Teade

Collapse
No announcement yet.

Bassikõlar undab

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Bassikõlar undab

    Tervist. Aktiivne bassikõlar Magnat Quantum 630A .Kõlar kergelt undab ,kui sisse lülitatud. Kuna suht ligidal põhilisele kuulamiskohale ca,1-1,5 m siis häirib vaiksel kuulamisel. Ja paaril viimasel korral sisselülitades on hakanud max volüümiga tööle, alguses.Vol nup ei tööta see hetk,umbes minuti pärast hakkas normaalselt tööle.Kõlar undab ikka samamoodi.Milles võiks probleem olla?
    Parem varblane katusel kui nuga neerus

    #2
    ilmselt see asi põhjuseks: https://en.wikipedia.org/wiki/Ground_loop_(electricity)

    Comment


      #3
      Proovi alustuseks bassikõlari toitepistik teispidi seina toppida.
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        See ei aita,undab ikka
        Parem varblane katusel kui nuga neerus

        Comment


          #5
          Kas toitekaabel võib ka rolli mängida?Tean et,sel pole originaal juhe,vaid kuskilt sahtlist võetud.
          Parem varblane katusel kui nuga neerus

          Comment


            #6
            Kui töötamise ajal signaalijuhtme välja tõmbad, kas jääb vait ?
            Kui ei, on sel toiteosa vigane/valesti disainitud.
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #7
              Ei jää vait,kui ainult toitekaabel järgi,siis ikka undab.
              Parem varblane katusel kui nuga neerus

              Comment


                #8
                siis hakkame toiteplokki kontrollima. kas dioodsild ikka on korras?

                Comment


                  #9
                  Parem varblane katusel kui nuga neerus

                  Comment


                    #10
                    Ma võtsin ta lahti,ühtegi nähtavat vigastust ei tuvastanud.Ega ma ise suurt midagi teha ei oska.Peaks siis remonti viima ehk,siin Haapsalus üks pädev mees peaks olema .
                    Parem varblane katusel kui nuga neerus

                    Comment


                      #11
                      Remondimees ültes, et trafo on kõlarile liiga lähedal, müra sees kuna ongi odavalt ehitatud. Võimalik vaikseks saada küll,aga siis vaja kõvasti ümber ehitada. Ehk siis jääb nii praegu. Kuigi ma ei taha uskuda,et ta uuena ostes ka nii on käitunud.
                      Parem varblane katusel kui nuga neerus

                      Comment


                        #12
                        remondimees ajas pada. mul on sarnased sisseehitatud võimuga kõlarid ja urisema hakkavad aint ülalmainitud Ground loop'i korral ja väga kehvade signaalikaablitega.

                        ma oleks tahtnud pilti veidi teise nurga alt näha. kas nood suured kondekad on ikka pealt ilusti sirged või on mingeid punnitamisele viitavaid moonutusi....

                        Comment


                          #13
                          Eks kui aega on,siis kisun lahti ja teen mõned paremad pildid.
                          Parem varblane katusel kui nuga neerus

                          Comment


                            #14
                            Tegin mõned pildid veel.Kondekad tunduvad sirged. Ausalt öelda ma olen nõus selle surinaga leppima kui ta seda teist pulli ei teeks.Paned woofri tööle ja hakkab kohe hirmsasti müdistama ja ei reageeri nuppude keeramisele. Nüüd kui laiali teda jälle kiskusin töötab ilusti .Praeguseks.
                            Parem varblane katusel kui nuga neerus

                            Comment


                              #15
                              Nii et lauapeal laiali olles käib korralikult? Ja kokkupandult hakkab jõrisema ja muid ebanormaalseid hääli tegema?

                              Siis tuleks kriitiliselt luubiga uurida kõiki jootekohti, ega ei ole mõni pragunenud. Mõelda tuleks ka aktiivkomponentide vahetuse peale.

                              Kas ostsilloskoop on tuttav sõna ja leidub sedasi nimetatu? sellega saks kindlaks teha, mis asi konkreetselt vahetust vajab.

                              Comment

                              Working...
                              X