Teade

Collapse
No announcement yet.

SENNHEISER'i esindaja/parandus?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    SENNHEISER'i esindaja/parandus?

    Selline teema, et on SENNHEISER HD270 kõrvaklapid, millel juhe vist teatud asendist ei anna kontakti sealt otsast, mis kinnitub audioseadme külge, kui juhet keerata, siis u. 50% piires ehk poole ringi piires annab kontakti ja poole osas ei anna. Seega vaja vist uut kaablit, kuna ise ei hakka seda vist tinutama.

    Nüüd küsimus, et kas kuskil müüakse ka mingeid muid analoogseid kaableid, millel siis ühes otsas see mini-jack ots ja teises klappidesseminevas otsas mini-jack'ist veel omakorda väiksem ots, või sellise otsaga kaableid keegi peale SENNHEISER'i ei tooda, a'la firmapoliitika?

    Kas keegi peale PROMEDIA veel Sennheiser'it esindab/hooldab Eestis?
    52 27 316 Risto
    teknootik@gmail.com
    Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

    #2
    Kas klapipoolses otsas on 2.5 mm pistik ?
    Minu philips SBC HP840-l on see nii ja minuteada olen sellist pistikut Tevalos näinud isegi .
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Originally posted by martinj@Sep 21 2004, 17:30
      Kas klapipoolses otsas on 2.5 mm pistik ?
      Minu philips SBC HP840-l on see nii ja minuteada olen sellist pistikut Tevalos näinud isegi .
      Vot just Tevalosse ei jõudnud minna, Anti112 rääkis kusjuures sama asja, et tal nende samade Philips'ite oma sobis enda Sennheiser HD-500-sse, kuigi mõningaste pingutustega (pidi natuke plastikut ära lõikama vist äärest).

      Küsisin Oomipoest ja seal polnud ning ostsin seejärel Promediast ära 200.-(3m).
      52 27 316 Risto
      teknootik@gmail.com
      Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

      Comment


        #4
        Peale juhtmevahetust jäi veel üks viga sisse, nimelt tundub, et kõrvaklapikorpuses on ka juhe katki, kuna vahel annab parem pool ühendust, vahel ei anna ja see muutub peariba pikkuse muutmisega edasi-tagasi. Vasak pool mängib pidevalt.

        Võtsin ka klapid niiapalju lahti, kui oskasin ja see peariba all olev kaabel tundus küll terve olevat ja mitte pinge all kuskilt, nii et minu mõistus siinkohal otsas, kuna kopsikuid endid ma lahti ei saanud, et kontrollida tinutusi.

        Promedias arvati, et tasuks sel juhul juhe väljastpoolt ära tinutada, kuid ei tea, palju see maksma läheb.
        52 27 316 Risto
        teknootik@gmail.com
        Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

        Comment

        Working...
        X