Teade

Collapse
No announcement yet.

samsung RL-33EASW külmkapp ei tööta korralikult

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    samsung RL-33EASW külmkapp ei tööta korralikult

    Mure siis selline: Seadistan mina külmikul mingi kindla temperatuuri (oletame et ülemisse +5 ja alla -7), külmik saavutab selle, ilma probleemideta. Kuid nüüd kui on olemas temp mille seadistasin, siis hakkab jama pihta. Kui temp hakkab loomuliku soojenemise tagajärjel tõusma, olgu see siis kasvõi +15, enam kompressor tööle ei hakka. Kuid, kui mõneks hetkeks vooluvõrgust välja, siis hakkab jälle kohe tööle, kuni temperatuuri saavutamiseni. Kusjuures kui ta saavutab oma temperatuuri, siis tabloo peale jäävad püsima need näidud mis on seadistatud, kuigi ta peaks näitama reaalset temperatuuri.
    Tuli nüüd küll pikk jutt, aga ma loodan, et arusaadav.
    Äkki keegi oskab mind suunata, aidata.
    Lisatud failid

    #2
    Vs: samsung RL-33EASW külmkapp ei tööta korralikult

    tal on kolm režiimi-"standartne";"puhkus" ja "kasutaja"
    esimene võimalus-sul on pandud"puhkus"režiim
    teine võimalus-tal on nupp millega midagi blokeeritakse.ehk oled selle sisse lülitanud
    kolmas võimalus-vigane,aga sel juhul hakaks vilkuma veakood

    Comment


      #3
      Vs: samsung RL-33EASW külmkapp ei tööta korralikult

      Esmalt postitatud kreeklane poolt Vaata postitust
      tal on kolm režiimi-"standartne";"puhkus" ja "kasutaja" ...
      Olen proovinud kõiki kolme. Ja ikka kordub sama asi. Seda nupu, lüliti, mõtet uurisin ise ka. Visuaalselt külmikult ja ka manualist, kuid sellist asja ma tal ei leidnud.
      Veakoode pole ta mulle kunagi väljastanud, siis oleks asi natukene lihtsam. Kummaline on just see, et elektroonika osa jookseb justkui kokku, miks ta muidu pärast enam reaalset temperatuuri ei näita?
      viimati muutis kasutaja Scott; 09 m 2010, 02:12.

      Comment


        #4
        Vs: samsung RL-33EASW külmkapp ei tööta korralikult

        kui pilti uskuda,siis sul põleb tuli LOCK(blokeering).
        sel juhul ta temperatuuri ei näita ja kapp ei anna helisignaale.
        kuidas sul nende signaalidega on?

        Comment


          #5
          Vs: samsung RL-33EASW külmkapp ei tööta korralikult

          Esmalt postitatud kreeklane poolt Vaata postitust
          kui pilti uskuda,siis sul põleb tuli LOCK(blokeering).
          sel juhul ta temperatuuri ei näita ja kapp ei anna helisignaale.
          kuidas sul nende signaalidega on?
          LOCK on nn. nuppude lastekaitse. see on algusest peale ise automaatselt peale läinud. selle mahavõtmiseks on nuppude reas spets nupp lock. Nn. muusika signaal tuleb siis kui vooluvõrku ühendada külmik, ning kui ukse lahti unustad kuid muid helisignaale pole kuulda olnud.

          Comment


            #6
            Vs: samsung RL-33EASW külmkapp ei tööta korralikult

            Ei saa vist viga selles ka olla, et gaas lekiks kuna, ükskõik, millise temperatuuri ma seadistan, alati ta saavutab selle ja alles siis jookseb kinni.

            Comment


              #7
              Vs: samsung RL-33EASW külmkapp ei tööta korralikult

              Oskab keegi äkki veel midagi tarka öelda? Mõni relee mida kontrollida? Temp. adurid vaevalt?

              Comment


                #8
                Vs: samsung RL-33EASW külmkapp ei tööta korralikult

                vaata seda teemat:http://www.holodforum.ru/archive/index.php/t-135.html
                tundub et sõna sõnalt sinu probleem

                Comment


                  #9
                  Vs: samsung RL-33EASW külmkapp ei tööta korralikult

                  Peale 1. mai elektrikatkestust Tartust (6 tundi) teeb minu samsung sama jama! Saavutab oma etteantud temperatuuri, lülitab välja ja uuesti kompressor käima ei lähe. Kas poller sai oma probleemile lahenduse? Ahjaa, lasin eile õhtul sügavkülma poole 3 tunni jooksul ilma sisuta ja lahtise uksega soojeneda, et jää igalt poollt ära sulaks. Ega seda jääd nagu eriti ei paistnd kah, aga paar tükikest ikka leidsin.
                  See ei aidanud paraku.

