Teade

Collapse
No announcement yet.

Lampvõimule kõlarid?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Lampvõimule kõlarid?

    Soov oleks omandada lampvõimule kõlarid. Kahjuks hetkel midagi täpsemat öelda ei oska võimu andmete kohta kuna võim pole enda juures.
    Aga milliseid kõlareid soovitate umbes 2x20w lampvõimule? Soovitavalt riiulikõlarid-hind maksimaalselt 10 000 krooni. Muidugi mida odavam seda parem

    #2
    Vs: Lampvõimule kõlarid?

    Odavamad kohe kindlasti paremad ei ole.
    Riiuli kõlarid pole ka lampvõimule kuigi hea partner, kuna enamasti on nad väikse tundlikusega, eriti bassi otsast.

    Comment


      #3
      Vs: Lampvõimule kõlarid?

      mina võttaks 96db tundlikusega 15tollise lairiba ja paneks onken tüüpi kasti alla 94db tundlikusega unusta ära kui tahad veits kõvemat muusikat kuulata.

      Comment


        #4
        Vs: Lampvõimule kõlarid?

        Esmalt postitatud henri503 poolt
        mina võttaks 96db tundlikusega 15tollise lairiba ja paneks onken tüüpi kasti alla 94db tundlikusega unusta ära kui tahad veits kõvemat muusikat kuulata.
        96dB kõlaritega ca 45m2 ruumis pole probleemi 2x2W SE lampvõimuga inimesi kurdistada...Arvan,et ka 94dB on nivoo samade võimsusnäitajate puhul "küllaldane"
        Marley viitas ka trummikilede purustamisvariandile -Odavalt ja kiirelt!
        Kõik meeldiv tuleb lambist...

        Comment


          #5
          Vs: Lampvõimule kõlarid?

          Näiteks Visatoni Solo 20 peaks suuremasse riiulisse ilusti ära mahtuma.
          Puuduseks muidugi see, et endal tuleb valmis ehitada.

          Comment


            #6
            Vs: Lampvõimule kõlarid?

            Suurt võimsust ei ajagi taga vaid võimalikult naturaalset heli. Heameelega ostaks põrandakõlarid aga toas pole nende jaoks ruumi.

            Comment


              #7
              Vs: Lampvõimule kõlarid?

              Esmalt postitatud henri503 poolt
              mina võttaks 96db tundlikusega 15tollise lairiba ja paneks onken tüüpi kasti alla 94db tundlikusega unusta ära kui tahad veits kõvemat muusikat kuulata.
              Hämmastav lugeda, et inimene võtab vaevaks vastata, aga ei loe esialgset postitust.

              10keek on päris hea eelarve, millega saaks mõne istegija käest ka korralikud riiulikõllid tellida. Mina arvan, et mõnest lairibaelemendist koos minimaalse filtriga saaks selle raha eest päris talutavad/väga head riiulikõlarid.
              Minu DIY blogi
              <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

              Comment


                #8
                Vs: Lampvõimule kõlarid?

                Esmalt postitatud YRO poolt
                Hämmastav lugeda, et inimene võtab vaevaks vastata, aga ei loe esialgset postitust.

                10keek on päris hea eelarve, millega saaks mõne istegija käest ka korralikud riiulikõllid tellida. Mina arvan, et mõnest lairibaelemendist koos minimaalse filtriga saaks selle raha eest päris talutavad/väga head riiulikõlarid.
                Selle hinnaklassi sisse mahuks ilusti näiteks 2 Visatoni B200 elementi, lisaks vajalikud filtrid, kastide materjal jne. Olen netis näinud ka projekti, kus neid kasutatud ka riiulikõlarites. Linki ei oska kahjuks anda. Usun, et need käivad lampvõimu taga väga mõnusasti.

                Comment


                  #9
                  Vs: Lampvõimule kõlarid?

                  Tänan kõiki vastuste eest. Ma ise olen antud teemas võhik seega teie vastused on suureks abiks. Ahjaa võimendiks on siis Mengyue mini-andmetes on kirjas, et 8ohmi ja 10w kanal.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Lampvõimule kõlarid?

                    võimendiga kokkusobivuse kohta ei julge küll midagi öelda aga visaton b200 poolt julgen oma hääle anda minagi väga head valjukad on
                    infi leiab kasvõi siitsamast foorumist otsinguga.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Lampvõimule kõlarid?

                      Valmistoodangust on väga hea tundlikkusega Klipsch-i kõlarid.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Lampvõimule kõlarid?

                        Hetkel (28.10.09) Kuldses Börsis Dynaudio Audience 52-d poolmuidu saada.

                        Edit: Ei hiilga tundlikusega siiski.
                        viimati muutis kasutaja AntiV; 28 m 2009, 16:22.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Lampvõimule kõlarid?

                          ise kasutan tegelikult ka KT88 SE võimuga ainult 89dB tundlikkusega kõlareid. Toimib küll ja veel.

                          Comment

                          Working...
                          X