Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõlari kate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõlari kate

    Nimelt oleks vaja kontsertkõlarile ette metallist katet, nagu see kõigil suurtel kõlaritel ka on.Ei tea kust sellist augulist metallkatet saada, kas seda ka äkki müüakse kusagil?

    #2
    www.ewsound.ee

    Küsi sealt, mina nägin
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      mine tallinnas ronexisse ja nõua vellemani kataloogi. sealt telli endale kõik mida vaja on!

      Comment


        #4
        Ega sa ei tea, mis aadressil see asutus on?sa ise oled muidu sealt midagi tellinud?Kas läheb ka kalliks?

        Comment


          #5
          Kui midagi Vellemani kataloogist tellida soovid, siis astu hoopis Tevalost läbi. Tevalo on Vellemani kataloogimüügi ametlik esindaja Eestis. Tule Paldiski mnt.15 või helista 660 5327

          Comment


            #6
            Mul on mulje, et nii SL kui ka Wleelman pakuvad ümmargusi võrke, kuid palju ilusam jääb, kui paned tervele kastile täisvõrgu ette. Võrku valides vaata, et ta liiga õhuke ei oleks. Kui sul on järelveetavad kõllid (diskodel kasutamiseks jne. ) siis ca 2mm paksus pn paras ja augu suurus ca 6mm, et pastakas august läbi ei läheks. valjukaparandus on kallim kui korralik võrk. Ca 60% peaks võrgus vähemalt auku olema.
            Kusagil Lasnamäel lenska mnt. paremale, kusagil tänava lõpupoole mingi firma tõi seda maale. Ta on perfo nime all. Otsi netist, saad kindlasti vastuse.
            vh

            Comment


              #7
              Oi, see info oli väga õigel ajal õiges kohas. Ise ma plaanisin ka võrk-pleki ette panna, ümmargused võred ei meeldi. Olen su soovitustega nõus.Vaatan, mis hinnaga nad seal perfos pakuvad, teine varant on osta plekitöödega tegelevatest firmadest, üks küll pakkus, kuid hind oli liiga kõrge(1m*50cm=150.-), selline muster oli sees, mitte ümmargused augud.

              Comment


                #8
                Kuule Triangel mida sa leiutad?
                Kas kastid on juba olemas? Ma vaatasin teise kohas sa küsisid filtrite kohta ja kuda ühendada.
                Kas hakkad ka mingit üritust tegema või oled niisama suure elamise saanud.
                Mul on sarnased 12´ kastis ja mängivad. Võim on hetkel kyll selline et kriitikat ei kannata aga uus on juba plaanis.
                Kast on vabrikust ja ei pruugi kõige parem olla.

                Comment


                  #9
                  No, see, mida ma hetkel teen, vähemalt pooleli on on veel saladus.Üritusi korraldama esialgsete plaanide järgi ei hakka-mingiks dj ka ei tahaks enam saada-vanust ja mõistust juba niipalju küll, et mingitele pubekatele mooda koolimaju pidusid teha. Kõigepealt vaatab, mis nendest saab-ehk kui head tulevad, siis selgub õige otstarve.
                  Mul endal ka orig. kastis olemas = 1 tk neid+2mingit kõrget. Väga sitta häält teeb. Liiga väikene on see kast selle valjuka jaoks.
                  Põhimõtteliselt on kastid välja saetud, vaja kate peale ja kokku. Siis aga kõige tähtsam osa allles algab=filter.

                  Comment


                    #10
                    No kuule jäta nüüd selline emane jutt et saladus ja bla bla.
                    Diskode ja kooli pidude aeg on endal ka nagu möödas. Ei suuda mõista et kas tõesti paned kodus sellised üles.
                    Äkki sul on pilti nendest originaal kastidest?
                    Mis kõrged need originaalis olid kas sellise suure raud ruuporiga? Palju neid ühe kasti peale oli?
                    Mul oma kastidele filtri ehitamine nii poole peal. Skeem on masinas nyyd kui plaadi ka kuidagi valmis saaks oleks hästi.

                    Comment


                      #11
                      Mulin maha!
                      Originaalkaste on nendele mitmeid, mina olen kokku puutunud kahega:'
                      1) kastis üks 12'' ja papistmebraaniga kõrged(mingi 10cm läbimõõt)

                      2) teine varant, kolm tk ühes + kõrgete ruupor-metallist .
                      Kaste pole valmis saand, ja pilti ei hakka ka ennem tegema kui täitsa tipp-topp.
                      Mida sa ise siis teed või mis valjukaid kasutad -paistab, et on ka mingi suurem projekt.

                      Ilmselt läheb neid bändil tarvis.

                      Comment


                        #12
                        Mõtlesin et äkki saadad pildi nendest originaal kastidest.
                        Omal mängivad nad venna bändikas. Probleem on kõrgetega - neid ei ole. Vellemani piesosid olen 2 komplekti juba teise ilma saatnud ja nyyd ei teagi mis teha.
                        Mõtlesin et äkki sul on neid raud ruuporeid koos elementidega või ainult elemente.

                        Comment


                          #13
                          Tahad pilti, saan saata!
                          Piesosid ära kasuta, endal on need ruuporid koos driveriga ning kahjuks midagi üle ei ole!Tegelikult nad ei mängigi nii kõrgele kui vaja oleks, kusagil 16000Hzni.

                          Comment


                            #14
                            No räägi kuda selle pildiga on? Või oled VH´ga kraaklemises nii hoos et pole aega.
                            On sul ideesid kus kohalt võiks leida neid kõrgsagedus drivereid. Lääne omadele kyll hammas peale ei hakka.

                            Comment


                              #15
                              Anna oma mail, sest mu pilti netis üleval pole!
                              Kui tagad korralikku kõrgsagedusdriverit, siis vene omadest kindlasti ei piisa-nt. 1A20, sinna oleks vaja kusagil 20Khz mängivat jullat. Lääne om,ad on eestis hirmus kallid-neid tuuakse vähe maale ja hinnad sellepärast üleval. Vaatsain netis, seal pakutakse sellise fi,ra tooteid nagu Pyle ja Tonsil, mis hinna poolest enam-vähem maha ei löö!
                              Kui tellida koos siis ilmselt oleks see varaiant mõeldav ja tuleks odavam-hind oleneb paljuaski saatekuludest.

                              Comment

                              Working...
                              X