Teade

Collapse
No announcement yet.

millega kaetakse (audio)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Nurga viimistlus sõltub kogemustest ja töövahenditest!
    Kui lõigata veidi suurem lapp ja pärast kleepimist nurgad terava noaga või ziletiteraga maha lõigata, jääb päris kena!
    Head susserdamist !

    Comment


      #17
      Palju selline asi maxab ? Ja kui kõva ta siis ikkagi on? Kui küünega tõmmata kas siis on näha kah ?
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #18
        Päris omapärane tuleks ka kui kõlari plaadiks ära. Mõnda kohta äkki sobib, oleneb muidugi toast.

        Comment


          #19
          Ega ta väga kõva jää, kui küünega korralikult tõmbad, on jäljed peal.
          Hinnad kusagil 50 raha ruutmeeter.
          Kõva pinna saab ikka ainult laminaadist, seda aga peab liimima; olid ka kunagi sellised asjad, millel liim ja vaja triikrauaga kinni sulatada.
          Head susserdamist !

          Comment


            #20
            Aga mis arvata sellest, kui kasutada linoleumi ?
            kris@andmevoog.eu

            Comment


              #21
              Päris õige linoleum on natuke vale asi, mõeldud ehk PVC põrandakatteid ?
              Head susserdamist !

              Comment


                #22
                no too näide või link siis ütlen täpsemalt aga tavaline linoleum peax kah peris normaalse mulje jätma ?
                kris@andmevoog.eu

                Comment


                  #23
                  Linoleum minu teada tehti kotiriidele linaseemne värnitsa ja saepuru(tolmu) segu, mis küpsetati kõvaks massiks. Värvi jaoks lisati raua suurikut ka.
                  Sellest aga kõlarile kihti peale kleepida  :-X
                  maitse asi !
                  PVC jälle kole pehme - kardab kriimustust, kui pole spets kõvem asi.
                  Üks mõte oleks laminaatparkett, neid ka ei mõõtudes plaate !
                  Head susserdamist !

                  Comment


                    #24
                    Aga laminaatparkett on suht õhuke, mingi 6 - 10 mm oli vist. Et siis peab kasti MDF-ist/vineerist/saepuruplaadist enne valmis tegema ja siis alles laminaatparketiga ülesõitma. Ise olen muidu varem päris naturaalsest tamme parketist kastid teinud - väga kena jäi.
                    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                    indrek@sac.ee, +3725174765

                    Comment


                      #25
                      Seda küll ..
                      Head susserdamist !

                      Comment


                        #26
                        tegelt kui ma seda algatasin siis olin lugenud et audese vennad katavad enda eksklusiivkõlarid "fine wood veneer"ga et mis nagu selle eesti keelne vaste võiks olla... on ju mingid vineerid... selle liimimise asja ma tõesti ostsin aga sellel oli mitu viga: esiteks ta on maru õhku ja käega katsudes jääb odav linoleumi mulje teiseks ta peegeldub kui valgus peale langeb ja tekib võlts värk ning kolmandaks kui küün kogemata nurga taga jääb siis tuleb see pvc fix(niimoodi oli ta nimi vist) ka kohe lahti :P

                        iseenesest mul on töökojas lõikamise võimalus ketassaega küll olemas, ma aint ei tia kui terav see on, ning kuidas selle laminaadiga nurgad jäävad ?

                        Comment


                          #27
                          Kas see fine wood veneer ei ole mitte liimpuit, mis tehakse siis mõnest paremast puust(kask, pöök, tamm, kirss jne, peaasi et mitte okaspuu) ja siis peitsitakse üle vastavalt vajadusele. Aga kõige alguses tehakse kast MDF-ist valmis ja alles seejärel pannakse lisaküljed - need vääripuidust. Minu arust on asi niimoodi - kui keegi teab kuidas tegelikult on, kirjutagu.
                          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                          indrek@sac.ee, +3725174765

                          Comment


                            #28
                            http://www.lonesaguaro.com/speakers/VeenerTutorial.pdf

                            Comment


                              #29
                              Kas see fine wood veneer ei ole mitte liimpuit, mis tehakse siis mõnest paremast puust(kask, pöök, tamm, kirss jne, peaasi et mitte okaspuu)
                              Miks okaspuu ei või olla? Vabalt võib ju. Kuusk ei ole just kõige parem, aga männist saab vabalt ilusa ümbrise.

                              Comment


                                #30
                                Okaspuul minu arust selline omades et võtab kergelt karvad turri - lakid üle, lihvid peene liivapaberiga ära lakid uuesti üle ja jälle karvad lahti. Lehtpuuga on see lihtsam. Pealegi mänd/kuusk on liiga pehmed puud - väiksemgi kriim jätab sügava jälje.
                                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                                indrek@sac.ee, +3725174765

                                Comment

                                Working...
                                X