Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnika 35AC-1 korrastamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Radiotehnika 35AC-1 korrastamine

    Tervus, probleem siis selline, et mul on ühed pealkirjas mainitud kõlarid kodus vedelemas.. või pigem niivõrd kuivõrd mängimas Probleem selles, et kastisisene elektriskeem on millegi tõttu kahjustada saanud ja sealt muusika kuidagi läbi tulla ei taha (juhtmed praegu otse veetud suurtele elementidele).

    Ehk siis äkki on kellelgi anda nende kastide skeeme, mis suurustega takistid, kondekad jne sinna käima peaksid ja mis kuhu ühendatuna. Tõenäoliselt vanade skeemide taastamises pointi ei näe kuna uus on ikka uus. Ehk siis plaaniks kõik komponendid seal skeemides välja vahetada.

    Teine probleem on see, et kesksagedus ja kõrgsageduskõlarid on kõik väga tugevalt ratsida saanud ja üldpildis ei mängi nad kas üldse või ei mängi korralikult. Madalsagedused on samuti juba suht vigased ja 101 korda lapitud nii mähiselt kui ka mujalt. Ehk siis, kas on kusagilt võimalik leida uusi või väga korralikke elemente normaalse hinnaga ja mis üldse võiks selliste asjade hinnad olla?

    Plaanis need kastid siis korda teha esialgu vähemalt tehnilise poole pealt, kui kunagi jõuab siis ehk ka väljast

    Kui neid kaste juhtumisi mitut tüüpi on siis minu omad näevad sellised välja


    Küsin sedagi, et kas netiavarustes silma jäänud pealkirjad, kus on 35ac-1 järgi sulgudes s90, vastavad tõele? Ehk siis kas teisisõnu on tegu s90'tega või midagi sellest sordist?

    Igatahes suured tänud juba ka ette kõigile, kes kuidagi aidata oskavad
    Kui Sulle meeldib tegeleda autodega omal käel, siis on TSI klubi just sinu jaoks. Uuri lähemalt www.tsi.ee

    #2
    Vs: Radiotehnika 35AC-1 korrastamine

    Kui need on teie kõlarid,siis küll ainult prügikast aitab.Õudus vaadata seda pilti.Ühestki elemendist pole midagi alles..

    Comment


      #3
      Vs: Radiotehnika 35AC-1 korrastamine

      Aga vot seda ei juhtu. Olgugi nad nii räbalad nagu nad on aga siiski teevad veel üllatavalt head häält.. võinoh minul nad rohkem bassikate eesmärgil praegu, aga mitte see pole teema millest rääkida tahtsin
      Kui Sulle meeldib tegeleda autodega omal käel, siis on TSI klubi just sinu jaoks. Uuri lähemalt www.tsi.ee

      Comment


        #4
        Vs: Radiotehnika 35AC-1 korrastamine

        bassikatel tolmukuplid kadunud ja neid on ka lapitud, lisaks filtrid "korrast" ära. Kesksagedused ei tööta ja üks kõrgetest jalutama läinud Kas austatud kasutaja Relz on neid kõlareid läbi põletanud ehk? Ehk on volüüminupu kasutamine raske? (diskleimer modedele: Isiklikult on mulle helitehnika väärkohtlemine vastumeelne, seega otsest kriitkat kasutaja vastu ei ole. Pigem teguviisi vastu!)

        sellisel juhul võin öelda, et nende taastamine on üpriski kulukas teema. Tean, olen ise neid lappinud. Kõrgete paar on seal ca 20 eur. Kesksagedusi leiab 30 euri kanti paar. Ja bassikad maskavad u 30 euri tükk. Filtrid...oi oi. Neid enam ei tehta ja asenduste leidmine on suur õnnemäng. Kuid ole valmis väljaminekusk ca 20 eur paari eest.

        lööme hinnad kokku: u 130 euri taastamisele. Uued 35AC-1d leiad sellest tunduvalt odavamalt.

        Aga loodame, et järgmise komplekti kõlareid suudab kasutaja ikka RETSIMISEST säästa...

        kole tõde, aga kes seda ei kannata...ärgu Radiotehnikaid retsigu...
        Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

        Comment


          #5
          Vs: Radiotehnika 35AC-1 korrastamine

          Kui rahakoti peale pahane siis võib ju taastama hakata aga eriti mõtekas se küll ei ole.Nagu Tartu pets mainis on tunduvalt odavavam uued soetada.

          Comment


            #6
            Vs: Radiotehnika 35AC-1 korrastamine

            Käsi südamel, pole ise neid nn retsinud. Pole omanud korralikku võimenditki, et nendega "vajutada". Niipalju audiopede ikka olen, et tean kus on piir. Vanaisa nad kusagilt klubist vms kohast sai aastaid tagasi ja minu käes on nad üleüldse enamuse ajast lihtsalt seisnud. Alles viimased paar aastat olen neid mängutanud muusikakeskuse taga, et odavatele originaalkõlaritele natukene mahedamat heli ka juurde saada, eraldi võimendi taga on nad üldse väga vähe aega veetnud.

