Teade

Collapse
No announcement yet.

kuidas ma kõllid ehitasin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kuidas ma kõllid ehitasin

    no juba pea kuu aega kõlarid valmis aga kuna keegi eriti ei olnud oma tõid näidanud siis ma hoidsin asja ka vaka all... nyyd tuli jutuks üks vineerist bassikas, mõtlesin et panen oma üllitise ka siia, tegelt et ruumi kokku hoida öelge palju see uus audese mid-bass maksab ? ja on ta ka norm ?

    http://www.hot.ee/fkaudio/kuidas_ma_k6llid_ehitasin/

    #2
    Hästi välja tulnud projekt sul

    Mitme kordne see värvi kiht seal on ja mis riidest sa võredele katte panid ?

    Igati 5 ikkagi
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      Tore kohe vaadata, kui midagi ilusat valmis tehtud !
      ;D 8)
      Head susserdamist !

      Comment


        #4
        Kas sa mõtled 40W69-t või mõtled 20M40-t? Igaljuhul on hinnad on vastavalt ~600 ja ~300 per tükk.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5
          Küsimus mul kah värvimise kohta: mitu kihti siis värvi ikkagi peale panid ja mis värvi kasutasid?
          8)
          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
          indrek@sac.ee, +3725174765

          Comment


            #6
            vinge.
            muusika on kuulamiseks

            Comment


              #7
              Ilus on küll aga kuidas mängib? Vot sellest ei saa ma aru kas kõik elemendidon nö. ühtses ruumis, pole eraldi kaste. Kuidas õigem ehitada on? Ja kas sa kasutasid ka mingeid filtreid?

              Comment


                #8
                Audese elemendid ei vaja tarastust, kuna nendel puudub side taga oleva ruumiga. Ja kesksagedusel on audesel juba tarastus tehasepoolt kaasas.
                kris@andmevoog.eu

                Comment


                  #9
                  Kas siis tuleb ainult arvestada bassikõlariga, noh et see saaks oma vaba mahu kätte.

                  Comment


                    #10
                    Audes-e puhul küll jah
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment


                      #11
                      Välimus täitsa kobe.Räägi mis katteriiet sa kasutasid,ma tahan enda kastidele ka katted ette teha.Muide ma ise mõttlesin,et teen paksematest naiste sukkpükstest,need venivad hästi ja on suhteliselt hõredad ka.

                      Comment


                        #12
                        Eigo sul mõte täitsa hea! Ise ka kunagi mõtlesin sedasi, kuid jäi katki mõte kahjuks.
                        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                        indrek@sac.ee, +3725174765

                        Comment


                          #13
                          pnge mingid peened kroomitud torud ette
                          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                          t-linespeakers.org

                          Comment


                            #14
                            Minu mõte. see torude varjant.Eigo toot kaks toru ülevalt alla elementide eest.Päris pätt võib jääda.
                            muusika on kuulamiseks

                            Comment


                              #15
                              ojaa, nigu vangis istuksid elemendid ;D

                              mina panin ükskord auto supakale kaks suusakepi toru parallelselt ette ja oli mõnus küll
                              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                              t-linespeakers.org

                              Comment

                              Working...
                              X