Teade

Collapse
No announcement yet.

Buchardt Audio S400 - kas keegi omab?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Buchardt Audio S400 - kas keegi omab?

    Kas keegi omab Buchardt Audio S400 kõlareid?
    Kaalun nende soetamist aga ei taha seda teha ilma eelnevalt kuulamata.
    Review-d netis on muidugi valdavas enamuses väga rokkivad.

    #2
    Vs: Buchardt Audio S400 - kas keegi omab?

    Esmalt postitatud ToomasPu poolt Vaata postitust
    Kas keegi omab Buchardt Audio S400 kõlareid?
    Kaalun nende soetamist aga ei taha seda teha ilma eelnevalt kuulamata.
    Aga milles küsimus, kui ei meeldi, saad ju 30p jooksul tagasi saata. Anna siis meile ka pärast teada.

    Esmalt postitatud ToomasPu poolt Vaata postitust
    Review-d netis on muidugi valdavas enamuses väga rokkivad.
    Näita mulle 1 review kus neid ei kiideta, ma pole näind.

    Comment


      #3
      Vs: Buchardt Audio S400 - kas keegi omab?

      Esmalt postitatud stosoorok poolt Vaata postitust
      Aga milles küsimus, kui ei meeldi, saad ju 30p jooksul tagasi saata. Anna siis meile ka pärast teada.


      Näita mulle 1 review kus neid ei kiideta, ma pole näind.
      https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/buchardt-s400-speaker-review.12844/
      E
      sialgu just väga kiitev ei olnud, pärast korrigeeris oma otsust, mis tundub kahtlane.

      Comment


        #4
        Vs: Buchardt Audio S400 - kas keegi omab?

        Meenutab soomlaste Amphion –e, aga need on küll päris head, ja neid saab Soome kuulama minna.
        Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

        Comment


          #5
          Vs: Buchardt Audio S400 - kas keegi omab?

          Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
          https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/buchardt-s400-speaker-review.12844/
          Esialgu just väga kiitev ei olnud, pärast korrigeeris oma otsust, mis tundub kahtlane.
          Audiosciencereviews võrdlevad heli mikrofoniga/graafikuga, ma eelistan neid ülevaateid kes kõrvadega kuulavad.

          Comment


            #6
            Vs: Buchardt Audio S400 - kas keegi omab?

            Arvestades hinda on päris head asjad. Isiklikult miinusteks 22mm kõrgsagedus mille ülemine ots polnud päris puhas minu jaoks, ja bass mida oli küll piisavalt aga tüüpiline 2 ribalise kõlari bassile, st piisavalt madal aga teatud kohtades kannatab resulotsiooni puuduse käes, tavaline 2 riba puhul, ükeüldiselt pigem meeldiv ja oli kõlar mis tekitas huvi.

            Comment


              #7
              Vs: Buchardt Audio S400 - kas keegi omab?

              Esmalt postitatud stosoorok poolt Vaata postitust
              Audiosciencereviews võrdlevad heli mikrofoniga/graafikuga, ma eelistan neid ülevaateid kes kõrvadega kuulavad.
              Ja sellest väitest saame järeldada mida?

              Comment


                #8
                Vs: Buchardt Audio S400 - kas keegi omab?

                Järelda mida tahad, kui Raadiotehnika näitab sama graafikut mis Estelon, siis ta ei kõla ikka nagu Estelon (või mis iganes muu "raha ei ole probleem" kõlar).

                Comment


                  #9
                  Vs: Buchardt Audio S400 - kas keegi omab?

                  Esmalt postitatud stosoorok poolt Vaata postitust
                  Järelda mida tahad, kui Raadiotehnika näitab sama graafikut mis Estelon, siis ta ei kõla ikka nagu Estelon...
                  Graafikul ja graafikul on vahe - vaevalt kõigil graafikutel "Radiotehnika" sama näitab, mis "Estelon".
                  viimati muutis kasutaja madis64; 29 05 2020, 05:55. Põhjus: kirjavead

                  Comment


                    #10
                    Vs: Buchardt Audio S400 - kas keegi omab?

                    Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
                    Meenutab soomlaste Amphion –e, aga need on küll päris head, ja neid saab Soome kuulama minna.
                    Amphion Argon 3S-i saab kuulata ka Viimsis ValiHelis, hind on samas suurusjärgus, valmistatud Soomes, 12 kg tükikaal, ilus.
                    Kui tuleks kuulamata osta, oleks raudselt minu eelistus võrdluses S400-ga.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Buchardt Audio S400 - kas keegi omab?

                      Miks just S400? Selle raha eest oleks juba valikut küll. Soomes olid vist Dynaudio special 40 ja C1 samas hinnaklassis müügil. Poest Kef R3 või siis R5 oleks ka päris huvitav. R seeriasse on Kef langetanud tip Reference seeria tehnoloogia ja müüb seda mõistliku raha eest. Aga muu elektroonika peab ka vastaval tasemel olema.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Buchardt Audio S400 - kas keegi omab?

                        KEF R3-e saab samuti kuulata ValiHelis. Kusjuures on ta kolmeribaline, kaalub 13,5 kg.
                        Bass läheb tunduvalt madalamale kui taanlasel :https://www.devialet.com/soon/expert-pro-sam-ready-speakers/buchardt/s400/
                        https://www.devialet.com/soon/expert...eakers/kef/r3/

                        Comment


                          #13
                          Vs: Buchardt Audio S400 - kas keegi omab?

                          Meie kaubandus müüb seda, mida neile keskladu pakub, nende asjade omahind ei ületa 15% müügihinnast, ja mõnel eriti ahnel tootjal veelgi vähem. Paari tuhande eest pole sealt võimalik midagi mõistliku osta. Vaadata tasub väiketootjate poole, nemad on sunnitud panustama tunduvalt rohkem.
                          Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                          Comment


                            #14
                            Kes veel 2a hiljem peaks antud kõlarite vastu huvi tundma, siis MkII versioon oleks müügiks pakkuda

                            Comment

                            Working...
                            X