Teade

Collapse
No announcement yet.

Sooviks ehitada põranda kõlaritele uued kastid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: Sooviks ehitada põranda kõlaritele uued kastid.

    Intz minuteada lihtsalt liimis, ja pole ükski katki läinud ega misket lahti tulnud.
    Kuigi eks tappidega jääks tugevam.

    Comment


      #32
      Vs: Sooviks ehitada põranda kõlaritele uued kastid.

      Minu ruumiheli kastidel freesis mees soone sisse ning sinna vahele siis vineeririba.
      Minu DIY blogi
      <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

      Comment


        #33
        Vs: Sooviks ehitada põranda kõlaritele uued kastid.

        P6tu, kiitus minu pooltki, korralik ettevõtmine, iseasi kas elementide valik väärib säärast vaeva. Hea kogemis igastahes.

        Üks tähelepanek, kas ülafreesile ei andnud mingit abi-atribuuti meisterdada, et augud ilusad ümmargused teha?

        Lõppviimistlus on minu jaoks alati ületamatu komistuskivi, kui kõlaritest heli väljas, siis enamasti sinna paika kogu asi jääbki.
        Loodan, et suudad ikkagi projekti lõpule viia ja must matt värv ei ole üldse halb mõte.

        Liimimise koha pealt:
        Ilmselt Intzul on suured pitskruvid, mille vahele kastid ilusti pressi panna, siis jääb kogu kupatus muidugi väga kõvasti kinni.
        Ise olen mõelnud väga kallid (eriti suured) pitskruvid asendada omaloominguga. Kasutades tavalisi vineeri juppe, mutreid,seibe ja keermelatte, igaüks kes tahab, mõtleb siit ise edasi.
        Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

        Comment


          #34
          Vs: Sooviks ehitada põranda kõlaritele uued kastid.

          Esmalt postitatud roomet poolt
          Liimimise koha pealt:
          Ilmselt Intzul on suured pitskruvid, mille vahele kastid ilusti pressi panna, siis jääb kogu kupatus muidugi väga kõvasti kinni.
          Ise olen mõelnud väga kallid (eriti suured) pitskruvid asendada omaloominguga. Kasutades tavalisi vineeri juppe, mutreid,seibe ja keermelatte, igaüks kes tahab, mõtleb siit ise edasi.
          Kas ikka vana hea PVA või on veel midagi vingemat kõva vineeri jaoks?

          Comment


            #35
            Vs: Sooviks ehitada põranda kõlaritele uued kastid.

            PVAst ainuke vingem asi on...tatt
            Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

            Comment


              #36
              Vs: Sooviks ehitada põranda kõlaritele uued kastid.

              vana hea EPO liim
              Kõik mis liigub, see kulub!

              Comment


                #37
                Vs: Sooviks ehitada põranda kõlaritele uued kastid.

                Esmalt postitatud roomet poolt
                P6tu, kiitus minu pooltki, korralik ettevõtmine, iseasi kas elementide valik väärib säärast vaeva. Hea kogemis igastahes.

                Üks tähelepanek, kas ülafreesile ei andnud mingit abi-atribuuti meisterdada, et augud ilusad ümmargused teha?

                Lõppviimistlus on minu jaoks alati ületamatu komistuskivi, kui kõlaritest heli väljas, siis enamasti sinna paika kogu asi jääbki.
                Loodan, et suudad ikkagi projekti lõpule viia ja must matt värv ei ole üldse halb mõte.
                Tänan kiituse eest (suurema au ja kiituse on ära teeninud kasutaja Westa, sest tema põhimõtteliselt tegi suurema töö esimese kasti juures)

                Elemendid on sellised kuna need olid olemas ja finants seis ei lubanud midagi uut ja huvitavat osta (keskmiste vahetuseks suutis mind siiski Hipi veenda). "Süvendid" ongi ümmargused auk kuhu kõlarid lähevad ei jää niikuinii näha :P. Selleks, et ülafreesiga saaks kõrgetele ja keskmistele augud freesida sai vineerist sabloon tehtud (homme kui teist kasti lähen nokitsema siis proovin pilti teha).

                Pooleili jätta ei kavatse ( veel ). Värvida lasen ilmselt tuttaval automaalril (kuna esimesed kastid siis tahaks head lõpptulemust). lahtine on veel see kas must läikega, pool matt, või päris matt värv.

                Comment


                  #38
                  Vs: Sooviks ehitada põranda kõlaritele uued kastid.

                  Esmalt postitatud P6tu poolt
                  Pooleili jätta ei kavatse ( veel ). Värvida lasen ilmselt tuttaval automaalril (kuna esimesed kastid siis tahaks head lõpptulemust). lahtine on veel see kas must läikega, pool matt, või päris matt värv.
                  Minu valik oleks Pool-Matt
                  Kõik mis liigub, see kulub!

                  Comment


                    #39
                    Vs: Sooviks ehitada põranda kõlaritele uued kastid.

                    Väga kena töö, hulga vaeva oled näinud. Edu ja kindlameelsust "lõpusirgel"!
                    Muide, kui kunagi vineerkasti teed, siis lõikamisel tõmba lõikekohale maalriteip peale ja siis saega teip "pooleks". Ei mingeid pinde servast. Proovitud, toimib. Sihuke tarkuseterake.

                    Comment


                      #40
                      Vs: Sooviks ehitada põranda kõlaritele uued kastid.

                      must ja kõrgläige oleks suht luks. Epoksiid liim vast nii hea ei ole kui PVA, korraliku pressi all jääb tõesti PVA väga tugev + peaks imenduma paremini kui EPO

                      Comment


                        #41
                        Vs: Sooviks ehitada põranda kõlaritele uued kastid.

                        mina soovitaks ka poolmatti musta, kui proff teeb
                        Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                        Comment


                          #42
                          Vs: Sooviks ehitada põranda kõlaritele uued kastid.

                          Esmalt postitatud Ecco poolt
                          Väga kena töö, hulga vaeva oled näinud. Edu ja kindlameelsust "lõpusirgel"!
                          Muide, kui kunagi vineerkasti teed, siis lõikamisel tõmba lõikekohale maalriteip peale ja siis saega teip "pooleks". Ei mingeid pinde servast. Proovitud, toimib. Sihuke tarkuseterake.
                          Toimib aga mitte 100%, palju oleneb kvaliteedist

                          Comment


                            #43
                            Vs: Sooviks ehitada põranda kõlaritele uued kastid.

                            Selle maalriteibi asemel soovitan mõnd paksemat teipi kasutada. toruteip on mul paremaid tulemusi andnud...
                            Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                            Comment

                            Working...
                            X