            Vaata minu puhul on asi selles, et kuna ma olen õpilane siis ei ole mul suuri summasid kusagilt korraga välja käia ja seetõttu uute kastide ostmine on minujaoks paraku päris keeruline tegevus, üldpildis ma lihtsalt loobun sellest. Samas jupikaupa taastamine kaob rahakotti nii ära, et ei saa arugi. Samas, öelge nüüd mis hinnaga neid "uusi" müüakse ja kui suur võimalus on reaalselt ka väga korralike otsa sattuda?

            Ma olen kogu oma elu teinud asju mis tunduvad teistele mõttetud ja raharaiskamisena, niiet selliste kommentaaridega ma olen harjunud õnneks
            Kui Sulle meeldib tegeleda autodega omal käel, siis on TSI klubi just sinu jaoks. Uuri lähemalt www.tsi.ee

            Comment


              #7
              Vs: Radiotehnika 35AC-1 korrastamine

              mõistlik jutt. Kui pisikese vabandusena uue liikme hirmutamisel on asjaolu, et aastate jooksul on radiotehnika piinamistets tehtud nii palju teemasid. Värksed kasutajad on päris kähku kas foorumilt või modedelt pikki päid saanud "ebakohase käitumise" pärast. Vabandused uuele kasutajale

              Radiotehnika valjukaid netis kolades eestist leida ei ole võimalik. Tiigi elektroonika, tartus pakub neid. Hinnad jäävad sinna suurusjärku, nagu eelmises postituses kirjutatud. Uued (noh, S90 pole uus, aga korralikud igatahes) isendid võib hästi kaubeldes 70 euriga saada, tavaline taks jääb sinna 80-90 vahele. Väga viisakad isendid lähevad sinna 100 euri kanti. Enamasti on saadaval uuemad D ja F isendid, vanemad S90A (sul peaks ka need olema) ja S90B on palju paremad.

              Kahju jah, et klubis need ära retsiti...head kõlarid oma aja kohta :S
              Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

              Comment


                #8
                Vs: Radiotehnika 35AC-1 korrastamine

                DoneX - Аудиотехника СССР: акустика, усилители и электроника, Спутниковое телевидение



                viimati muutis kasutaja humax; 23 m 2012, 10:30.

                Comment


                  #9
                  Vs: Radiotehnika 35AC-1 korrastamine

                  Esmalt postitatud tartu pets poolt Vaata postitust
                  mõistlik jutt. Kui pisikese vabandusena uue liikme hirmutamisel on asjaolu, et aastate jooksul on radiotehnika piinamistets tehtud nii palju teemasid. Värksed kasutajad on päris kähku kas foorumilt või modedelt pikki päid saanud "ebakohase käitumise" pärast. Vabandused uuele kasutajale

                  Radiotehnika valjukaid netis kolades eestist leida ei ole võimalik. Tiigi elektroonika, tartus pakub neid. Hinnad jäävad sinna suurusjärku, nagu eelmises postituses kirjutatud. Uued (noh, S90 pole uus, aga korralikud igatahes) isendid võib hästi kaubeldes 70 euriga saada, tavaline taks jääb sinna 80-90 vahele. Väga viisakad isendid lähevad sinna 100 euri kanti. Enamasti on saadaval uuemad D ja F isendid, vanemad S90A (sul peaks ka need olema) ja S90B on palju paremad.

                  Kahju jah, et klubis need ära retsiti...head kõlarid oma aja kohta :S
                  Pole probleemi, täitsa arusaadav probleem
                  Uurin veel seda, et google andmeil asub see tiigi elektroonika tartus tiigi 1 - leidsin vist õige asja?
                  Suured tänud igatahes informatsiooni eest.

                  Tänud ka Humaxile lingi eest, tulekski esimese asjana need filtrid üle vaadata, loodan, et vead piirduvad mõne lahtise juhtmega
                  Kui Sulle meeldib tegeleda autodega omal käel, siis on TSI klubi just sinu jaoks. Uuri lähemalt www.tsi.ee

                  Comment


                    #10
                    Vs: Radiotehnika 35AC-1 korrastamine

                    Tiigi elektroonikas vedeles ka samasuguseid tühju kaste, kui mina viimati seal käisin. Tundusid korralikumad olevat.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Radiotehnika 35AC-1 korrastamine

                      just just. Kuid seal on komplektne S90F 150 euriga müügil. Väga soolane hind nende jaoks, mis müügis.

                      Aga täiesti nullist alustada...siis on need tühjad kastid üpriski viisaka välimusega. Kõik kõnnivad nendest mööda...kahjuks. Kui mõne asjalikuma 10" woofri sisse aretada, hea 5.25" keskriba (lairiba ilma topeltkoonuseta) ja keskmine twiiter sisse panna, kerged filtrid ka...alustamiseks väga "viis" idee
                      Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                      Comment


                        #12
                        Vs: Radiotehnika 35AC-1 korrastamine

                        Enamasti on saadaval uuemad D ja F isendid, vanemad S90A (sul peaks ka need olema) ja S90B on palju paremad.

                        ________________

                        Alati ei ole uued paremad kui vanad.
                        Paljude uuemate S90... puuduseks on valjukate aukudega plekk-katted! Need tekitavad helis nn trombooni efekti, eriti kesksagedustel. Vanadel seda moonutust polnud.
                        viimati muutis kasutaja HP1; 20 m 2016, 06:43.
                        Heiti
                        freiwald@hot.ee

                        Comment

                        Working...
                        X