Teade

Collapse
No announcement yet.

Ülekoormuskaitse rakendub liiga vara!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Ülekoormuskaitse rakendub liiga vara!

    Ei suutnud kuidagi leida sellise kõlari skeemi nagu estonia 25ac - 311. Nimelt probleem selles, et ülekoormuse kaitse rakendub liiga vara. Nuppu ei saa üldse keerata. Kas mingi reguleerimise võimalus on olemas või võib kaitsme skeemist üldse välja jätta? Mida soovitate/arvate asjast?




    Vahur
    Minu kodukas

    #2
    Ei oska keski siis mind aidata?
    Minu kodukas

    Comment


      #3
      Yks kahest, kas kaitse ise jamab vxi on kaitse korras ja hoopis vximendi vigane ja sellele reageerib kaitse nagu peabki. Vxta nyyd kinni kummas viga on, esialgu soovitan valjundis pinget mxxta kas on ikka ilusti nulli lahedane ja teiseks soovitan kaitse skeemis lyydid ara vahetada, vximalik, et klassikaline viga mahtuvuse kaotanud lyydi naol.

      Comment


        #4
        http://www.qrz.ru/schemes/redirect.phtml?id=2859
        ja lüüte vahetama, nagu Rom soovitas...

        Comment


          #5
          Alles paar päeva tagasi tegin ühte sama probleemiga 25ac-311 aktiivikat. Seal oli kaitseahela esimene lüüt, see mittepolaarne 16V 50uF, koostööst loobunud.

          Comment


            #6
            Ok. Suured tänud teile. Vahetan lüüdid ära ja siis vaatab, mis saab.
            Minu kodukas

            Comment


              #7
              see 50uF lüüt seal on mittepolaarne. Ära polaarset asemele pane, muidu võib varsti see ka lagunema hakata.. ja võibolla isegi pauguga.

              Comment

              Working...
              X