Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõlarite "tuunimine"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #91
    Vs: Kõlarite "tuunimine"

    Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
    Hiina on nigu on aga natuke annab asjade seisust aimu, kui tootja seda Made in China silti üritab marketingi jaoks ikkagi maha salata. Made in Denmark on nende lehel ilusti suurelt olemas (S400 Signature Edition küljes), Made In China pilti pidi ikka tükk aega mujalt taga otsima, tootja enda lehelt on küll näha, et seal on pikem tekst aga resolutsioon on meelega nii väike tehtud, et aru ei saaks täpselt.
    Mulle endalegi meeldib osta Euroopas tehtud tehnikat, juba patriotismist. Näiteks Monitor Audio väitis, et tal pole Britannias tööjõudu võtta ja kolis tootmise Hiinasse, samas Focal suudab Prantsusmaal toota? REL toodab samuti Hiinas, BK Electronics aga Inglismaal, saa nüüd aru. Audes vist Ukrainas väga kokku ei hoiaks, nende keskmine palk oli alla Eesti keskmise.

    Comment


      #92
      Vs: Kõlarite "tuunimine"

      Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
      Kestab Deng Xiaopingi ajastu, seega valitseb kommunistlik partei, reaalsuses on aga riik kapitalistlikum kui U.S.A.
      nad on sulam taoismist, budismist, kommunismist ja kapitalismist. isand Mao koostas tolle raamatu, mille järgi nad elavad.

      kapitalism on valitsev ainult erimajandus tsoonides. tahad näha mis toimub väljaspool neid. sirivi ajakirja El popola Cinio

      Comment


        #93
        Vs: Kõlarite "tuunimine"

        Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
        nad on sulam taoismist, budismist, kommunismist ja kapitalismist. isand Mao koostas tolle raamatu, mille järgi nad elavad.

        kapitalism on valitsev ainult erimajandus tsoonides. tahad näha mis toimub väljaspool neid. sirivi ajakirja El popola Cinio
        Mina olen külastanud 40.riiki ja elanud väljaspool Eestit oma üheksa aastat, sinu arvamused Hiina kohta on jaburdus. Aga siine teema on kõlarite tuunimine, seega lõpetaks selle jama siin ära?

        Comment


          #94
          Vs: Kõlarite "tuunimine"

          sa nägid seda mida tohtisid näha. ma siiski usun hiina ajakirju mida mul kodus on.

          Comment


            #95
            Vs: Re: Vs: Re: Kõlarite "tuunimine"

            Mina tegelen otseselt kõlarite modimisega, kui kellegile peaks huvi pakkuma.
            Reklaami pole endale teinud aga tööd jagub

            Comment

            Working...
            X