Teade

Collapse
No announcement yet.

Eesti remondikohad (meistrid)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Eesti remondikohad (meistrid)

    Tuli selline mõte, teha üldine teema tagasisidega Eesti remondikohtadele. Tublid tegijad saavad kliente juurde, halvad mitte. Endal ja sõpradel kogemused pigem negatiivsed.
    Elektroonikaspets OÜ hiiul, küsiti 2 kella vahetuse eest vaarika hatil 50e. Ainult jootmine, kõik muu valmis pandud. Max 10min tööd.
    Remondiekspert keemia tänaval. Ütlesid nii mul kui sõbral tööst ära. Kuigi kodulehekülje peal ilus jutt audiofännist ja võimsast remondibaasist. Ehk see kogu jutt on BS.
    Mobicom, hifistuudio. Ka tööst ei tahtnud kuulata. Omi asju teevad, midagi muud sisse ei võtta.
    ITbuss rocca vastas, väiksemat pudi padi korda tehtud. Hinnad mõistlikud.

    Hetkel 2 kõrgema otsa apparaati vajavad nokitsemist. Oleksin tänulik, kui keegi oskab pädevat remondikohta soovitada.

    #2
    Ma loodan et sellist suuremat tagasiside jagamist ei tule. Ühekordsed kogemused võivad olla liiga subjektiivsed ja mitte kellelgi pole kohustust uksest sisse astuja remonti pakutav seade ka remonti või modimisele võtta kui pole just tegu ametliku garantii teostamise kohustusega. Ja mitte kuidagi ei saa võrrelda hobikorras eranokitseja ja firma all tööd tegeva inimese tunnihinnet... Seda teemat võib pikalt-pikalt lahata ja põhjusi miks ei taheta igat tööd/projekti ette võtta on küllaga... Ja põhjused võiavd olla küllalt mõjuvad kui vaadata erapooletu pilguga ...

    Comment


      #3
      Novembre, pigem tuleks teha blacklist sinusugustest vinguviiulitest kui su teksti lugeda....saaks aga kõike TASUTA....

      Comment


        #4
        Hea kogemus kasutajaga oxake. Loodan, et ta ei pahanda, et teda mainin.

        Comment


          #5
          Selle tagasiside andmisega on jah nii ja naa.
          Väga tihti on kundepoole ootused töö tulemusele väga kõrged, samas tulemuse tasustamise valmidus pole sellega alati kooskõlas.

          Samas andmebaas tegutsevatest ettevõtetest ja erategijatest võiks siiski olemas olla, et hädaline ja oskaja teineteist üles leiaks.

          Comment


            #6
            Esmalt postitatud Kaits poolt Vaata postitust
            Novembre, pigem tuleks teha blacklist sinusugustest vinguviiulitest kui su teksti lugeda....saaks aga kõike TASUTA....
            Pane kohe kirja mis firmaga seotud oled. Kas Elektroonikaspets OÜ või Remondiekspert OÜ? Jutu järgi tundub, et teisega. Meili peale tuli umbes sama tekst, kuidas ma julgesin pühalehma tülitada.

            Comment


              #7
              Selle kohta lihtne ütlus:
              Kui (hind) ei meeldi, tee ise.

              Mina ei vii asju remonti.
              Olen 20a umbes elektroonikaga tegelenud ja nende aastatega mitmeid asju teinud.
              Sama ka autoremondiga. Teen kõik oma garaažides.
              Aastatega kogunenud korralik tööriista varu ja seadmed.

              Nii autod kui elektroonika on suureks hobiks ja teen maksimaalselt kõik ise.
              Tasub õppida kõike.

              Siis ei pea kellegile maksma.
              Mõni käib ka auto esitule pirni töökojas vahetamas.
              Ega oska koduski pirni vahetada.

              Inimesi muidugi igasuguseid.

              Hindade suhtes jah, pragune majandusolukord sunnib hindasid panema ikkagi üldise majanduse järgi.
              Kõigil vaja teenida.

              Veits offtopic, aga mõte jääb samaks.

