Teade

Collapse
No announcement yet.

genelec triamps s30 paar küsimust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    genelec triamps s30 paar küsimust

    sain siis ühe genelec triamps s30 kõlari millel on bassikas täitsa ribadeks ärtest puru.mis element asemele sobib elemendi peal kirjas kah pole mingit kirja.ja pallju tal võimsust on ?
    viimati muutis kasutaja henri503; 24 m 2009, 07:44.

    #2
    Vs: tere

    kas keegi ei oska siis vastata?

    Comment


      #3
      Vs: tere

      Kindlasti oskab keegi vastata, aga enne...
      ...kui teemat alustad, kirjuta korralik pealkiri,
      ...kirjuta arusaadavalt ning kirjavahemärkidega,
      ...kogu kokku kõik andmed, mis leiad,
      ...jne.
      Minu DIY blogi
      <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

      Comment


        #4
        Vs: tere

        Genelec hoiab teatud varu oma ladudes, Triamp S30 on tõesti sellise veidi ikalduva bassivaljuhääldiga. Küsi kas on pakkuda asendust sami.kärkkäinen@genelec.com , ta tegeleb hoolduse ja varuosadega. Halvemal juhul oskab ehk soovitada mis oleks parim asendus kui tõesti midagi pakkuda pole.
        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
        Konfutsius

        Comment


          #5
          Vs: tere

          70+ posti ja ikka pole jõudnud teistest teemadest ja isegi reeglitest lugeda, et nii mõtetuid pealkirju ei tohiks panna
          Estonian SPL & Sound
          @gargru

          Comment


            #6
            Vs: genelec triamps s30 paar küsimust

            kuskiöt hirm kallilt kah ei tahaks tellida seda asendust või leiab äkkimõnes vene kõlarist siukese mis sinna sobib

            Comment


              #7
              Vs: genelec triamps s30 paar küsimust

              Lambo Murcielago oleks sapaka velgedega kripeldamapanev vaatepilt ning ega seda keegi heaks ei kiidaks. Sama ka selle kõlari puhul - kui muud ei kannata teha siis proovi kummiääris lihtsalt vahetada, midagi sobivat ikka doonoriks leiad. Ära pane sinna vene kärakaid kui vähegi saad.
              Kas sul on neid üks või ikka paar?
              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
              Konfutsius

              Comment


                #8
                Vs: genelec triamps s30 paar küsimust

                üks kõlar on .präegu on üks 25ac bassikas sinna pandud aga see ei kannata seda võimsust ära.

                Comment


                  #9
                  Vs: genelec triamps s30 paar küsimust

                  Eks ma valgustan rahvast veidi.Tegu on aktiivkõlaritega, mis millalgi minu kätte sattusid ja millest ühe, rikkis bassivaljukaga isendi, ma teemaalgatajale loovutasin. Bassivaljukal pole mingeid kirju peal, aga kõlari taga võimu plokil on silt, mis ütleb, et asi tarbib seinast 160 VA. Need mulle andnud tegelase jutu järgi olla nende võimendid kolmeribalised.

                  Mida siinsed üldse seda tüüpi kõlaritest arvavad? On nad tõesti nii head, et neile ei maksa vene valjukaid sisse panna? Ja kui nad on head, siis kas on võimalik kasutada neid passiivis, ehk siis milline filter sinna teha või panna? Mul see kõlar töötab passiivis, bassivaljukas saab signaali otse, keskmiste valjukal on 2 mF konde ja kõrgetel 1 mF konde (kõik tavalised konded, mitte lüüdid, lisaks on kõrgete valjukal veel mingi oma plaat ühe kondekaga - aga kui ühendada kõrgete valjukas vaid läbi selle oma plaadi, siis teiste valjukate heli muutub rõvedaks). Võimud olid neil nimelt nii pidused, et ma ei viitsinud nendega jamada ja andsin enda kõlari küljest võetud võimu kah teemaalgatajale

                  Comment


                    #10
                    Vs: genelec triamps s30 paar küsimust

                    Jap, kõlarid on kolmeribalise võimendusega, aktiivfiltritega (miks muidu kolm võimendit kastis? )
                    Mulle imponeerivad lintkõrged ning et XO on aktiivne. Kirju pole valjuhäälditel seepärast et need on sisuliselt custom build, spetsiaalselt kohandatud selle kõlari tarbeks. Tegemist ju professionaalsete monitorkõlaritega. Kui tehasega juttu teha siis on hea kui seerianr oleks käepärast.

