Teade

Collapse
No announcement yet.

Hansol LCD monitor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Hansol LCD monitor

    asi nimelt selles et töötas kuni jamamiseni laitmatult ja jama seisneb selles et töötamise ajal lööb pildi täitsa valgex vai siis ülevalt alla triibud erineva tumeduse ja värviga ja nii mingi aeg ja siis jälle ilus pilt nagu peab
    ja see spole tal ka suurt midagi toite osa mõõtsin üle ja rohkem oska ma seal midagi teha algus mõtlesin et mingi lüüt tõrgub aga kõik mis on sellel plaadil on üle mõõdetud ja videokaardis ka viga pole sest proovisin ka läpaka taha ja teise arvuti ja ikka sama asi
    et mis võix ette võtta või on prügimäe kaup

    #2
    täpne mark on Hansol H530

    Comment


      #3
      kogemus selliste asjadega veel puudub,aga esimene mõte mis pähe kargas oli kontaktiviga.ekraanil kaob muu osaga ühendus ära.liiguta pistikuid, kui muud efekti pole, siis jääb vähemalt tunne, et midagi on tehtud.

      Comment


        #4
        Olen näinud 2-te 5,6" LCD-d millel olid umbes samad vea tunnused. Viga põhjustasid elektrolüütkondensaatorid, mille tulemusel jõutsid taustavalgustuse pingemuundist tulevad häired teistele komponentidele. Proovi panna paralleelselt lüütidele teine peale.

        Comment


          #5
          nu seal ainult üx pistik on mis läheb displei külge ja seal mõõtsin kõik otsad üle vähemalt voltide osas ja see taustvalguse muundi on ka selle taga plaadi külge pistikuga arstitud ja kui selle lahti ühendasin ja siis teatud nurgaalt pilti vaatasin jamas täpselt samamood nii et seal plaadis ei usu et mingit jama on ja kõik lüüdid mis on olen ka ära mõõtnud nii kui pilt ees ja siis kui jamab ei ole vahet sest seal ainult toite ahelates on lüüdid ja keraamilised kondid ei tohix nii jamada ja neid ei jõuax mõõta ka sest seal neid ikka tugevalt pääle loobitud aga kas ei või olla sellel kivil mingit viga
          kuigi niipalju et kivide kohapealt on ju nii et kas töötab vai ei

          Comment


            #6
            Täitsa võimalik et kontroller ise jupsib. Vähemasti olens arnast asja näinud. On mingi õrn lootus et tegu kivi halva jootega - uuri kõik koivad luubiga üle.
            Ja toiteid tasuks samuti ossiga vaadata.
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              Originally posted by olari43@Sep 28 2004, 10:35
              ... ja kõik lüüdid mis on olen ka ära mõõtnud nii kui pilt ees ja siis kui jamab ei ole vahet sest seal ainult toite ahelates on lüüdid ...
              Siit võib lugeda, et sa mõõtsid lüüte otse skeemis?
              Tinuta ikka välja.

              Comment


                #8
                Originally posted by saformo+Sep 28 2004, 13:51--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (saformo @ Sep 28 2004, 13:51)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-olari43@Sep 28 2004, 10:35
                ... ja kõik lüüdid mis on olen ka ära mõõtnud nii kui pilt ees ja siis kui jamab ei ole vahet sest seal ainult toite ahelates on lüüdid ...
                Siit võib lugeda, et sa mõõtsid lüüte otse skeemis?
                Tinuta ikka välja. [/b][/quote]
                ja seda kül ma mõõtsin neid otse ahelas aga mingit voldi muutumist ei täheldanud aga vaatan siis edasi õhtul

                Comment


                  #9
                  Originally posted by felch@Sep 28 2004, 13:32
                  Täitsa võimalik et kontroller ise jupsib. Vähemasti olens arnast asja näinud. On mingi õrn lootus et tegu kivi halva jootega - uuri kõik koivad luubiga üle.
                  Ja toiteid tasuks samuti ossiga vaadata.
                  ja nee djalad ma vaatasin kohe alguses üle ja puhusin õhuga kõikselle elu seal tolmust puhtaks

                  Comment

                  Working...
                  X