Teade

Collapse
No announcement yet.

4A28 agoonia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    4A28 agoonia

    Õhtust.

    Esimese küsimusena - miks? Mul lihtsalt on antud isendeid 2 paari. Mõlemad kahjuks üsna viisakad ka seisukorralt. Müüa ei näe mõtet - midagi väärt pole nad nagunii. Seega võiks üritada ühele paarile miskid kastid ümber tekitada. 4A32 kohta leiab igasugust infot aga 28 on üsna toitumisahela viimane lüli, tundub, millele lahendusi needusest väga ei leia välja arvatud see üks TQWT. Ei plaani neid elu aeg kuulata aga mõnel õhtul taustaks käima panna vast kannataks kuni midagi paremat hangib.

    Ehk siis... kes on mida teinud? Kindlasti siin imeilusal Eestimaal on kuurides-sauna eesruumides midagi olemas. Vahet pole kas OB või miskit muud. Keerukusastmelt võiks jääda samasse auku elementide enditega. Kõrgete toetuseks peaks kah midagi lisama. Valjukatest rääkides on kusjuures eri tehaste toodetul korralik vahe sees nagu ikka. Päris Lomo teema (plekist korviga) on vähemasti käe vahel natukenegi päris toote moodi ja igati sirge. Valukorviga, aasta nooremad, mis Lomo logo ei evi, on juba peale vaadates nurisünnitised - ruupor viltu liimitud ja selle tasakaalustamiseks tolmukuppel viltu aga teisele poole jne. Üleüldse käe vahel kuidagi nadid. Tasub silmas pidada ja eelistada originaale, seltsimehed. Igatahes.

    Jagagem oma eksirännakuid. Nagu vanad kinomehed ikka kipuvad ütlema: "Ära ole...hõkk.. h*mo - vali Lomo!"

    #2
    Vs: 4A28 agoonia

    Ma näeksin mõtet teha open baffle, kus on kaks tk kanalis ja lisaks paneelil ka lisaks üks kõrge. Kui neid nagunii kokku 4tk seisavad.
    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
    Konfutsius

    Comment


      #3
      Vs: 4A28 agoonia

      Juhul kui peaks vaja minema siis mul on 2tk 4A28 membraani/remondikomplekti

      Comment


        #4
        Vs: 4A28 agoonia

        Siin räägitakse veidi juttu, on üks joonis ja link teisele teemale: https://www.diyaudio.com/forums/full...8-drivers.html

        Comment


          #5
          Re: Vs: 4A28 agoonia

          Mul oleks lisada 4A28-le lisaks 2GD-36.

          Comment


            #6
            Vs: 4A28 agoonia

            Mul on 2 tk. neid valjukaid nägupidi koos ja 54 cm läbimõõduga keras. Paari vatiga saab suurepäease bassi. Valjukate laiaribalisus läheb muidugi kaduma, aga soovitan. Üks faasipöörajatorukene on ka. Tehtud rannapalli ümber ajalehtedest ja muust mittevajalikest reklaamilehekestest. Üle nädala läks.

            Comment


              #7
              Re: Vs: 4A28 agoonia

              Mis hertsini bass mõistlikult kuuldav on, st mis maalt alates enam kuulda pole?

              Comment


                #8
                Vs: Re: Vs: 4A28 agoonia

                Pole mõõtnud(üritan küll), aga juba paaei vatida on täitsa mõnus. Ma ,uidugi erilisi basstrummimatse ei otsi.

                Comment

                Working...
                X