Teade

Collapse
No announcement yet.

Probleem kahe 10GDS-2-4 kõlariga (10ГДШ-1)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Probleem kahe 10GDS-2-4 kõlariga (10ГДШ-1)

    Ostsin need kõlarid ühelt inimeselt alguses olid täiesisti korras maitea kas ise lasin natuke liiga tugevalt vn. Igatahes kõlari porolon ääred läksid katki ja nüüd tahaks need korda teha. Aga kas keegi saaks mõne toote anda mis sobiksid nendele kõlaritele ? Ise ma ei oska otsida eriti. Tänud

    #2
    Vs: Probleem kahe 10GDS-2-4 kõlariga.

    Ütlesin kohe, et kõva mürtsu ära pane nendega. Õige valjuka mudel siis 10 ГДШ-1. See Estonia eelvõimuga U101 ajab kõllidesse sellise amplituudi sisse, et ükski kõlar ei püsi seal järel.
    Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

    Comment


      #3
      Vs: Probleem kahe 10GDS-2-4 kõlariga.

      Eks peab jah valvama seda asja ikka bassi kolmveerandi peale keerama siis normaalne .

      Comment


        #4
        Vs: Probleem kahe 10GDS-2-4 kõlariga.

        Kui ma ei eksi, siis samad elemendid on selles kõlaris: http://www.osta.ee/17161339
        Ehk jagub mõneks ajaks.

        Comment


          #5
          Ei, ma tahaks ikka need korda teha sest ei viitsi uusi küll ostma hakata.

          Aga siis peaks ka sellise võimu muretsema mis ei laseks neid liiga kõvasti. U7101 tahaks jätta supakale sest supakas müdistab julmalt seal taga
          viimati muutis kasutaja Scott; 17 m 2011, 04:47. Põhjus: kokku

          Comment


            #6
            Vs: Probleem kahe 10GDS-2-4 kõlariga.

            Ise ühe sellise põlveotsas naljaviluks ära proovinud parandada. Toimib küll, ei krõbise ega ragise, kannatab ka rohkem keerata, aga pole enam see mis originaal.
            Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

            Comment


              #7
              Vs: Probleem kahe 10GDS-2-4 kõlariga.

              Nrgy, Ma mõtlesin et need kastid pm sama suured kui on s50B eks. Äkki paneks sinna asemele s50 bassikad ja siis kesk ja kõrgsagedused ja filtri. Või läheb see liiga kalliks ?

              Comment


                #8
                Vs: Probleem kahe 10GDS-2-4 kõlariga.

                Kui kusagilt elemendid ja filtrid odavalt saad peaks ära tasuma see vaev. S50 kesksageduse sinna mahutamine läheb keeruliseks. Sellised kõrged ja keskmised mis sinna aukudesse sobivad on poodides saadaval. Nüüd ei mäleta kus, aga olid suht mõistliku hinnaga. Siis pead filtrid ka juurde nuputama. Võid sinna 10 MAC-1 madalad ka panna, olid siin ärifoorumis mingi aeg üleval, kui odavat värki tahad. Madalsagedus oli neil 10gd-30.
                Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

                Comment


                  #9
                  Vs: Probleem kahe 10GDS-2-4 kõlariga.

                  oeh, jälle kahju näha, kuidas häid valjukaid lõhutakse... ma soovitaks selle osta.ee kuulutuses oleva kõlari osta ja nendest 2 tornikat teha. Foorumis on soovitatud porplooniääred silikooniõliga sisse määrida, et nende eluiga pikendada...
                  Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                  Comment


                    #10
                    Milline see porploon on ??

                    Selle kitiga ei sobiks neid korda teha ?? http://www.parts-express.com/pe/show...number=260-920
                    Peaks siis välja nägema taoline nagu see
                    .Click image for larger version

Name:	d42f26c8994ed9867fa7a82e23a4e0de.jpg
Views:	1
Size:	42,2 KB
ID:	865612
                    viimati muutis kasutaja Scott; 20 m 2011, 03:25. Põhjus: kokku

                    Comment


                      #11
                      Vs: Probleem kahe 10GDS-2-4 kõlariga.

                      Poroloon on see sama materjal, millest nende elementide "lõdvikud" tehtud on ehk vahtkumm ääred. Ise lõikasin paranduslõdviku välja parketi alusvaibast. Ehituspoes odava ruutmeetri hinnaga. Muud pähe ei tulnud millest teha.
                      See paranduskomplekt tundub täitsa hea nagu ma kirjutasin PS, aga maksab kahe tuliuue elemendi hinna. Parameetrid muutuvad arvatavasti ja enam ei ole nii hea valjukas.
                      Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

                      Comment


                        #12
                        Tartu pets. Muidu tornid peaksid nägema välja sellised ? http://images.emarket.ua/big_09/5903309_1_42607.jpg

                        Ma olengi kahevahel tegelikult. Kas osta millalgi uued või need ära parandada kuigi uued oleks parem osta juba.
                        viimati muutis kasutaja Scott; 20 m 2011, 03:25. Põhjus: kokku

                        Comment


                          #13
                          Vs: Probleem kahe 10GDS-2-4 kõlariga (10ГДШ-1)

                          Esmalt postitatud lejutaja poolt Vaata postitust
                          Tartu pets. Muidu tornid peaksid nägema välja sellised ? http://images.emarket.ua/big_09/5903309_1_42607.jpg
                          Sellised olid kunagi koolis, krapiliini taga. Nendega lasti koolikella, vahel ka pühade eel muusikat. Vähemalt seal koolis kus mina käisin. OT: Kange tahtmine oli seina pealt maha kangutada.
                          viimati muutis kasutaja Nrgy; 18 m 2011, 19:48.
                          Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

                          Comment


                            #14
                            Vs: Probleem kahe 10GDS-2-4 kõlariga (10ГДШ-1)

                            midagi sellist jah...suurema või väiksema kasti sees. Eks see jääb disaineri enda maitse jaoks. Vb 2 tükki neid kinnisesse kasti ja siis üks OBna jätkuna kasti küljes...
                            Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                            Comment


                              #15
                              Vs: Probleem kahe 10GDS-2-4 kõlariga (10ГДШ-1)

                              Praegu süg-is ka mingid suhteliselt pikad kõllid mingi vanad vene omad on vist. Ma arvan et samad valjukad sees Läheks kisuks maha saaks tasuta

                              Comment

                              Working...
                              X