Teade

Collapse
No announcement yet.

Amino digibox tuksis?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Amino digibox tuksis?

    Leidsin siis kodust kola seest elioni amino digiboxi ja kuna nüüd tekkis vajadus uue järele, siis mõtlesin, et võtan jälle kasutusse. Digibox aga ütleb, et viga boxi töös ja kogu lugu. Küsisin elionist ja elion ütles selle peale, et selle digiboxi seerianumbrit nemad ei aktsepteeri ja telekat ma sellega vaadata ei saa. Väga kummaline lugu,et mismõttes ei aktsepteeri seda boxi enam. Ometi neilt ju ostetud see kunagi. Oskab keegi öelda, on sellega siis teha veel miskit või ongi lihtsalt nii,et elion ei aktsepteeri ja kõik? Muidu LAN ja muud pesad kõik toimivad.

    #2
    Vs: Amino digibox tuksis?

    No siis võiks ju Elionist veel üle küsida, MIKS pole aktsepteeritav.
    Nad võiks ju põhjuse välja öelda ja siis võib-olla saabki teada...
    Elektroonika töötab suitsu baasil.
    Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
    Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

    Comment


      #3
      Vs: Amino digibox tuksis?

      Küsisin elionist ja elion ütles selle peale, et selle digiboxi seerianumbrit nemad ei aktsepteeri ja telekat ma sellega vaadata ei saa.
      Vastus oligi, et selline seerianumber pole nende oma. Rohkem infot ei osatud öelda. Või noh see tehnik, kelle käest küsisin.

      Comment


        #4
        Vs: Amino digibox tuksis?

        Esmalt postitatud muumi poolt Vaata postitust
        Ometi neilt ju ostetud see kunagi.
        Ostudokumendid alles? Kui alles, võib boksi ja paberitega minna esindusse.
        Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

        Comment


          #5
          Vs: Amino digibox tuksis?

          võibolla õnnestub ostudokumendid veel leida, kuid kahtlen selles. mitu aastat möödas sellest juba. ja ega kui ei leia, eks siis mahakandmisele.

          Comment


            #6
            Vs: Amino digibox tuksis?

            Võibolla on loll küsimus minu poolt, aga kas eestis üldse saab olla amino digiboksi, mis ei oleks elioni-tekkeline ? Kui ei, siis oleks siin koht protsessimiseks, kasvõi sportlikust huvist, kui muidugi viitsimist on.

            Comment


              #7
              Vs: Amino digibox tuksis?

              Väga imelik lugu jah. Ise olen mitu digipoksi ostnud käest kätte ja kohe elionist läbi käinud ja ära registeerinud. Keegi pole küsinud, et kust sain ja ostsin. Tingimus on ainult see, et sellel poksil ei tohi olla kehtivat lepingut. Ala, et keegi maksab veel 2a. järelmaksu, või on majanduslikel põhjustel enne 2a. teenused sulgenud ja viimased arved jätnud maksmata.
              msn: pois11@hotmail.com

              Comment

              Working...
              X