Teade

Collapse
No announcement yet.

Kuidas valjuhääldilt tolm eemaldada ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kuidas valjuhääldilt tolm eemaldada ?

    Tere!

    Kõlaritel siis siuksed valjukad et naksuvad, kui näpuga tõmban õrnalt, läikiv pind aga nagu oleks veel päris kuivamata lakk...seega tolm jääb sinna kinni, ma muud moodi ei oska kirjeldada!

    Kuda ma saan need puhtaks, niiske kaltsuga ei tohi ja kuivaga ei tule ära. Kõlariteks mõned aastad vanad Dali'd.
    Kes teab, palun öelge

    Tänud,

    Marx.

    PS. Mul on pilt ka nendest siin. Seal ka hästi näha see nakkuv pind ja tolm
    viimati muutis kasutaja Markunn; 02 m 2012, 17:36.

    #2
    Vs: Kuidas valjuhääldilt tolm eemaldada ?

    Miks niiskega siis ei tohi.Mina olen siiamaani kõik nii teind ja pole hädam idagi, muidugi ei või kaltsust vesi tilkuda, vaid kergelt niiske.

    Comment


      #3
      Vs: Kuidas valjuhääldilt tolm eemaldada ?

      See millest sa rääkisid on ilmselt papist lõdvikul olev mögin, miskit kummiliimi taolist, suurendab vastupidavust. Seda maha ei tohi nühkida. Tolmu sealt ei saagi, kui siis koos selle möginaga aga mõtle siis, kas saad lõdikut terveks jätta. Osadel Vene bassi/lairiba valjukatel oli nii, nt Estonia Stereo bassikad 6GD2 või siis kino lairiba 4A32 olid sellise äärega
      viimati muutis kasutaja RaunoK; 02 m 2012, 17:12.
      Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

      Comment


        #4
        Vs: Kuidas valjuhääldilt tolm eemaldada ?

        Esmalt postitatud RaunoK poolt Vaata postitust
        See millest sa rääkisid on ilmselt papist lõdvikul olev mögin, miskit kummiliimi taolist, suurendab vastupidavust. Seda maha ei tohi nühkida. Tolmu sealt ei saagi, kui siis koos selle möginaga aga mõtle siis, kas saad lõdikut terveks jätta. Osadel Vene bassi/lairiba valjukatel oli nii, nt Estonia Stereo bassikad 6GD2 või siis kino lairiba 4A32 olid sellise äärega
        Kummist lõdvikud on okei, aga just see papist koonjas osa on siuke läikiv ja naks-naks materjal ja seda maha nyhkida ei annagi. Ma ei julgen vaevu üldse neid näppida, siiani neid hoidnud väga ilusti
        Sellepärast küsisingi targematelt, kel kogemusi äkki, ei hakka häid kõlareid ää lõhkuima. Neid ei toodeta enam.

        Comment


          #5
          Vs: Kuidas valjuhääldilt tolm eemaldada ?

          Pole sellistega kokku puutunud. Kõlarid olid orginaalis katetega või ilma? Sellist asja nagu koonus kleepuks, ei tahaks vast mitte ükski tootja neid paljaks jätta just, selle pärast, et tolmu kogub. Või Mis lakk see olla võiks mis siis pärast kleepuma hakkab .
          Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

          Comment


            #6
            Vs: Kuidas valjuhääldilt tolm eemaldada ?

            immutatud pappkoonused, seas´il isegi selline mis on nagu tsipa nakkuv, välimusel pole häda misket. eks sa niiske kaltsuga või siis pintsliga pead proovima puhastada ega muud polegi, nühkida ei või, vaid lihtsalt tolmu võtta. kätte saad niipalju kui saad ega midagi teha pole.

            Comment


              #7
              Vs: Kuidas valjuhääldilt tolm eemaldada ?

              Okei, tänud - sain täitsa puhtaks!! Õrnalt niiske kalsuga tuli ilusti ära, leidsin hea tolmukaltsu

              Jõudu.

              Comment

              Working...
              X