Teade

Collapse
No announcement yet.

seas elemendid ikkagi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    seas elemendid ikkagi

    no mitte kuskil ei suuda välja uurida palju maksavad Excel tooteseerja Seas elemendid:

    madalsageuds - W18E001
    kõrgsagedus - T25CF002

    #2
    Sa otsid hinda Eestis, või üleüldse, Saksa, Soome, et mingit ettekujutust saada?? (Eestis müüb teadupärast www.ewsound.ee ilmselt oled neilt juba uurinud )

    Comment


      #3
      neil ei ole ju selliseid elemente ?

      Comment


        #4
        audes on maaletooja, helista neile või saada mail.

        Comment


          #5
          Mis siis et hinnakirjas pole, küsida ikka võib. (Suure tõenäosusega sellepärast polegi et keegi huvi ei tunne.) Mõlemas kohas, siis EWSound ja Audes, tunduvad mõistlikud inimesed olema, ma olen oma paarile emailile alati vastused saanud.

          Comment


            #6
            W18E001 3045.-tk
            T25CF002 4203.-tk

            hinnad päris soolased, ei tia kas audesega võrreldes on siis kvaliteet ka nii palju parem

            Comment


              #7
              Minu arust on hinnad ikka väga soolased - ma saaks aru, kui oleks asjadel nii 2 jagades hinnad, aga need on küll roppkallid. Ise arvan küll, et nüüd võrreldes Audesega ca 10 korden hinna vahe ei võrdu ca 10 kordse kvaliteedi vahega. Aga see vaid minu arvamus.
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                #8
                Nja... aga ikkagi, mõnede arvates on need tippklass, et nagu paremaks minna ei saa ;D Moonutus on sama madal nagu mõnedel võimudel ;D

                Comment


                  #9
                  Kuulge, midagi on mäda! Välismaal maksab T25CF002 ja W18E001 ~150$ ehk kuskil 2500 eeku. Welcome to Estonia >

                  Comment


                    #10
                    Esimene ettejuhtuv hind on ~150$, kui otsida saab veel veerandi võrra odavamalt, ehk nagu 150 ja transa tasuta eestisse.

                    Comment

                    Working...
                    X