Teade

Collapse
No announcement yet.

Jbl E100

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Jbl E100

    Tere jõudu!

    Mul oleks teilt küsida selline küsimus, et JBL E100 http://www.jbl.com/home/products/pro...at=NRE&ser=NRE sagedusala on 33Hz - 20kHz, et kas see mängib piisavalt madalale esitamaks ka kvaliteetset bassi? Küsin sellepärast, et näiteks googeldades jäi paljudel piltidel silma, et neid kasutatakse koos subwoofer'iga. Esmamulje jäi, et kas tõesti ei piisa ainult E100'dest? Palun teil otsustada antud lingi andmete põhjal.

    Martti.


    #2
    Vs: Jbl E100

    Usun et piisab.33Hz-20kHz - ainult +/-3dB kõikumist.Mul olid hiljuti sellised töö juures kasutada.Edastasid märkimisväärselt hästi kõiki sagedusi.Bassi osas ei täheldanud anomaaliaid.Mina küll oma maitse juures(Sümfooniast -Rockini) bassi puudust ei tunnetanud.IMHO.
    Kõik meeldiv tuleb lambist...

    Comment


      #3
      Vs: Jbl E100

      Ise kuulan 90'ndate tantsumuusikat ja vahel ka uuemat. Hea oli lugeda inimese oma kogemusest nende kõlaritaga. Tänud.

      Comment


        #4
        Vs: Jbl E100

        Ma arvan, et bassikõlarit oled sa nende kõrval näinud sellepärast, et vastavatel piltidel on nad kodokinosüsteemi esikõlariteks olnud. Kui tavalist stereo süsteemi tahad siis piisab küll.

        Comment


          #5
          Vs: Jbl E100

          Jah, seepärast mõtlesingi, et huvitav, et kas see ainult kodukino komplektiks kõlbabki

          Comment

          Working...
          X