selgeks ka otsingut kasutades. Kui ikka enne ei ole kokku vastava asjaga puutunud siis tuleb leida kompromiss - viia asi remonti või kordasaamise nimel ka ise midagi ära teha (kui keegi küsib, et mida oled teinud siis ka vastata sellele küsimusele), mitte, et oled otsinud ja teinud nii, et tapab aga lahendust ei ole. Kui nii tõesti on, et infot ei ole siis kui leidub keegi kes on kokku puutunud või keegi kes oskab seletada leiab teema siis ta oma vabast ajast ka vastab ... Niisugune lähenemine jätab mulje, et siiski ei ole midagi tehtud ja püütakse saavutada olukorda, et magavale kassile jookseks hiir ise suhu.
      Seega kui nüüd mõtelda selle peale siis tekib varem või hiljem see hetk kus selgub, et radiotehnika35 siin ei ole pahane alusetult .
      viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 11 m 2010, 16:19.
      -superradical-

      Comment


        #4
        Re: Autovõimendi ei funka.

        Ma väga vabandan, aga ma ei saanduki täpselt aru kuhu ma selle teema püstitama pean, esialgu püstitasin autofoorumisse, aga kuna seal oli auto elektritehnika, kuid audiot ei olnud, siis panin igaksjuhuks siia ja kurat nüüd avastasin, et on veel autoaudiofoorum ka ja remondifoorum(jube spetsiifiline). Mitte sellepärast, et ohh äkki tuleb rohkem vastuseid, ma ei tülitaks kedagi, kui ei peaks. Ega ma siis tüli norima ei tulnud siia Ja tõesti ma ei oskagi seal midagi täpsemalt uurida, kui ma ei ole sellise alaga kokku puutunud ja pole eriline tehnika tüdruk. Alusetu on hoopis süüdistusi esitada. Minu paha.

        Comment


          #5
          Vs: Re: Autovõimendi ei funka.

          Kui sa oled Tallinnas,siis mine küsi abi Järve selveri maaalusest parklast.Seal on koht nimega "A-Sound"

          Telefon 657 8566
          Aadress Pärnu mnt. 238
          E-R 10:00 - 18:00

          Või teine varjant.Pane kuulutus Töövahenduse foorumisse.Ehk keegi tuleb ja vaatab sul selle asja üle.

          Comment


            #6
            Vs: Re: Autovõimendi ei funka.

            Keegi ei süüdistagi, lihtsalt juhiti tähelepanu. See on paha-paha, et foorumisse sattudes tehakse kasutaja ja kannatamatu ollakse - kohe teema niuhti ära kuhugile. Pärast selgub, et asi nii hull üldse ei ole kuid et õhk puhtam oleks siis oleks enne probleemi lahkamist mõistlik leitud siinne foorumistik läbi vaadata, et kuhu teema sobiks.

            Ka võimalikult täpselt siis kirja panna seadmega juhtunu - niimoodi nagu teema püstitatud on ei suuda sellele keegi vastata - ehk see lahtitulnud juhe läks ka kuhugi mujale vastu kuhu ei oleks pidanud, kas kusagil mingisugune tuluke veel põleb (mõni nendest mis enne kui asi töötas, ka põles jne... Seda pidasin silmas - on jube raske mõista probleemi kui seda selgelt pole võimalik ütelda, suure osa õnnestumisest remondil määrab ka seadme remondieelne olukord mis remondivajaduse põhjustas - see võib oluliselt kiirendada/lihtsustada remonti ning tänu selle info olemasolule võib remont olla lihtne millega saab ka esmapilgul oskamatu inimene hakkama . Siin foorumis ei ole prioriteet see, et huvilised minema ajada kuid abi vajajad peavad ka ise püüdma saavutada olukorda mis tagab abistamise !
            Remondifoorum oleks õige foorum, võib olla spetsiifiline kuid suunab paremini.
            -superradical-

            Comment


              #7
              Re: Autovõimendi ei funka.

              Täpsustan siis veidi. Mass tuli kahvli küljest lahti, aga kuskile lühisesse minna ei saanud, kuna ots jäi kummiluti sisse. Kaitsmed on korras, kõik õiged tuled, mis põlema peavad, põlevad. Veider on see, et võimendi töös olles annab + klemm välja 12 voldi asemel ~8 volti, mis viitab sellele, et kõik päris õige pole.

              Comment


                #8
                Vs: Re: Autovõimendi ei funka.

                Esmalt postitatud robocop poolt Vaata postitust
                Täpsustan siis veidi. Mass tuli kahvli küljest lahti, aga kuskile lühisesse minna ei saanud, kuna ots jäi kummiluti sisse. Kaitsmed on korras, kõik õiged tuled, mis põlema peavad, põlevad. Veider on see, et võimendi töös olles annab + klemm välja 12 voldi asemel ~8 volti, mis viitab sellele, et kõik päris õige pole.
                Mis klemm see nüüd seda pinget välja annab? Aku pealt tulevalt juhtmelt peab tulema 12+V (võimalusel mõõda üle ilma võimendita) ja siis ühenda võim järele ja mõõda mis klemmidele jääb. Vaevalt, et võimendi sul aku ära koormab. Kuidas "-" ots tuleb, auto kere küljest? Kontrolli ka see ühendus üle.

                Comment


                  #9
                  Vs: Re: Autovõimendi ei funka.

                  Asukoht on saladus. rate?

                  Comment


                    #10
                    Re: Vs: Re: Autovõimendi ei funka.

                    Esmalt postitatud Eggy poolt Vaata postitust
                    Mis klemm see nüüd seda pinget välja annab? Aku pealt tulevalt juhtmelt peab tulema 12+V (võimalusel mõõda üle ilma võimendita) ja siis ühenda võim järele ja mõõda mis klemmidele jääb. Vaevalt, et võimendi sul aku ära koormab. Kuidas "-" ots tuleb, auto kere küljest? Kontrolli ka see ühendus üle.
                    Otse akult lahtise juhtmega annab välja 12 volti nii nagu vaja, aga kui juhe võimule järgi ühendada ja võim tööle lülitada, lööb pinge laksust kuskil 8 voldi peale. Mass tuleb kere küljest jah.

                    Asun Tallinnas.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Re: Vs: Re: Autovõimendi ei funka.

                      Kui pinge niimoodi kukub siis on kontakt kehva. Toitejuhtmed tuleks üle vaadata alustuseks.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Re: Vs: Re: Autovõimendi ei funka.

                        Kindlasti on sul seal see suur ilus kaitse kusagi aku juures vahel.
                        Kontrolli, kas see kaitse on terve.
                        Oli olukord, kui see kaitse paistis silmaga terve (polnud siis läbipõlenu) vaid oli seal sees väike mõra.
                        Võid proovida otsad ühendada korraks ilma kaitsmeta.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Re: Vs: Re: Autovõimendi ei funka.

                          Esmalt postitatud Cert85 poolt Vaata postitust
                          Kindlasti on sul seal see suur ilus kaitse kusagi aku juures vahel.
                          Kontrolli, kas see kaitse on terve.
                          Oli olukord, kui see kaitse paistis silmaga terve (polnud siis läbipõlenu) vaid oli seal sees väike mõra.
                          Võid proovida otsad ühendada korraks ilma kaitsmeta.
                          Kui kaitse läbi on, siis kust see 8V tuleb?

                          Comment

                          Working...
                          X