Teade

Collapse
No announcement yet.

Võimendi Pioneer A-223 tämbriploki müra

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Võimendi Pioneer A-223 tämbriploki müra

    Nimetatud võimendil tekib tämbriploki sisselülitamisel heliga kaasnev müra/moonutus mõlemas kanalis sarnaselt. CD-direct (tämbriplokist mööda) on ok. Küsin, enne kui midagi ette võtan, kas kellelgi on kogemusi/soovitusi. Servicemanual netis saadaval. Võimendi aastast 1988.

    #2
    Ma teeks ringi nii, et soovi korral läheb kõik, mitte ainult CD tämbriplokist mööda. Need plokid nagunii sahisevad ja moonutavad kõigil omajagu. Mu enda võimenditel on tämbrid lahti ühendatud, toide ka, lihtsalt plaadid seisvad seal kus tehas pannud.

    Kive võiks ju vahetada, aga ega see palju ei muuda. Kui kõlarid on vähegi adekvaatsed, siis tämbreid vaevalt vaja läheb.
    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
    Konfutsius

    Comment


      #3
      Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
      Ma teeks ringi nii, et soovi korral läheb kõik, mitte ainult CD tämbriplokist mööda. Need plokid nagunii sahisevad ja moonutavad kõigil omajagu.
      Et CD direct nupust juhtida tämbriplokist mööda aux, tuner, tape kanalid - nõuab releesid. Ise pigem taastaks algseisu st bass/treble poteka kontaktid puhtaks ja vanad el-lüüdid vahetusse uuemate vastu.
      Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

      Comment


        #4
        Kui releesid, siis releesid. Ega need otsa pole veel saanud. Ma läheks veel radikaalsemaks, signaalitee tuleks lüütidest välja ravida, siis on sel ehitamisel ikka mingi mõte ka. Toitelüüdid ka muidugi vahetada jah. Aga küll küsija ise otsustab mida kõige parem teha.
        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
        Konfutsius

        Comment


          #5

          Tämbrid on sellel võimul tagasiside ahelas, mis on üsna kehva ja säästu variant, kuigi korralikult tehes ei tohiks müriseda, moonutusi aga võib lisada küll, eriti nii palju lihtsustatud võimu skeemis, kus isegi väljundtranside jõudevool pole reguleeritav.

          Comment


            #6
            Seda enam tuleks sealt see jama koristada.
            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
            Konfutsius

            Comment

            Working...
            X