Teade

Collapse
No announcement yet.

Philips FW-11/25

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Philips FW-11/25

    Tere-tere siis. Sain siis tuttava käest omale yhe pisikese muusikakeskuse, ilma kõlariteta. Asi töötas ainult nii palju, et võttis pildi ette ja sai vahetada raadiokanaleid, siis cd, kassett. häält ta ei suvatsenudki teha. Mis siis ikka, võtsin lahti. Sees avaned järgmine vaade: üks kaitse oli läbi ja võimu kivis siis suur auk sisse põlenud. kas pole tore? Äkki keegi on sellist näinud ja oskaks öelda, mis selle nimi on. Seda, et see Thoshiba oma tean isegi. .. aga.. TA821... mis seal edasi tuleb?
    Ma ei leidnud manualist ka miskit selle kohta. Oleks tore kui keegi teaks.

    #2
    Oleks nagu 8210? http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...&on=1&oe=1&oo=1
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      et see võimendi peaks olema 2x8W rms.

      Comment


        #4
        see ei ole ikka ta8210ah see näeb välja selline. mnjah.. edasi otsima... äkki on see nr seal 8



        edit ma arvan, et ma leidsin selle. ) selline siis kujult peaks olema kyll vist.

        Comment


          #5
          see on ta8216

          TA8216
          "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

          Comment


            #6
            näedsa. .. tevalos ainult 57 EEku... ok.. ma poodi.

            Comment

            Working...
            X