Teade

Collapse
No announcement yet.

philipsi keskus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    philipsi keskus

    Keskus Philips

    sober testis mingit kõlli tahtis sinna mingit filtrit aretada aga´uhendas tavalise konde (mitte pii polaarse) kõlli juhtmete kulge,kõlarid ei töödanud enam aga kui kõrvaklappid järgi paned siis mängib , kõlarid on terved , ilmselt siis lõppvoim aga küsimus on selles kas seal on kivid õhtal või äkki on seal mingid kaitsmed läbi,äkki keegi oskab aidata.......

    #2
    Kui teaks marki, leiaks võibolla skeemi ja oskaks ehk aidata. Lihtsalt Philips ei ütle just palju.

    Comment


      #3
      Kas see konde on veel ikka seal juhtmete küljes? Kui on, ehk võtad ta sealt ära ja vaatad siis, kas hakkab tööle?
      Minu teada kõrvaklapid peaks samuti toite lõppvõimult saama, mis sest, et läbi eeltakistite-ja kui nii tõesti on, siis ei peaks võimuga küll miskit lahti olema, kui just kõrvaklapi ühendus pole pandud kusagile lõppvõimu ette.

      Comment


        #4
        ei ole seda kondet enam seal,marki ei tea praegu pean k[sima

        Comment


          #5
          Kas kõlarid ei mängi ka peale seda, kui olid kondeka ära võtnud?

          Comment


            #6
            ei m'ngi

            Comment


              #7
              tee ei oska siis midagi arvata,aga palju terve lõppvõimuvahetus maksma läheb,ma ise arvan et sellel ei ole mõtet.....äkki oskab keegi ikka aidata

              Comment


                #8
                ehk ütled, mis marki ta on. siis saab maksumusest rääkida.

                Comment


                  #9
                  Pole võimatu, et see konde võis ka rikkis ehk siis lühises olla-ilmselt lõi kaitsed läbi. Korras konde nii ei teeks. Lõppvõim on ilmselt korras. Kui just klappide pesa enne lõppvõimu kohe helipote kannul pole. Saad sa uurida, kas on klappide pesa lõppvõimu taga või ees?

                  Comment


                    #10
                    LÄHEB PAAR päeva aega lähen ja uurin....

                    Comment


                      #11
                      mul juhtus enam-vähem sama asi...mul oli ka philipsi keskus...panin sinna aga liiga võimsa kõlari järgi ja siis järsku väike plax käis ja enam häält ei tulnud...viisin remonti...maksin 500-kr ja tuli välja et lõppvõim läbi...

                      Comment

                      Working...
                      X