Teade

Collapse
No announcement yet.

Abi kõlarijalgadega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Abi kõlarijalgadega

    Tere, Dali Opticon 2 kõlarite alla kasutusel Vogeli jalad (mis kunagi koos mingi ostuga lihtsalt minu juurde sattusid). Põrand on mul pehmest põrandapapist (pole võimalik lähiaastel vahetadagi seda) ning üsna laines. Tunda annab see just seal, kus kõlaritele ideaalne koht, jalad „lonkavad“. Mis oleks parim (kiireim ja odavaim) viis kõlarid stabiilseks saada?
    Kõlarid jalagadel Blu Tackiga, liiva torudes ei ole, aga kui jalg lainelise põranda tõttu õõtsub, kas siis sellest abi oleks?

    #2
    Vs: Abi kõlarijalgadega

    Kas liivaga täidetud jalad vajutavad lainelise papi sirgeks - kui jah - proovi liivaga.
    Samas, kui need "pardijalad" toetuvad täistallaga, siis kahtlen, et lainelisus kaoks.
    Ise paneks toetuspinna otstesse/äärtele miskit põrandale, et näha kas siis ka kõiguvad. Alustuseks mingid vildi- või kummiseibid näiteks.
    Neid saab igast ehituspoest.
    Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

    Comment


      #3
      Vs: Abi kõlarijalgadega

      Tänan, eks ma sissejuhatuseks proovin liiva, ega asi hullemaks ei lähe vast. Pardijalad on nõgusa tallavõlviga, toetuvad eest nurkadest, tagant kitsamast osast aga terves ulatuses põrandale.
      viimati muutis kasutaja Scott; 13 m 2018, 01:50. Põhjus: eelnevat postitust ei pea tsiteerima

      Comment


        #4
        Vs: Abi kõlarijalgadega

        Eh, ei ole need Vogelid ikka täitmiseks ette nähtud, kole palju auke on jala sees.
        viimati muutis kasutaja Scott; 20 m 2018, 05:07. Põhjus: eelnevat postitust ei pea täielikult tsiteerima, eriti enda oma !!!

        Comment


          #5
          Vs: Abi kõlarijalgadega

          Olen mitmele subjektile soovitanud sorbotaani.
          Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

          Comment

          Working...
          X