              Comment


                #8
                Kahju et selles foorumis (negatiivseid) reputatsiooni punkte ei saa anda.
                Igasugu soga jääks ära.
                http://hparchive.com/
                https://worldradiohistory.com/index.htm

                Comment


                  #9
                  Novembre, Ei ole seotud kummagagi ja asukohtki teine....ja miks ma sulle nii vastasin, seda sellepärast et küll ja küll näinud sinusuguseid inimesi kes uksest sisse marsivad ja nõuavad et sa lausa kohe ja praegu tema toodud vidina ette võtaksid a-la et mis see tõsise elektrooniku käes kohe korda teha ära ei ole et paari minuti töö... aga nii kahjuks päris ei saa...saaks tegelt aga selleks pean siis teise kliendi tellimuse kõrvale tõstma ja ootele jätma mis ei ole ka kena. Sellisteks puhkudeks ongi siis eraldi kallimad tariifid sinusugustele....ootetööna tegemine...arvata võib et sellepärast sulle öeldigi 50.-eurine hind et tahtsid kohe ja praegu. Ära nüüd mõtle et minuga on tegu justkui ilgelt tigeda ja õela inimesega..ei, ei ole nii kui ilusti küsida ja rääkida saab alati jutule ja on omalgi tulnud teinekord nõu küsida ja kui mälu ei peta siis olen ka nende firmade meistritega suhelnud keda sa esimeses postis maha tegid ja sugugi pole tegu ka neis õelate ja pahatahtlike inimestega....

                  Comment


                    #10
                    Esmalt postitatud Elektrik poolt Vaata postitust
                    Selle kohta lihtne ütlus:
                    Kui (hind) ei meeldi, tee ise..
                    Sellega väga nõus.

                    Keegi "teenusepakkuja" ei hakka vastu tahtmist midagi tegema, ega töösse võtma. Mujal on ka samat moodi, sakslane näiteks ka ei pruugi võtta.
                    Olen näinud trükkplaatidel kirja: "Do not repair it" või "Dont waste to repair". Ja samast kirja olen ka kunagi lugenud manualidest. See siis ohutuse pärast või sinna ei saagi reaalselt kolviga kallale minna.
                    Teema alguses nimetatud on korda teinud asjad, mis on olnud minu jaoks täiesti remontimatud. Eritellimusel tehtud ülikeerukad seadmed, millele pole skeeme ega midagi. Vaarikas on "kukepiss" sellega võrreldes. Minu poolt siiski vaid tänusõnad.
                    Hinnad on jah kõvasti igal pool muutunud ja palju öeldakse ka töödest ära. Seega.. järjest rohkem tuleb hakata ise ennast liigutama ja rohkem endale tehnikat ostma, et saaks asjad tehtud.

                    E: Ja teema pealkiri.. . Remondikohad millele.. elektroonilistele käekelladele, printeritele, ... või elektriautodele, või poole millistele CNC-dele.
                    viimati muutis kasutaja erku; 28 01 2023, 14:37.
                    Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

                    Comment


                      #11
                      Kaits, Mis tähendab minusugune? Kas sa tead mind isiklikult? Kas sa seisid kõrval, kui ma selle töö kohta päringu tegin? Siis võiksid oma järeldused enda teada jätta, mitte avaliku kohta neid paisata. Hiiul juttu ajast polnud. Teise firmaga ma ei olnud esimene, kellele remondist ära öeldi. Rahast juttu polnud, olin nõus ka rohkem maksta. Korraliku töö eest pole kahju rohkem maksta.

                      Comment


                        #12
                        Krt!

                        Comment


                          #13
                          võibolla saadi aru nõnda, et keegi läheb meisteid tüütama ülikooli kodutöööga, mida nagu ise tuleks teha.

                          Comment


                            #14
                            Esmalt postitatud Novembre poolt Vaata postitust
                            küsiti 2 kella vahetuse eest vaarika hatil 50e. Ainult jootmine, kõik muu valmis pandud. Max 10min tööd.
                            Hetkel 2 kõrgema otsa apparaati vajavad nokitsemist. Oleksin tänulik, kui keegi oskab pädevat remondikohta soovitada.
                            Kas neil apparaatidel skeem on? Mis ise arvad neil viga olevat? Kas kõik remontivajav varuosandus on sul valmis pandud? Milliseid riistu peaks sinu arvates remondimees omama? Milliseid oskusi peaks sinu arvates remondimees omama? Mitu minutit oleks sinu arvates nende apparaatide remondiaeg ja milline on sulle vastuvõetav minuti hind?
                            Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                            Comment

                            Working...
                            X