Teade

Collapse
No announcement yet.

tesla arm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    tesla arm

    ...eile sain sellise kõlari....peaks olema mingisugune kontserdikõlar... 15"element, kaalub oma 8kg....et on kellelgi kokkupuuteid kõlariga

    http://www.repromania.net/tesla/tesl...e-arm-9404.htm

    #2
    Vs: tesla arm

    No mis sa ikka teada tahad?!
    Andmed olemas ju, kontsertkõlar peaks olema.

    Comment


      #3
      Vs: tesla arm

      ta tahab vist, et keegi õnnitleks teda..

      Comment


        #4
        Vs: tesla arm

        Õnnitlege mind ka, eelmine nädal sattus minu kätte TESLA ARN932. On sellega midagi kodus ka teha?
        Kolakoguja

        Comment


          #5
          Vs: tesla arm

          Olen ka kokku puutunud nende elementidega. Olid tesla võimendiga kaasas olevates kõlarite kastides. Diskorid suutsid ühe elemendi läbi lasta. Kodus on see element kasutamiseks üsna mõtetu. Kui tahad kasti mõõte ja filtrite skeemi ja kõrgete marki, siis võin välja uurida. Need kõlarid on Puurmani kultuurimajal olemas ja ema on mul selle maja direktor nii et asjadele vaba juurdepäes.
          * * *

          Comment


            #6
            Vs: tesla arm

            Mis mõttes mõttetu?
            Kui koduseks kasutamiseks ei kõlba siis kunagi vahetan millegi muu ja huvitava vastu.
            Kolakoguja

            Comment


              #7
              Vs: tesla arm

              Selles mõttes on ta mõtetu, et see on liiga suur. Eeldan et elad kortermajas ja naabrideka tuleb kohe kindlasti jama, kui selle valjuka mängima paned. See müdistab üks jagu. Eks iga üks teab kus ta mida kasutab jne..
              * * *

              Comment


                #8
                Vs: tesla arm

                Esmalt postitatud raadiolamp poolt
                Selles mõttes on ta mõtetu, et see on liiga suur. Eeldan et elad kortermajas ja naabrideka tuleb kohe kindlasti jama, kui selle valjuka mängima paned. See müdistab üks jagu. Eks iga üks teab kus ta mida kasutab jne..
                Kõike tuleb võtta mõistusega.Omal kodus kuulamiseks kõlarid(200W long term power/365W short term power)milles bassiosa 15"-sed.Kõlarite tundlikkus 96dB -1W/1m.Kuulamisruum ca 40m2.Aeg ajalt kasutanud ka 20m2 ruumis.Tüürib neid hetkel 2X7,5W lampvõim.Kuulan keskväärtusega 3-4W piirides ja seda nt.40m2 ruumis - täiesti piisab!Teine võimsam (2x35W)lampvõim on karmimaks kuulamiseks,väliüritusteks kasutan olenevalt stiilist kas 2x100W pooljuhtvõimu või siis 2x100W lampvõimu samade kõlarite taga.
                Kõik meeldiv tuleb lambist...

                Comment


                  #9
                  Vs: tesla arm

                  Tegelikult ei ole nii võimsal lihtsalt kodus mõtet. Toas piisab täiesti 20-30W. Muidugi tuleb asja võtta mõistusega. Kui sellele valjukale täisvõimsus peale panna, siis väriseb pool maja. Kui vaja ma võin kasti mõõdud ja filtri skeemi anda, uurin järgi kui soov.
                  * * *

                  Comment

                  Working...
                  X