Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnika S-70(35-ac 013)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Radiotehnika S-70(35-ac 013)

    Tere!

    Kasutasin omal mingit tavalist Thompsoni muusikakeskust. Helil polegi nagu viga aga sain endale siis Radiotehnika S-70.

    Ma ei tea kuidas oleks nüüd targem talitada. Kuna ma olen ise suht võhik sel alal siis tahaks teada, et on see väga halb kui ma sellele thompsoniga ühendan. Ses mõttes, et thompsonil ju endal ka võimendi sees.

    Selles ei tohiks ju muidu olla probleemi, et thompson sitta heli välja annab?
    Muidu see thomsonil hea, et sinna mul ühendatud ipod, arvut ja sealt tuleb veel CD, raadio ja kasett.

    Martin

    #2
    Vs: Radiotehnika S-70(35-ac 013)

    thomsonil sul ju kõrvaklapi väljund ka? sealt võta s-70´tele signaali

    Comment


      #3
      Vs: Radiotehnika S-70(35-ac 013)

      Mul tekkis sportlik huvi, missugune Thompsoni muusikakeskus mängib välja head heli (mudeli nr)?
      Kindlasti kasuta S-70 enda lõppvõimendit. Kui lüüdid pole ära kuivanud, siis saavad need paremini hakkama, kui sinu Thompsoni keskuse lõppvõimendi.

      Comment


        #4
        Vs: Radiotehnika S-70(35-ac 013)

        Esmalt postitatud Arol poolt
        Mul tekkis sportlik huvi, missugune Thompsoni muusikakeskus mängib välja head heli (mudeli nr)?
        Kindlasti kasuta S-70 enda lõppvõimendit. Kui lüüdid pole ära kuivanud, siis saavad need paremini hakkama, kui sinu Thompsoni keskuse lõppvõimendi.
        Vist ei saanud päris aru üksteisest,
        Ma tahan ühenda s-70 thomsonile järgi, mitte nii et ma s-70 enda võime ei kasuta. Kuna ma olen rookie siis tahtsin teada kas see kui ma nad ühendan sinna kuhu tava kõlarid keskusesse lähevad, et kas siis see teeb s-70le halba. Ühesõnaga nad saavad võimendatud signaali keskusest...

        Comment


          #5
          Vs: Radiotehnika S-70(35-ac 013)

          ühesõnaga tahad loobuda s-70´ne enda võimenditest? aga miks see variant parem on, seleta palun ära

          Comment


            #6
            Vs: Radiotehnika S-70(35-ac 013)

            Tee proovi ühenda kõrvaklapi pesasse. Ma soovitan siiski originaal võimuga neid kuulata, seal on kasutuses bassi otsal elektromehaaniline tagasiside parandamaks väiksemõõdulise kinnise kasti puudujääke (konkreetselt selle kõlari kohta kehtib). Kui kasutad pasiividena, siis selles osas kaotad, aga kuulates/proovides leiad enda jaoks sobiva lahenduse.

            Comment


              #7
              Vs: Radiotehnika S-70(35-ac 013)

              Ma arvan et lammuta ära jah ja ma votaks need voimendid hea meelega endale,vastutasuks teen sul ühenduse ise ära. Leian neile lõppudele rakendust ikka ja kvaliteedi kohta ei oska ka ühtegi halba sõna kosta.

              Comment


                #8
                Vs: Radiotehnika S-70(35-ac 013)

                Ma ostaks sult terved Radiotehnika S-70 1000 kr
                Helista mule 55991682

                Comment

                Working...
                X