Teade

Collapse
No announcement yet.

Visaton BG20 lasermõõtmine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Visaton BG20 lasermõõtmine

    Päris huvitava lingi leidsin Visatoni foorumist: http://www.klangundton.de/?p=324

    Visualiseerib membraani käitumist päris hästi.

    Googel inglish
    Googel eesti
    viimati muutis kasutaja YRO; 12 m 2009, 17:08.
    Minu DIY blogi
    <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

    #2
    Vs: Visaton BG20 lasermõõtmine

    Ja asjatundlik emakeelne kokkuvõte?
    Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

    Comment


      #3
      Vs: Visaton BG20 lasermõõtmine

      Comment


        #4
        Vs: Visaton BG20 lasermõõtmine

        Ma ei saa nüüd kuigi hästi aru, misjaoks need google lingid olid?
        Või saad Sina sellisest tekstist aru:
        Nagu näete on video, õõtsuv ja surround gegenphasig membraanfiltri, mis viib ekstinktsioon ja seega vajumiseks kirjeldatud viiteid.
        Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
        Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

        Comment


          #5
          Vs: Visaton BG20 lasermõõtmine

          Kuna hetkel pole mahti ise tõlkida ja kokkuvõtet teha, siis lisasin automaattõlked, mis pole kaugeltki arusaadavad ning sujuvad.

          Erinevates testides on vaadeldud vanema ja uuema mudeli käitumist. Kuna ka mulle on selline vaade esmakordne, siis ei oska ma väga arusaadavalt ka tulemit tõlgendada. Kindlasti leidub inimesi, kes oskavad membraani käitumist erinevatel sagedustel, faasis ja vastandfaasis hästi tõlgendada.

          Kui te aga arvate, et teema on ebavajalik ja -huvitav, siis palun ärge enam tähelepanu pöörake ning iroonilisi kommentaare lisage.

          /EDIT

          Esimene
          Visualiseering sagedusel 481Hz. Videos näeb, et lõdvik ja membraan liiguvad vastandfaasis. Samuti peaks see video selgitama vana elemendi 500Hz peal tekkivat piiki sageduskarakteristikus.

          Teisel videol peaks näha olema, et membraan ja lõdvik liiguvad vastandfaasis. Lisaks on näha, et liikumine pole päris kolvikujuline. Piltlikult on näha, kuidas erinevad membraaniosad liiguvad.

          Kolmas video on tehtud uuemast ruuporiga elemendist. Siin on ülalkirjeldatud probleem pehmem, mis peaks sageduskarakteristiku lineaarsemaks tegema ja moonutust vähendama

          Neljandas videos uuem element küljelt. Rohelist ala on vähem, kui vanal elemendil

          Viimased videod näitavad signaali ringikujulist kandumist membraanile


          Vabandust minu tõlke pärast, aga loodan, et päris mööda ei pannud.

          Kui ma õigesti mäletan, siis mingis teemas arutati ka ruupori eemaldamist.
          viimati muutis kasutaja YRO; 13 m 2009, 20:00.
          Minu DIY blogi
          <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

          Comment

          Working...
          X