Teade

Collapse
No announcement yet.

S-90 "Läbukastid"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    S-90 "Läbukastid"

    Plaan teha siis kunagi kellegi isetehtud kastidest natuke korralikumad kastid. et õhurõhku ka tekitaks. olen lugenud küll ja küll neid teemasid kuid olen leidnud vaid et s-90 bassikas mängib hästi 40 ltr kastis 14cm pika ja 11cm laia inventeriga. mul umb vist kasti mõõdud olemas tuleks siis 35x25x60 kast ehk 52,5 ltr sealt 10,3ltr läheb lairibale niiet s-90le jääb 42,2ltr. mõte oli et teha 2 inventerit mõlemad 5,5 cm ja 14cm pikad, on sama tulemus,halvem,parem kui ühe inventeriga? sisse panna vist isetehtud filter. materjali kohta pole aimugi kuid äkki kõige odavamat lahendust ja kohta kus seda pärnus saada oleks? võite pakkuda ka lairibasid ntx 10gd36 vist oli... ja kas siis pärast midagi tuleb ka täis toppida see kast nagu vatiini /porolooni ?? kui kogemusi/Nõuandeid/soovitusi siis ootan vastuseid.
    viimati muutis kasutaja MasterMan; 12 m 2009, 10:22.
    Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

    #2
    Re: S-90 "Läbukastid"

    Minupoolt niipalju, et s90 on pisut kallis läbuelement. Ma mõtlen, et läbukastides võiks juba mingi läbuelemendid ka ju olla. S90 element on sinna pisut liiga kallis. Võibolla on asi ainult minus - ei raatsi head elementi ära läbustada. Igatahes, edu projektiga.
    Estonian SPL & Sound
    @gargru

    Comment


      #3
      Vs: Re: S-90 "Läbukastid"

      Esmalt postitatud Garol poolt
      Minupoolt niipalju, et s90 on pisut kallis läbuelement. Ma mõtlen, et läbukastides võiks juba mingi läbuelemendid ka ju olla. S90 element on sinna pisut liiga kallis. Võibolla on asi ainult minus - ei raatsi head elementi ära läbustada. Igatahes, edu projektiga.
      käis ka selline mõte peast läbi aga kuna mul vahendid piiratud siis oleks lihtsam kasutada seda mis on. mida pead silmas läbuelemendi all??
      Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

      Comment


        #4
        Re: Vs: Re: S-90 "Läbukastid"

        Esmalt postitatud MasterMan poolt
        mida pead silmas läbuelemendi all??
        Mõnda iidamast aadamast paber valjukat

        Otseselt öeldes, siis midagi lahjemat või odavama klassi oma. Võimalik, et asi ongi ainult minus - minuarust S90 bassielement on väga korralik asi. Äkki noortehnikust mõni odavama klassi element vms. Ei teagi täpselt, aga lihtsalt tundub et S90 element on pisut kallis läbu
        Estonian SPL & Sound
        @gargru

        Comment


          #5
          Vs: Re: Vs: Re: S-90 "Läbukastid"

          Esmalt postitatud Garol poolt
          Mõnda iidamast aadamast paber valjukat

          Otseselt öeldes, siis midagi lahjemat või odavama klassi oma. Võimalik, et asi ongi ainult minus - minuarust S90 bassielement on väga korralik asi. Äkki noortehnikust mõni odavama klassi element vms. Ei teagi täpselt, aga lihtsalt tundub et S90 element on pisut kallis läbu
          ega ma päris otseses mõttes läbukat ei mõtlegi lihtsalt normaalselt suurde ruumi kõvasti kuulamiseks ,ega ma väga hullult om kõlle ei retsi üldse. tlgt ka.
          Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

          Comment


            #6
            Vs: Re: S-90 "Läbukastid"

            Veidi norimist.
            S90 on konkreetne kõlari mark, milles sees käivad 3 erinevat tüüpi valjuhääldajat. Kui tehakse uus kast, siis see ei ole enam S90 vaid "sam kompunn".

