Teade

Collapse
No announcement yet.

Millist võimendit tarvis?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Millist võimendit tarvis?

    Tervist! Kuna sain endale odavalt ühed vanemad kõlarid, millel pole paraku võimendit, siis nüüd oleks vaja teada millist võimendit on nendele tarvis ning kas lisaks võimendile on veel midagi vaja. Kõlareid on kaks ning nendeks on Community CSV 35 kõlarid.Kuna tegu arvatavasti rohkem konsterdi kõlaritega, siis oleks vaja ilmselt ka võimsamat sorti võimendit. Vabandan kuid olen sellel teemal üpriski võhik. Kõlarite andmed järgmised:
    SPECIFICATIONS
    Loudspeaker Type:
    Two-Way, Full-Range, Bass-Reflex System
    Frequency Response:60-18,000 Hz
    Power Handling: 150W RMS
    375W Program
    Recommended Amp: 300W to 470W @ 8 Ohms
    Sensitivity at 1W/1M: 99.5 dB
    Nominal Dispersion: 90o x 60o (HxV)
    Nominal Impedance: 8 ohms
    Crossover Frequency: 2,500 Hz
    Drivers:
    One PZT on a Pattern Control Horn
    One 15" Woofer, Ferrofluid-cooled
    Speaker Protection: PowerSense DDP
    Input Connections:
    Dual Neutrik Speakon in parallel
    Dual 1/4 phone jacks in parallel

    #2
    Vs: Millist võimendit tarvis?

    Tundlikkus on neil päris hea, võimendi võimsus võiks 2x120- 2x180W olla Aga noh, 2x50W võimuga teevad need ka päris korralikku heli.

    Comment


      #3
      Vs: Millist võimendit tarvis?

      Suured tänud, kuid kas keegi ei oskaks anda viidet sellise võimu kohta, milline see umbes olema peaks. Ilmselt oleks vaja sellistele täitsa kontserdivõimu?

      Comment


        #4
        Vs: Millist võimendit tarvis?

        Esmalt postitatud keitz12 poolt Vaata postitust
        Suured tänud, kuid kas keegi ei oskaks anda viidet sellise võimu kohta, milline see umbes olema peaks. Ilmselt oleks vaja sellistele täitsa kontserdivõimu?
        Ei ütleks, et kohe sellist konserdi varianti vaja oleks. Mul oli HQ-Power suured kastid kunagi, taluvust pidavat vist 700w olema paberite järgi ja tundlikkus oli 94db ja need mürtsusid 2x120w Pioneeri taga väga hästi. Lõpust jäi võibolla üks üpris väike törts jõudu puudu. Aga see oli juba piisavalt vali siis juba, et kaua ei saanud kuulata.
        Estonian SPL & Sound
        @gargru

        Comment


          #5
          Suured tänud taaskord, seda mul teada tarvis oligi!

          Selline võim peaks mul isegi olemas olema mis sellistele andmetele vastab, aga sellel võimul on sisenditeks ainult tavalised juhtme kanalid, kõlaritel aga ainult speakoni, 6.3mm , et kuidas siis tuleks see lahendada kuna päris ise ei tahaks kõlarist juhtmeid vedada. Et mida siis selle puhul soovitaksite?
          viimati muutis kasutaja Scott; 19 m 2011, 04:15. Põhjus: kokku

          Comment


            #6
            Vs: Millist võimendit tarvis?

            Esmalt postitatud Garol poolt Vaata postitust
            Ei ütleks, et kohe sellist konserdi varianti vaja oleks. Mul oli HQ-Power suured kastid kunagi, taluvust pidavat vist 700w olema paberite järgi ja tundlikkus oli 94db ja need mürtsusid 2x120w Pioneeri taga väga hästi. Lõpust jäi võibolla üks üpris väike törts jõudu puudu. Aga see oli juba piisavalt vali siis juba, et kaua ei saanud kuulata.
            Nende HQ kontsertkölariimitatsioonide reaalne taluvus ongi ehk seal 150...200 W suure kontsertkasti kohta on 94dB mannetu - 98+ on normaalne. Üks kord önnestus kuulda neid, masendavalt jubedad asjad.

            Esmalt postitatud keitz12 poolt
            Selline võim peaks mul isegi olemas olema mis sellistele andmetele vastab, aga sellel võimul on sisenditeks ainult tavalised juhtme kanalid, kõlaritel aga ainult speakoni, 6.3mm , et kuidas siis tuleks see lahendada kuna päris ise ei tahaks kõlarist juhtmeid vedada. Et mida siis selle puhul soovitaksite?
            Mismoodi on sisendiks tavaline juhe? vast ikka väljundiks. Osta oomipoest kaks Speakon pistikut ja pane juhtmete ühte otsa, speakonil on 4 klemmi, ühendad 1+ ja 1- juhtme soontega ja tuld! Triviaalne ülesanne ju.
            Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

            Comment


              #7
              Vs: Millist võimendit tarvis?

              Jah ikka väljundiks, ajasin segi nagu võhikul kombeks . Aga tänud abi eest, arvan et eks nii siis ühendabki, kuid ühendada peaks saama ka minu teada ju 6.3mm pistikutega, ei tea muidugi kuidas parem oleks.

              Comment


                #8
                Vs: Millist võimendit tarvis?

                Esmalt postitatud keitz12 poolt Vaata postitust
                Jah ikka väljundiks, ajasin segi nagu võhikul kombeks . Aga tänud abi eest, arvan et eks nii siis ühendabki, kuid ühendada peaks saama ka minu teada ju 6.3mm pistikutega, ei tea muidugi kuidas parem oleks.
                6,3 pulga häda kölaripistikuna on see, et kellelgil jääb alati vöimalus toppida see sinna, kuhu vöimu väljund ei käi - mingi asja liini/mikrofoni vöi muusse sisendisse, millele vöimendist tulevad mitukümmend volti möjuvad hävitavalt. Pealegi on hiina speakonid suht odavad nagunii, miski möni € tükk, ja erinevalt odavast hiina pulgast need nii lihtsalt ära ei lagune.
                Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                Comment


                  #9
                  Vs: Millist võimendit tarvis?

                  Tõstataks korraks vana teemat, et kas oskaks keegi tuua mulle konkreetse näite näiteks mingisuguse lingi näol, milline soovitatav võimendi olla võiks, kui ma sooviks ühendada 4 sellist kõlarit.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Millist võimendit tarvis?

                    Comment


                      #11
                      Vs: Millist võimendit tarvis?

                      Detailed Product Information on the t.amp TA 600 MK-X at www.thomann.de

                      Comment

                      Working...
                      X