Teade

Collapse
No announcement yet.

cd-mängia on katki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    cd-mängia on katki

    :huh: HITACHI model DA-7000
    selline cd-mangja on katki kas keegi oskab parandada voi öelda mis viga voib olla.
    eks ma ise olen kah veidi syydi sest vihast lõin teda sest ei lugenud cd. h34r:

    #2
    Ei hakka uut teemat tegema aga minu cd mängija nagu jätaks vahele.
    Kui testriga mõõdan plaadiveo mootorit siis näit u 0,6v ja kui hakkab vahele jätma siis testri seier hakkab värisema ja kõlarist kostub see pausina kui toide õigeks läheb siis laulab sealt edasi aga nii on jama.
    Cd-sid olen proovinud nii uusi kui ka CD-R-e mängib aga jätab siiski vahele.
    See mootorite kontroller ehk kutu?

    Keskus ise mingi 1994 a audiosonic
    aga sees see cd osa on sony kividega
    Mu vanaisa oli küll väga kõva mees aga võitluses elektriga jäi siiski teiseks

    Comment


      #3
      vastuseks mõlemale-katki läheb asi alati kõige nõrgemast kohast.laser tuleb ära vahetada.

      Comment


        #4
        kontrollida tasub ka laseri ajamit. vahel mõjub pisut määret hästi. onjuhuseid, kus mingi väike puru on hammasrataste vahel, siis võb tekkida nn. edasihüppamise effekt.

        Comment


          #5
          Ma ei arva, et laseri viga.
          Kui palju peab seal laseril seda toidet olema?
          Ja kas selle laseri pote keeramine võib asja parandada?
          Õlitasin seda rada ka kus süsteem liigub aga ikka jonksutab.
          Tähele panin ka seda, et alguses jonksutab rohkem,
          plaadi lõpust nii 16... suudab ka mõnikord loo puhtalt ära mängida.
          Üht sama plaati kedrates on hüplemine erinev.
          Kui plaati esitada kiiresti(otsinguga) siis loeb lõpuni nii, et viga ei kuuldu.
          See mootorite juhtimiskivi on kuumavõitu.
          Mu vanaisa oli küll väga kõva mees aga võitluses elektriga jäi siiski teiseks

          Comment


            #6
            Plaadiveo mootori toitepinge oleneb ka sellest, kuidas laser plaati loeb. Kui ei suuda fokuseerida või kiir jääb nõrgaks ja ei saa normaalset tagasisidet (fotodioodi/-transistorisse, mis laseri kõrval) siis avaldub see ka plaadi pöörlemises.
            Kui silm (lens) täiesti puhas on võib proovide potekat veidi päripäeva keerata...aga väga vähe!
            Tegelikult seda "silma" tuleks luubiga vaadata, kui puhastada, et ei jääks mingeid triipe või karvu peale. Vahest kaetud ühtlase ja vaevumärgatava hallika kihiga ja see ei eemaldu muidu kui piiritusega. Veega...destilleeritud...pole mõtet proovida, see ei puhasta midagi.
            Hea proovida paljude plaatidega...kui mõne puhul hästi mängib, on kindlalt laseri viga.

            Comment


              #7
              ei mul laseri viga ei ole vis.
              kui cd sisse panna siis ei hakka cd ringi käima. Mitte midagi ei juhtu kui cd sisse panna lihtsalt seisab ja kui play panna siis kah mitte midagi lihtsalt cd sees ja ei käi ringi.

              Comment


                #8
                Ei saagi midagi juhtuda kui mängija plaati "ei näe". Enamusel CD - mängijatel ei lähe mootor enne käima, kui mängija pole aru saanud, et plaat on sees. Midagi ikka ju toimub - lääts liigub üles - alla natuke aega ja siis on kõik? Järelikult üritab fokuseerida. Kui laser kutu või on lääts paigast ära/kõntsane, siis ei saagi plaati "näha".
                Harjutamine teeb harjutajaks.

                Comment


                  #9
                  ei mul laseri viga ei ole vis.
                  kui cd sisse panna siis ei hakka cd ringi käima. Mitte midagi ei juhtu kui cd sisse panna lihtsalt seisab ja kui play panna siis kah mitte midagi lihtsalt cd sees ja ei käi ringi.
                  Kui põrutuse tagajärel üles ütles, siis arvatavasti viga kusagil pistikutes, Laseri "silm" on üsna hästi kaitstud vibratsiooni eest, kui just mehaaniliselt viga ei tee. Kui puhastamisel see liigub vabalt ja "tahab olla" endises kohas, siis ilmselt korras, aga võimalus on, et liikus mõnevõrra alla või üles ja nüüd ei suuda elektromagnetid teda õigesse asendisse seada. Kontrolli igasugu pistikuid, mis juhtplaadi küljes.

                  Comment


                    #10
                    põrutusega jah pidi midagi juhtuma. aga see laser ei käi isegi yless alla.mitte muffigi ei toimu.

                    Comment


                      #11
                      Äkki andsid nii kõva laksu, et nüüd on plaadil mõra sees? Võta luup ja uuri hoolikalt trükkplaati. Seal võib olla vaevumärgatav pragu või külmjoode.
                      Harjutamine teeb harjutajaks.

                      Comment


                        #12
                        Kontrolli toiteid kui laseri osa täitsa tuim on. Ps kõigile laseriprobleemidega topicu-tesse ütlen niipalju, et tasuks kontrollida laserivõimendust
                        MSN- taneltreima182@hotmail.com
                        telefon katki.

                        Comment


                          #13
                          huvitav, millal jõuame selleni, et soovitame faasi olemasolu seinakontaktis näpuga proovida.toide on sellistes seadmetes kõige töökindlam asi, aga tema mõõtmisega on kõige kergem kõik p....sse keerata.seal on mikroskeemide jalad ja trükirajad niivõrd lähestiku, et kui natuke käsi vääratab, siis pahandust kui palju.millest asi algas?ei lugenud cd. peale seda lõin.laser oli enne juba nõrk, nüüd on ta ka veel mehaaniliselt katki.tõenäoliselt on katki focus ja tracking mootori mähised, need on kõige õrnemad,välistada ei saa ka võimalust, et peegel on seest ära tulnud.

                          Comment


                            #14
                            mul on üx pioneeri cd mängija ja point selles ,et paned cd sisse ,siis ei hakka ültse cd ringi vedama . Samas laser kyll liigub aga cd peax kah ikka natsagi ringi vedama ( keegi võix natsa rääkida seda mootori teooriat ,mis seda juhib jne ) siis saab midagi täpsemat ütelda )
                            Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

                            Comment


                              #15
                              plaat hakab alles siis ringi käima kui laser plaadi ära tunneb.

                              Comment

                              Working...
                              X