            Comment


              #7
              Vs: Re: S-90 "Läbukastid"

              siis S-90 bassikas
              Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

              Comment


                #8
                Vs: S-90 "Läbukastid"

                kesk ja kõrget mängima tuleb Visaton BG17 : T/S parameetrid:
                Fs - 110 Hz
                Le - 0,70
                Vas - 9,7 lit
                Mms - 6,5 gr
                BL - 5,7 T-M
                SD - 143 cm2
                Qts - 0,64
                Qes - 0,83
                Qms - 2,87

                See ju saab 10,3 eraldi ruumis hakkama ?? midagi kaduma ei tohiks minna ju.
                Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

                Comment


                  #9
                  Vs: S-90 "Läbukastid"

                  kas sul neid paar, neid 75GD-1-loodetavasti 8 ohm isendeid?
                  minu meelest on see S90 bassikas natukene liiga hea selleks...
                  mina paneks isiklikult sellised



                  head ja odavad läbuvaljukad
                  kõrgeid paneks toetama nendega:



                  hea läbukomplekt

                  neid 10GD36K elemente oli müügil osta.ee saidil, 4 tükki läks vist 50 eeguga ära
                  Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                  Comment


                    #10
                    Vs: S-90 "Läbukastid"

                    Ei saa üldse aru, millest siin jahutakse, jäta selle s90-ne bassikaga heli solkimine ära!

                    Võta bg17-ne asemel bg20 ja kõik, rohkem polegi vaja - saad lisaks ka kvaliteetse soundi.
                    Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

                    Comment


                      #11
                      Vs: S-90 "Läbukastid"

                      kahju nagu eelpool mainitud on mu vahendid piiratud. kuid aitähh soovitamast.
                      Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

                      Comment


                        #12
                        Vs: S-90 "Läbukastid"

                        Esmalt postitatud tartu pets poolt
                        kas sul neid paar, neid 75GD-1-loodetavasti 8 ohm isendeid?
                        minu meelest on see S90 bassikas natukene liiga hea selleks...
                        mina paneks isiklikult sellised

                        http://www.elfaelektroonika.ee/artnr...-visaton-ws20e

                        head ja odavad läbuvaljukad
                        kõrgeid paneks toetama nendega:

                        http://www.elfaelektroonika.ee/artnr...isaton-sc-10-n

                        hea läbukomplekt

                        neid 10GD36K elemente oli müügil osta.ee saidil, 4 tükki läks vist 50 eeguga ära
                        mida mõtled liiga hea all ja mu mõte oli et teha suht odavalt omale kaks kasti. ja äkki keegi teab head materjaali soovitada. aitähh soovituse eest.
                        Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

                        Comment


                          #13
                          Vs: S-90 "Läbukastid"

                          Esmalt postitatud MasterMan poolt
                          kahju nagu eelpool mainitud on mu vahendid piiratud. kuid aitähh soovitamast.
                          Praegu elfas ju poolmuidu 410.- tk, ei ole oluliselt kallim kui 17.

                          Materjaliks 21mm vineer või mdf (kordades kallim kui elemendid)
                          Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

                          Comment


                            #14
                            Vs: S-90 "Läbukastid"

                            http://noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=35 noortehnikus veel odavam ju. ja bg17 on 215.- ja bg20 390.- sealt tellingi omale bg17 sest tglt ka kui võtta elfast 2 bg20 siis saaks juba noortehnikus 4 bg17-t
                            Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

                            Comment


                              #15
                              Vs: S-90 "Läbukastid"

                              21 mm vineer koos sisemiste tugevdusribidega...ja kindlasti niiskuskindel kasevineer, läbudel võib niiskusega kastid peeti keerata

                              kes arvab et seal on hea mittejoodavat jooki ära visata, kes arvab et ära joodud jook on hea mitte meeldiva muusika peale ära raisata, selle asemel et vetsupotist alla lasta...
                              minu meelest tuleb mu mainitud kooslus parem koos nende 75GD-1-8 elementidega aga see juba minu arvamus...
                              Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                              Comment

                              Working...
                              X