Teade

Collapse
No announcement yet.

lcd monitor LG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    lcd monitor LG

    puudub täielikult punane värv, kõik mis peaks olema punane on must või sinine! pole õrna aimugi miks, aga kui panime oma vana monitori taha sama toite juhtmega siis oli kõik suurepärases korras. Laenasin korra vennale kõvaketast ja kui tagasi tulin ja arvuti kokku panin oli ekraan sinise loori all. mõtlesime algul et äkki see juhe mis monitori ja videokaarti ühendab on vigane aga paistab et vist pole, sest vennanaine ütles et kui korra toitejuhet liigutas siis korraks läks pilt normaalseks aga kohe läks tagasi siniseks ka. kuna seda juhet kasutasin teise monitorida ja oli korras siis mõtlesin et äkki toite juhtme "Klemmid" (kuhu ühendad) on vigased, võtsime korra lahti monitori tagapaneeli, aga ega seda eriti lammutada ei saanud ja ei julgend ka, servades on äkki mingid klambrid või midagi, pärast lõhume ära, saime juhtmete ühenduse kohad nähtavaks, aga silmaga seall viga näha ei olnud, oskab keegio soovitada mida võiks kontrollida, või on see asi õhtal ja uus osta, või kui on asi keerulisem, et ei tasuks omal näppida ja minna temaga parandusse, palju siuke asi maksma võib minna ja kus tartus neid parandatakse?

    #2
    Vs: lcd monitor LG

    Mina kahtlustaks ikkagi ühte värvi juhet....kui üks ära läheb, siis tõmbab kohe värvid segamini.

    Comment


      #3
      Vs: lcd monitor LG

      olgu, aga kuidas ma neile ligi saan pääseda ja kuidas ma neid kontrollida saan, kõige hullem on see et ei saa taga korpust maha, kas nad on klambritega (nagadega), ei julge nii raksaki tõmmata!

      Comment


        #4
        Re: Vs: lcd monitor LG

        võibolla loll soovitus, aga kas sa monitori setinguid oled vaadanud? 'kki keegi lolli nalja teinud ja lihtsalt värvi maha keeranud sealt... setingud nende nupukestega seal monitori küljes siis.

        Comment


          #5
          Vs: Re: Vs: lcd monitor LG

          usu mind et oleme kõik setingud üle vaatanud, algul isegi kahtlustasin et tarkvaras on viga, süsteemis, installisin oma monitori plaadid kõik uuesti jne, jumal tänatud oli vana kliki aegne monitor veel kapiotsas alles, probleem on konkreetselt monitoris endas ja mitte selle monitori ega arvuti tarkvara süsteemis.

          Comment


            #6
            Vs: lcd monitor LG

            Arvatavasti kuskil külmjoode on lahti,kui korra normaalseks läks.
            otsija

            Comment


              #7
              Vs: lcd monitor LG

              mnjah, ma kujtan ette ka et võib olla igasuguseid asju, aga ma ju ei saa neid kontrollida kui ma ei saa tagakaant lahti, kas keegi oskab öelda kuidas ma selle tagakaane maha saan, siis saaksime küik targemaks!?

              Comment


                #8
                Vs: lcd monitor LG

                kusjuures alustama lahti võtmist pean nagunii monitori jalas, siis kõik kruvid mis näen keeran lahti ja tuleb juhtmete läheduses üks kaaneke lahti aga kuidas ma kogu selle suure kaane lahti saan?

                Comment


                  #9
                  Vs: lcd monitor LG

                  täpne mudel?

                  Comment


                    #10
                    Vs: lcd monitor LG

                    787LE mingi acrul on ka product code taga veel

                    Comment


                      #11
                      Vs: lcd monitor LG

                      kuidas tal signaalijuhe käib?on ta monitori küljest äravõetav,või nagu enamus tavalistel,monitori küljes kinni?

                      Comment


                        #12
                        Vs: lcd monitor LG

                        see on kinni monitori küljes

                        Comment


                          #13
                          Vs: lcd monitor LG

                          siis ei maksa monitori lahtivõtmisega vaeva näha.tavaliselt sureb esimesena signaalijuhe,aga seda on antud hetkel võimatu kontrollida.
                          vii parandusse,sest isegi kui veab ja viga on ainult juhtmes,siis ise seda parandada ei õnnestu.
                          teine,halvem võimalus, on viga maatriksi juhtimises.selle kontrollimine nõuab kogemust.

                          Comment


                            #14
                            Vs: lcd monitor LG

                            tänan, eks ma käin mõnes remondi firmas ja uurin, ja kui teada saan mis viga oli siis eks annan siia teistele ka teada

                            Comment


                              #15
                              Vs: lcd monitor LG

                              Enne vaata üle monitori pistiku klemmid (need püstised orad kaabli selles otsas, mis käib arvuti külge). Kui üks neist (kontakt nr.1) on ära väänatu, on viga käes. Aitavad pintsetid ja väga aeglane tagasi väänamine.
                              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                              Comment

                              Working...
                              X