Teade

Collapse
No announcement yet.

Compaq laptop hinged

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Compaq laptop hinged

    Kas eestis parandatakse Compaqi laptopi hingesi st. asendatakse uutega? Minu masin on Compaq Presario 700
    Olen aru saanud, et ainult koos ekraaniga saab osta(mõtetult kulukas), aga mul on garantii läbi. Sain ka teada, et vahetatakse hinged ära Kungla Dialoog arvutites,kui on olemas vastavad hinged. Aga Usast tellides need hinged läheks vast päris kobedalt kalliks maksma, et Eestisse toimetada neid.
    Kas mingeid odavamaid viise poleks hingeda paranduseks? Näiteks liimi või muuga?

    #2
    Kas katki on hinged või korpus nende ümbert? Compaq Armada M300 hinged leian. Kui sobivad...
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Originally posted by felch@Feb 9 2006, 15:05
      Kas katki on hinged või korpus nende ümbert? Compaq Armada M300 hinged leian. Kui sobivad...
      Hingede korpus on pealt terve, hinged on ära väsinud st kaan ei seisa püsti vaid vajub taha alla ainult.
      Selle mudeli hinged vast küll ei sobi. Mul peaks sellised ikka sees olema: http://i6.ebayimg.com/01/i/04/c9/99/a0_2.JPG

      Comment


        #4
        Äkki on abi, kui hinge natuke tangide pigistada?
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Originally posted by felch@Feb 9 2006, 21:11
          Äkki on abi, kui hinge natuke tangide pigistada?
          nu proovida ju võib, kuigi ma ei tea kas julgen ise selle lapaka lahti teha. Kuskilt lugesin, et mingi liimiga ehk siis mingi vedel plastik või nii pidi ka aitama?

          Comment

          Working...
          X