Teade

Collapse
No announcement yet.

Simfonija 2 kõlari filter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Simfonija 2 kõlari filter

    Kui olulisem on heli orginaalsusest, siis võib tagumise seina ültse ära võtta ja kesksageduselt võid ka kupli eemaldada. Keskmised lähevad detailsemaks bassid kuidagi teistsugusteks, noh maitse asi aga siis madalaid kannatab vähem sama võimsuse juures.
    Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

    Comment


      #17
      Vs: Simfonija 2 kõlari filter

      Comment


        #18
        Vs: Simfonija 2 kõlari filter

        Võib olla vale rakurss: mis ma näen - igal kondensatoril "+" ja "-" jalad ühendatud.

        Comment


          #19
          Vs: Simfonija 2 kõlari filter

          Esmalt postitatud D.D.D. poolt Vaata postitust
          Võib olla vale rakurss: mis ma näen - igal kondensatoril "+" ja "-" jalad ühendatud.
          Kõik on montaažis õige! Ühes kestas 2tk. 40,0 [mkF], kestad ehk miinused vahelduva komponendi pärast koos, seega 80,0 ja 80.0 [mkF] on järjestikku, summana teeb see 40,0[mkF] .

          Comment


            #20
            Vs: Simfonija 2 kõlari filter

            Ja nõukogude inseneride arvates peaks siis korraliku ühenduse looma ka see kui kondekate alumiiniumserv käib natuke vastu raudplekki. Aastate kaupa ja vibratsiooni tingimustes...

            Comment


              #21
              Vs: Simfonija 2 kõlari filter

              Esmalt postitatud mikumaku poolt Vaata postitust
              Ja nõukogude inseneride arvates peaks siis korraliku ühenduse looma ka see kui kondekate alumiiniumserv käib natuke vastu raudplekki. Aastate kaupa ja vibratsiooni tingimustes...
              Iga konstruktsioon ja lahendus on oma aja "laps"! Elektroonika, tehnika ei hakanud siis pihta kui Teie või mina sündisime! Väljatöötlus käis vastavalt võimalustele, tehnoloogiale ja teadmistele. Seega pole vaja parastada! Täitsa huvitav oleks teada, milline haridus Teil on hr. mikumaku? Minge konstruktoriks! Ka niinimetatud muu maailma toodang oli siis samal tasemel. Võibolla pole "vene" asjad nii klantsitud, aga ka rahvusvaheline kosmosejaam eksisteerib praegu tänu ... vene(!) kanderakettidele!
              viimati muutis kasutaja rainadov; 31 m 2011, 21:01. Põhjus: täiendus

              Comment


                #22
                Vs: Simfonija 2 kõlari filter

                Seda tüüpi kondekate miinus ongi kesta äär, mõnel juhul oli šassii ja kesta vahel ka jooteliblega seib. Ning pole see ainult nõukogude leiutis, samatüübilisi lüüte on vastu vaadanud ka tolleaegsest lääne- ja ülelombitehnikast.

                Aga jah, kunagine "Horisont" telekas - kui hääl plärisema ja pilt triibuliseks läks, pidi jälle trafo kohal asunud mutrit pingutama, et toitefiltri konde paremat kontakti annaks.
                73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                ATiP1pN4XeM

                Comment


                  #23
                  Vs: Simfonija 2 kõlari filter

                  Esmalt postitatud rainadov poolt Vaata postitust
                  Iga konstruktsioon ja lahendus on oma aja "laps"! Elektroonika, tehnika ei hakanud siis pihta kui Teie või mina sündisime! Väljatöötlus käis vastavalt võimalustele, tehnoloogiale ja teadmistele. Seega pole vaja parastada! Täitsa huvitav oleks teada, milline haridus Teil on hr. mikumaku? Minge konstruktoriks! Ka niinimetatud muu maailma toodang oli siis samal tasemel. Võibolla pole "vene" asjad nii klantsitud, aga ka rahvusvaheline kosmosejaam eksisteerib praegu tänu ... vene(!) kanderakettidele!
                  Kui minu lause parastamisena tundus, siis vabandan nõukogude inseneride ees. Pigem oli see konstanteeringuna mõeldud. Olen oma elus päris palju uurinud-lammutanud aparaate nii sellest ajast kust need kõlarid pärit kui eelmisest ja järgmisest ajast. Nii laiatarbe- kui militaartehnikat, nii nõukogude kui lääne asju. Seetõttu arvan ära tundvat küll, kus ka etteantud reeglite piires on väljatöötluses üle nurga lastud. Sama ajastu telekates raatsiti enamasti ikka need jooteliblega seibid kondekatele alla panna ja seal oli ka anoodpinge peal "kontakti hoidmas". Ja me ei tea, võibolla olid lihtsalt seibid sel hetkel laost otsas ja kõlarite väljalaske plaan tahtis täitmist...
                  Mis haridusse puutub, siis siiamaani on minu diplomist neile inimestele üldiselt piisanud, kes teisi inimesi ainult selle olemasolu järgi hinnata oskavad või eelistavad. Ainult et nõukogude inseneriks mul saada ei õnnestunud, nõukogude aeg sai just siis otsa...

                  Comment

                  Working...
                  X