                    Lintkõrged on mitte ainult minu silmis hinnatud, täna just juhuslikult küsis keegi tehase foorumis nimelt nende kohta, eks lugege ka - http://www.community.genelec.com/for....php?f=12&t=21
                    Saab hea ülevaate tehnoloogiast mida kasutati.
                    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                    Konfutsius

                    Comment


                      #11
                      Vs: genelec triamps s30 paar küsimust

                      Esmalt postitatud paadikapten poolt
                      Mida siinsed üldse seda tüüpi kõlaritest arvavad? On nad tõesti nii head, et neile ei maksa vene valjukaid sisse panna?
                      Genelec on vägagi tunnustatud stuudiotehnika tootja. vene valjukaid ligilähedastegi parameetritega pole ilmselt olemaski. guugel abiks,
                      aga mingite läti s30-nete vms laiatearbega on võrdlus tõesti nagu
                      sapaka ja ferrari vaheline (-;

                      korralikult ja hästi kõlava aktiiv- ja passiivfiltri hinnavahe peaks jääma
                      (eraldi võimud sisse arvestatuna) ikka mitmekordseks. aktiiv on odavam,
                      järelikult saab kasutada parema kvaliteediga valjukaid ja väga kvaliteetseid
                      kastimaterjale. mis on peamised (korralikult läbimõeldud süsteemi korral)
                      moonutustetekitajad.

                      see 1 ja 2 mf kondedega süsteem originaali asemel... no comments.

                      Comment


                        #12
                        Vs: genelec triamps s30 paar küsimust

                        Imesid juhtub. Sain ma need kõlarid niisama - küllap saan ka enda kõlari jaoks töökorras aktiivosa (minu kõlari aktiivosal ei läinud heli sisendist valjukatesse, kõrgete kanal sahises kõvasti ja süvenenult uurida ma ei viitsinud, andsin selle aktiivosa ära) või korraliku passiivfiltri...

                        Comment


                          #13
                          Vs: genelec triamps s30 paar küsimust

                          Esmalt postitatud paadikapten poolt
                          Imesid juhtub. Sain ma need kõlarid niisama - küllap saan ka enda kõlari jaoks töökorras aktiivosa (minu kõlari aktiivosal ei läinud heli sisendist valjukatesse, kõrgete kanal sahises kõvasti ja süvenenult uurida ma ei viitsinud, andsin selle aktiivosa ära) või korraliku passiivfiltri...
                          a seda et see võim pole eriti pidune kui see kõrge osa asi korda saab .signaal peab olema 2w sisendis kuna profi kõlarid on ju ja pult annab 2w .mul mürtsub küll normaalselt aind seda et bassikas on vene oma ja siis pole nii hea tulemus

                          Comment


                            #14
                            Vs: genelec triamps s30 paar küsimust

                            Seda ma jah ei teadnud, et sisend 2 W tahab... püüdsin sinna lasta mp3 pleieri signaali

                            Comment


                              #15
                              Vs: genelec triamps s30 paar küsimust

                              Esmalt postitatud paadikapten poolt
                              Seda ma jah ei teadnud, et sisend 2 W tahab... püüdsin sinna lasta mp3 pleieri signaali
                              no jah ega ma kah ei teadnud aga puldid annavad jah 2w siis peab sinnakah 2w andma ja korras aga see kõrge asi paistab olevat pistiku viga vahel mängib vahel mitte .aga mis selle bassika asemele sobib jutust saan aru et ei sobigi miskit
                              viimati muutis kasutaja henri503; 25 m 2009, 20:32.

                              Comment

                              Working...
                              X