Teade

Collapse
No announcement yet.

dont try this at your place :P

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    dont try this at your place :P

    mul siis siin yx 60 w k6ll seisab kapi peal .... mingi 36 liitrit kast asjal ja myristab .... see sellex ...
    1. täna öösel oli mu kass jällegi usin ja oli mööda valjuhääldeid kapi peale ronind >. bassi valjukas seal peal aind paar väikest kriimu. keskagedusel on väike nagu kruvikeerajaga pextud auk sees > >. ning kõrgsagedus on puder > > > >. kas seda paberit seal keegi asendada oskax ? endal pole ylce aega ja tööriistu pole ka vastavalt ... ja kas see ylce tasuxgi ära ?
    ennem seda kõrgsagedust kunagi testides oli ikka 1 meetri kaugusel paraja filtri taga kõrvad lukus ning päris valusad. kahju nati asjast.
    2. mul yx 12" kontsertbass element vajax mähkimist ? äkki soovitate kedagi ?

    tänan tähelepanu eest
    kris@andmevoog.eu

    #2
    Membraani nüüd küll ei paranda.Osta uued valjukad.
    Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
    Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

    Comment


      #3
      Ikka selle sama kassi nahast teed uued membraanid ;D ;D
      "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

      Comment


        #4
        Membraane vist ei paranda tõesti. Kui uued ostad, pane kõllidele vähemalt ööseks kate peale sest kassile meeldivad krõbisevad asjad eriti. Mul on kass, seepärast tean.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          kassil võix natuke nahka seljast maha koorida kyll jah  ;D palju selline uus kõrgsagedus hääldi plekib. soovix miskit mis yle 90 dB teex h22lt kuna nagunii uued bassivaljukad kah plaanis osta. Muidugi neid kohti pakkuda aind mis tartus. hind oleks ka täica hyva Aaga keegi siis siin mähkimisega ei tegele või kellegi tuttav ?
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #6
            Hmmm.. mu kass vaatab ka kõlarite poole väga isuäratava pilguga, just siis kui need mängivad : Peax vist uxe öösex kinni panema ja kassi selle taha jätma

            Comment


              #7
              hmm.. isuka pilguga olex vist õigem öelda

              Comment


                #8
                Sa unustasid mainida, mis marki kõlaritega tegu on, soovitav oleks ikkagi sama tüüpi valjukas asemele panna...
                Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                Comment


                  #9
                  no mark ??? on minutehtud.... prr ..... dixo & co vms. ;D
                  neid kõrgsageduse hääldeid tahan sellepärast et siis uued kastid kombineerida neile asjadele.
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #10
                    tartus saab elemente sellistest kohtadest: atro narva maanteel, tiigi elektroonika ja siis muusikariistadest munga tänaval.

                    Comment


                      #11
                      Sellised asjad nagu Osio TW46 on päris hea, ise olen päris kõvasti nendega kaste teind
                      Maksavad kusagil Ž250 - 300 raha paar ja tundlikkus oli neil kas 90 või koguni 92 dB. Võimsust oli neil ka korralikult, aga täpselt ei mäleta
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment


                        #12
                        Mähkijad vennad on vist Stanford Sound & Lightis, kui ma ei eksi. Võid sealt küsida, kuid ega ta odav lõbu pole.
                        :
                        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                        indrek@sac.ee, +3725174765

                        Comment


                          #13
                          kle nendel osio-tel päris head näitajad:
                          200w max power
                          92db/1w/1m
                          3-20khz
                          ei tea mis häält nad selle 200W juures teevad ;D : ;D
                          kust sellist asja tartu-st leida ? ???
                          kris@andmevoog.eu

                          Comment


                            #14
                            ylcegi kas tweeterite tundlikuse peax tasakaalus woofrite omaga ocima ?
                            kris@andmevoog.eu

                            Comment


                              #15
                              :-/ Põhimõtteliselt saaks selle membraani isegi uue teha, ise olen proovinud.
                              Peaks see tulema kergest, õhukesest paberist ja mingist ??? liimist, päris suvaline liim ka ei kõlba.
                              Kokku liimid ta mitmest väikestest tükkidest koosnevast "paberi." kihist .
                              Seda tuleb õige mitu korda proovida enne kui see välja tuleb.
                              Heli on kas nata parem või kõvasti hullem.
                              Lihtsam on uued kõllid osta. ;D
                              transistor[ätt]starline[punkt]ee

                              Comment

                              Working...
                              X