Teade

Collapse
No announcement yet.

Mida valida autosse...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Mida valida autosse...

    Teemaalgataja võiks ju tegelikult ära defineerida mis ta selle võimalikult palju kvaliteedi all mõtleb, on se kvaliteet võimalikult suur rõhk või siis võimalikult meeldiv heli, üldjuhul, mitte muidugi tingimatta, ei käi need kaks asja käsikäes.

    Comment


      #17
      Vs: Mida valida autosse...

      Esmalt postitatud rixvill poolt
      Minu autos on 12" element (98db tundlikkusega)
      Ei taha küll teise mehe teemat rikkuda, aga huvi pärast, mis element selline on, mis teeb madalsagedustel ilma kastita 1W'ga 98dB helirõhku? Peaks enda bassikõlari välja vahetama (95dB@1W/1m 50Hz vabas õhus)

      Comment


        #18
        Vs: Mida valida autosse...

        audiopipe txx-sq1200 peaks olema. Mäletan et saksamaalt sai tellitud kunagi. http://www.tti-plus.com/Audiopipe-TX...txx-sq1200.htm

        Comment


          #19
          Vs: Mida valida autosse...

          on olemas veel ka salongisisesed supokad,tagumisele armatuurile mõeldud-nendekohta ma ei oska ainult hinnangut anda.üks miinus on kindlasti see,et pättidele on see huvipakkuv ja lihtne koht vararealiseerimiseks.

          Comment


            #20
            Vs: Mida valida autosse...

            Noo piisava kvaliteedi all mõtlen seda, et kõlar mängiks ikkagi bassi, aq seda mitte selliselt, naq ühel sõbral oli, et helirõhku tuli piisavalt ja väristas ka, aq noo pm aind supakas möllas yle ja mu arust oli ikka paras ülevõimendus vms, sest julmalt plärises ja kesk ja kõrgsagedust polnud kuuldagi, raadio DJ sõnad tulid aind blrrr prr prr jne ja juuksed lõi ka pysti :S Sellist asja ei tahaks kuna juustega tegelemine jäägu juuksuri tööks. Kuna olen muusikainimene, siis sooviksin kuulda kõiki sagedusi nauditavalt ja kuulata enda loodavat ja teiste loodud rock muusikat ja no seda alternatiivist kuni metalini. Minu visioon oleks siis, et sillatav võimendi mingi nelja kanaliga nt, kaks kanalit kesksagedustele ja sis sillatult supakas sappa, sabistajatele ja kesksagedusele helifiltrid vahele ja normaalne selline mulle piisav mingi 3-4 kilone alpine makk nt, mis näeb ka kena välja kusjuures. Nii et soovitage elemente ja milliseid lahendusi kasutada, kas võimendatud kesk ja kõrgsagedused, või millele yldse võim panna, kus ja kuidas kasutada helifiltreid jne jne. Auto on hetkel luukpära astra gsi, aq vb tuleb uueks autoks sedaan opel omega b, nii et ma ei teagi soovitage mõlemale midagi, kui omega tuleb siis pole ka nii mõistliku inverter või bandbassi kasti vastu midagi. Muuseas, kas tasub teha inverterkastile või bandika kastile pleksiklaasist nö. aknaid, kõlari effektsemaks muutmiseks. Ma tahan ka, et kogu kupatus jätaks esteetilise mulje ja kaste olen juba noorena ka teinud, sellega ei tohiks vast probleeme olla ja bassbox prod olen ka näppida saanud natsa sellega seoses. Tänud neile kes seni teemasse kirjutanud on. Ma ei tahaks lihtsalt uisapäisa asju ostma kukkuda, kui ma ei ole kõigega kursis ja no vineeritahvel on ka paraja hinnaga, sest seda lambist raisata ei oleks naljakas.

            Comment


              #21
              Vs: Mida valida autosse...

              Ma ka julgeks siiski kinnist kasti üldiselt soovitada.
              Sellele gas'ile on vist levinuim maht 40L
              Aga kui rahadega kitsas siis säästubränd magnat aitab.
              Kompod ette ja bassikas taha võimu ja filtrid paned sinna kuhu mahuvad.

              Comment


                #22
                Vs: Mida valida autosse...

                40L on ju ikka päris suur(just kasti suuruse poolest) Endal Hertz Es200 17l kinnises kastis ja ise olen rahul-madal ots on olemas. Väikses laugpäras võtab ära 1/3 tagutooli taguse.25cm alt ja 7 cm istme üla osa poolt Samas number ega keredetailid ei värise et selles suhtes siis feil.
                Maailm oleks puhas ja süüta
                kui poleks õllejogurtit
                - Õ.Õ.

                Comment


                  #23
                  Vs: Mida valida autosse...

                  Esmalt postitatud Matis poolt
                  40L on ju ikka päris suur(just kasti suuruse poolest) Endal Hertz Es200 17l kinnises kastis ja ise olen rahul-madal ots on olemas. Väikses laugpäras võtab ära 1/3 tagutooli taguse.25cm alt ja 7 cm istme üla osa poolt Samas number ega keredetailid ei värise et selles suhtes siis feil.
                  40 L on enam vähem optimaalne see et sinul väiksem element ja üldse teiste parameetritega väiksemas kastis siis neid ei saa võrrelda. ja kui sa teeksid ka selle hertzile 13L kasti oleks vabalt madal ots olemas.

                  Comment


                    #24
                    Vs: Mida valida autosse...

                    saan aru tegu on luukpäraga.siis on raske,kas pagas täis või jätta ka ruumi.kui jätta ruumi siis kasutada kompaktseid tooteid mida saada on.
                    endal on ka luukpära golf kupee.kasutan GAS A112BP(atiiv)bandbassi.ruumi kokkuhoiu mõttes keerasin kasti küljeli-olen rahul.
                    on olemas veel kompaktsemaid nt.pioneer TS-SW1041D.
                    autos pole kunagi ruumi vähe tümakajaoks,tuleb valida sobivad tooted.

                    Comment


                      #25
                      Vs: Mida valida autosse...

                      Kuskil foorumis jäi silma ühe tegelinski allkiri "big sound comes with big boxes" ise eelistan kah seda varianti. 12" @ 125 litr

                      Minu silmis oleks üks kompromiss 10" element inverterkastis, umbes sama suur, kui 12" või 15" element kinnises kastis. See mis mõnele on madal sagedus, on minu kõrvale siiski "kõrge" sagedus. Tuttava autos tuksub (golf 3) http://noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=182&id3=1015 ja oioi kui mõnus ja mahe heli. olen Ise käinud spetsiaalselt Tallinnas Noores Tehnikus omale komplekti sobitamas ja ei jäänud rahule ühegi kinnise kasti heliga. No ta ei mängi nii madalale, ilma et ta "ära kukuks".

                      Samas olen tähele pannud, et ka Vibel on hea valik kompaktseid 10" ja 12" inverterkaste, mis pole sugugi suuremad, kui kinnised.

                      Comment

                      Working...
                      X