Teade

Collapse
No announcement yet.

Korvet 50Y ja kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Korvet 50Y ja kõlarid

    Tere. On selline võim ja mind huvitab kas ma võin talle 4 s90 kõlarit järgi panna. Taga on kirjas, et nominaalne väljund võimsus on 2x60W 2 oomi ja 2x50W 4 oomi. See tähendab ikka, et ühe kanali kohta on 2 väljundit ja kokku 4. Või olen ma millestki valesti aru saanud?

    #2
    Tere. On selline võim ja mind huvitab kas ma võin talle 4 s90 kõlarit järgi panna. Taga on kirjas, et nominaalne väljund võimsus on 2x60W 2 oomi ja 2x50W 4 oomi. See tähendab ikka, et ühe kanali kohta on 2 väljundit ja kokku 4. Või olen ma millestki valesti aru saanud?  
    2x50wvõim? siis paned need kõllid jadamisi ..(ühele kanalile 2kõlarit jadamisi ja teisele ka) kokku läheks siis takistus 8om peale.. kõik kõlarid saaksid siis 25W
    parandage kui eksin...

    Comment


      #3
      Pigem on asi sedapidi, et sellel võimul on märgitud võimsus erinevate takistuste kohta.Väljundeid on tal kaks mitte neli.Kui paned 4 oomised kõllid on võimsuseks 50w, aga kui 2 oomised kõllid on 60w kanali kohta.Võid 8 oomised kõllid ka panna, aga siis tuleb võimust mingi 30w.
      Jada ära küll kõlle ühenda.pane paralleelselt kaks s90 kummagisse kanalisse.Jada ühendades mängib ta palju vaiksemalt ja kõrgeid jääb vähemaks.
      Too on päris vintske võim kui ta 2 oomiseid kõlle talub.
      muusika on kuulamiseks

      Comment


        #4
        Aga taga on olemas võimalused ühendada 4 kõlarit.
        On vasak kanal ja parem kanal, kummagi juures in 2 punast ja 2 musta nn. pistikut kuhu vahele siis peaks saama panna kõlari juhtmed.
        Väike skeem kah.

        Comment


          #5
          No, kui 2oomi lubatud, siis pane kindlasti kõlarid PARALLEELSELT!

          Comment


            #6
            Väike küsimus: kas kahest S90st jääb tõesti väheks? :
            Endal kah paar S90 ja ei ütleks et väheks jääb - pigem soovitaks vaadata võimsama võimu kui 4 S90-st.
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              #7
              Ei jää väheks, lihtsalt huvitab miks on neid auke seal taga nii palju siis on.

              Comment


                #8
                No see on selleks et saaks 2 paari(ehk 4 kõlarit) kõlareid paralleelselt taha ühendada, kusjuures tavaliselt peavad sellisel ühendamisel kõlarite takistused olema vähemalt 8 oomi. Kas sul seal võimul on kindlalt juurde kirjutatud, et 2 oomi korral 2*60 W? Mind just huvitab see 2 oomi.
                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                indrek@sac.ee, +3725174765

                Comment


                  #9
                  Võim on ikke kahe kanaliga aga taga on lihtsalt 2 pistikut kanali kohta. Sama värk nagu ntx estonial on. Mõeldud, et kui tahad näiteks rohkem kõlareid panna... Muidugi sellega võimsus kõlari kohta väheneb aga mõnikord on oluline kõlarite arv, mitte just niiväga võimsus. Siiski kui suure ruumi kohta on rohkem kõlareid, jaotub heli ühtlasemalt ja kõlaritele lähemal istujad ei pea kurdistuma.

                  Comment


                    #10
                    see võim peaks olema sama süsteemiga nagu odüssei, et neli kõlli saab taha panna küll, kuid korraga töötavad ainult kaks väljundit. esipaneelil peaks olema mingi selline nupp, et ac1/ac2

                    Comment


                      #11
                      Kui ümberlülitid on peal olemas, siis saab ikka nii AC1 kui ka AC2-e korraga kasutada - tavaliselt vähemalt nii on. Muidugi kõlarite takistused peavad klappima.
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment


                        #12
                        Nüüd oli võimalus võimu proovida ja lähemalt näppida. Jah, ei ole mitte 2 ja 4 oomi vaid 4 ja 8 oomi. :-[ Kuid nagu ma proovimise teel kindlaks tegin, siis ei saa korraga kõiku nelja kanalit kuulata. Väljundid on ac1 ja ac2, mida saab siis nupu vajutusega vahetada, korraga mina küll mõlemat tööle ei saanud.

                        Suured tänud neile, kes püüdsid aidata.

                        Comment

                        Working...
                        X