Teade

Collapse
No announcement yet.

paar küsimust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    paar küsimust

    1.) Kas Audes valmistab oma kõlarite esipaneelid ka mdf'ist ?
    2.) Kui paksust mdf'st on valmistatud Audese 111.1 ?
    3.) Mis liimi kasutatakse spoonimisel ja kas spooni tükk peab olema liimitavast pinnast algul suurem ?
    4.) Mis seadmega täpselt valmistatakse neid rante, et elemendid oleksid esipaneelgiga täpselt tasa ?

    #2
    4. Selle tööriista nimi on PuiduFrees.
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      kle dixo äkki räägid asjast natsa lähemalt, tead mõnda kindlat rendifirmat Tallinna kus see olemas oleks või äkki saad viidata mõnele selle seadme pildile netis, mina teadsin, et seda tehti ülafreesiga aga njahh...

      anna teada

      Comment


        #4
        Ei tea, kas netis yldse on midagi sellest, ex otsi neti-st . Ma ise kah freesimisega alles seenädal esimest korda hakkan möllama
        kris@andmevoog.eu

        Comment


          #5
          [quote]1.) 2.) Kui paksust mdf'st on valmistatud Audese 111.1 ?
          3.) Mis liimi kasutatakse spoonimisel ja kas spooni tükk peab olema liimitavast pinnast algul suurem ?
          [quote]


          arvan, et tegu on 1,9 mdfiga või siis 1,6
          ja spoonimisel kasutatakse arvatavasti pva'd(hea ja eestimaine )

          Comment


            #6
            Tere,http://www.metabo.com/com/english/produkte..._grinder_motor/(kahte esimest ära vaata!)asjad näevad välja nii, parem on kui sa selle süvendi freesid ennem kui augu sisse lõikad ,on mugavam ,kruvid freesi lauajupi külge kinnitad otsa kõlariaugu tsentrisse ja keerutad nagu sirklit.
            Hirmsasti tahaks teada?

            Comment


              #7
              111.1 peaks olema 16 mm MDF-ist ja kogu kast on ikka MDF-ist.Ja masina nimi on nii käsifrees kui ka jumal teab veel mis.
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                #8
                jajaaa, selle asja nimi on ju ülafrees, seda ma mõtlesin et milles sa dixo räägid seda olen ise ka netist paar korda juba uurinud, aint, et enamustel tööriistalaentustel seda ei olekahjuks, äkki keegi teab millistel on ?

                Comment


                  #9
                  Selle asja nimi on ülafrees. Ainult et paljudes laenutustes ei ole seda, äkki keegi teab kust seda siiski tallinnast saaks laenata ?

                  Comment

                  Working...
                  X