Teade

Collapse
No announcement yet.

Microlab kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Microlab kõlarid

    Olen mõelnud osta koduseks kasutamiseks need kõlarid- https://www.1a.ee/arvutitehnika_buro...caAr69EALw_wcB
    On siin ehk keegi nendega kokku puutunud ja oskab kiita-laita? Kasutaks läbi telefoni ja 15 ruuduses toas.

    #2
    Vs: Microlab kõlarid

    15m2 toas ja telefoni kvaliteediga sobivad küll. Aga kuulaja kõrvade osas vastutust võtma ei hakka
    Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

    Comment


      #3
      Vs: Microlab kõlarid

      ei tasuvat neid hiilida, hingeelu ei pidavat olema kuigi kvaliteetne. niili hoopis neid: https://www.1a.ee/arvutitehnika_buro...tooth_speakers

      järgmine tase oleks see komplekt: https://www.thomann.de/intl/ee/krk_r...and_bundle.htm

      Comment


        #4
        Vs: Microlab kõlarid

        Ilmselt võin ka müüa ühe paari Yamaha Stagepas 300 kõlareid. Peaksid sobima kah hästi. Kui huvi siis kribla!

        Comment


          #5
          Vs: Microlab kõlarid

          Esmalt postitatud jannozz50 poolt Vaata postitust
          Ilmselt võin ka müüa ühe paari Yamaha Stagepas 300 kõlareid. Peaksid sobima kah hästi. Kui huvi siis kribla!
          Kirjuta hind mulle.

          Comment


            #6
            Vs: Microlab kõlarid

            Mul on nende Microlabide natuke lahjem mudel kahe valjukaga. Ütleme nii, et taustamuusikaks ja mitte väga nõudlikule kuulajale on täitsa okeid. Kui tahad helikvaliteeti siis pigem mingi tuntuma tootja riiulikõlarid + stereo võimendi. Alles siin müüdi selline komplekt aga hind oli muidugi veidi kallim.
            ---
            Arvesta, et PA kõllid on ainult kõvasti kuulamiseks ja vaikselt võib kahin häirima hakata.

            Comment


              #7
              Vs: Microlab kõlarid

              Algul vaatasin Yamaha põranda kõlareid 250EUR, aga kui sinna sisse vaadata, siis yamahast pole seal midagi.

              Comment


                #8
                Vs: Microlab kõlarid

                ehh, laiatarbe tehnika puhul pole silt ka selle firma toode, kelle nimi seal peal.

                100% outsourcing.

                Comment


                  #9
                  Vs: Microlab kõlarid

                  Stosoorok - räägi palun täpsemalt PA kõllide vaikse kuulamise kahinast??? Enne kui oma kogemusi jagada saan ootaks vastuse ära, sest kirjutatu on lihtsalt jama.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Microlab kõlarid

                    Sooviks ka tõesti teada, millistel võimenditel on suur omamüra?

                    Comment


                      #11
                      Vs: Microlab kõlarid

                      olen ise ka sattunud kontserdile kus PA kastidest on tulnud jõude olekus madalatooniline omamüra, mis kuulda ca 30 meetri pealegi.

                      kas just pisikesed lavamonitorid sellist kuuldust omavad.... arvatavasti neil ei ole seda oleneb missuguse võimendi taha pannakse :P

                      Comment


                        #12
                        Vs: Microlab kõlarid

                        Esmalt postitatud maidor poolt Vaata postitust
                        Sooviks ka tõesti teada, millistel võimenditel on suur omamüra?
                        Täpset marki/mudelit ei oska öelda (ei mäleta), aga enamasti odavamapoolsetel D klassi võimudel olen kohand häirivat müra ja justnimelt "jõude olekus". Muidugi eks need nivood (dB) on inimestel erinevad kust maalt häirima hakkab, umbes nagu higihais.

                        Comment

                        Working...
                        X