                  Comment


                    #10
                    Vs: samsung RL-33EASW külmkapp ei tööta korralikult

                    Nii, upitaks siis teema yles tagasi. Nimelt lahkasin oma kylmikut ja enn-n2e imet, hiinakad v2he nalja teinud .Nimelt auk kust peaks automaatsulatuse korral vastavasse anumasse vesi jooksma on makroflexsi laadset ainet t2is. .Nyyd ma siis proovisin seda sealt k2tte saada, sain ka v2heke ja sealt hakkas h2sti 6rnalt vett immitsema. Kuid kuna tundub, et torul on edasi mingisugune k22nukoht, siis rohkem ma seda makrot k2tte ei saa. Sealt ka kysimus, et kas keegi oskab nimetada mingit viisi kuidas see sealt ohutult k2tte saada?(etc. mingit ainet, spets trossi?).
                    PS. vabandust t2pit2htede puudumise p2rast. Pole momendil OS-il sellist tuge.

                    Comment


                      #11
                      Vs: samsung RL-33EASW külmkapp ei tööta korralikult

                      Tee katset mõne tükiga mis sealt välja urgitsesid, mis elementi too kardab.
                      Samuti peaks vaatama järgi mis jääb tema teele ja kuidas too lõpeb, et midagi sisse valades oleks kahjud võimalikult väikesed.

                      Noh, kardavad nad atsetoonilaadseid kergesti lenduvaid ühendeid. Olen nende erivorme hävitanud nii lakibensiini kui atsetooni ja vahel ka mõne aerosoolpudelis õlimargiga. Isegi momentliim sööb seda mäletatavasti rõõmuga.

                      Toidu asi see külmkapp, seega jääks esialgu atsetooni või piduripuhastus aerosooli vms juurde mis lenduvad koheselt ja jätavad ise võimalikult vähe jääkaineid (iseasi mis penoga reageerides järgi jääb/ nii kõva keemik ma pole et seda öelda)

                      Aga seda beno eemaldusvahendit, mis spetsiaalselt valmistatakse aerosoolina (müügil ehituspoodides), ma ei soovita, kuna see jätab sellise haiseva rasvase õlikorra vahel kõikjale, mida kätelt isegi seebiga ei saa vahel maha.
                      Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

                      Comment


                        #12
                        Vs: samsung RL-33EASW külmkapp ei tööta korralikult

                        Nii.....tundub,et minu probleem on lahendatud. Sygavkylmiku tagumisest seinast kruvisin lahti plastiku....siis sain ligi teisele kaitseplastile, katkusin selle ka 2ra. Siis p22sesin ligi elektri ja kylmutus osale. Seal taga on termokaitse, millest k6ik r22givad aga keegi ei tea kus see asub... . See oli 6htal. l6ikasin vahelt 2ra ja panin juhtmed kokku. Yks probleem mis oli veel: nimelt on seal hekronklapp(sorry kui nimega mooda panin) sellel on silikoon servad, millele kipub kondents peale tilkuma ja see l2heb j22sse, mille tagaj2rjel j22b klapp suletud asendisse ja ylemisse ossa kylm enam ei j6ua. Ja elektrooniline osa jookseb niioleda kinni.

                        Paari p2va jooksul lisan v2ikse juturaamatu koos piltidega ja natukene veel selle seeria tyypvigu. Kuna nagu tuttava k2est selgus, on neid palju, mis p6hjustavad sarnaste symtomitega viga.

                        Comment


                          #13
                          Vs: samsung RL-33EASW külmkapp ei tööta korralikult

                          Esmalt postitatud erku poolt Vaata postitust
                          Tee katset mõne tükiga mis sealt välja urgitsesid, mis elementi too kardab.
                          Samuti peaks vaatama järgi mis jääb tema teele ja kuidas too lõpeb, et midagi sisse valades oleks kahjud võimalikult väikesed.

                          Noh, kardavad nad atsetoonilaadseid kergesti lenduvaid ühendeid. Olen nende erivorme hävitanud nii lakibensiini kui atsetooni ja vahel ka mõne aerosoolpudelis õlimargiga. Isegi momentliim sööb seda mäletatavasti rõõmuga.

                          Toidu asi see külmkapp, seega jääks esialgu atsetooni või piduripuhastus aerosooli vms juurde mis lenduvad koheselt ja jätavad ise võimalikult vähe jääkaineid (iseasi mis penoga reageerides järgi jääb/ nii kõva keemik ma pole et seda öelda)

                          Aga seda beno eemaldusvahendit, mis spetsiaalselt valmistatakse aerosoolina (müügil ehituspoodides), ma ei soovita, kuna see jätab sellise haiseva rasvase õlikorra vahel kõikjale, mida kätelt isegi seebiga ei saa vahel maha.
                          T2nud info eest. Valasin sisse v2heke atsetooni ja voilaa m6ne aja p2rast makro peaaegu et voolas v2lja. T2nud

                          Comment


                            #14
                            Vs: samsung RL-33EASW külmkapp ei tööta korralikult

                            See toru, mis suunab vee mootori kohal olevasse anumasse töötab nipli põhimõttel. Vett alla laseb, aga niiskust tagasi aurustaja juurde mitte. Vene foorumis olid vennad selle tou otsa lühemaks lõiganud, et vesi paremini välja voolaks. Peale seda oli sügavkülm kiiresti jääs. Ettevaatust siis selle toruga!
                            päike, õhk ja ...

                            Comment

                            Working...
                            X