Teade

Collapse
No announcement yet.

soovitage denonile kõlareid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: soovitage denonile kõlareid

    70W + 70W (8Ω, 20-20,00Hz)
    140W + 140W (4Ω, 20-20,00Hz)

    S90 võid igal juhul järele panna, ainuke asi, et pistikud pead kõlarikaablite otsast ära lõikama. Ja tegelikult vahet ei ole, kumba pidi need plussid ja miinused lähevad, peaasi, et mõlemad kõlarid samasse faasi töötama jääksid (et mõlemal on juhtmed sarnaselt ühendatud). Vastasel juhul hakkavad nad vastasfaasis tööle ja nullivad üksteise bassi.

    Comment


      #17
      Vs: denonile kõlareid?

      okdoki, tänx! proovin järgi.
      muide, kas seal sellist asja peaks ka vaatama, et valjukas (nt bass) peksaks väljapoole, mitte sisse?
      viimati muutis kasutaja demo; 20 m 2006, 18:21.

      Comment


        #18
        Vs: denonile kõlareid?

        Esmalt postitatud demo poolt
        okdoki, tänx! proovin järgi.
        muide, kas seal sellist asja peaks ka vaatama, et valjukas (nt bass) peksaks väljapoole, mitte sisse?
        idee poolest nagu mitte.

        Comment


          #19
          Vs: soovitage denonile kõlareid

          no mitte si***gi ei saa aru, ühenda mismoodi tahad, kogu aeg mängib samamoodi. mängib normaalselt, aga mina ei saa aru milline on pluss, milline miinus.
          aga üks on kindel, need kastid pole ammu nii valjult mängind
          viimati muutis kasutaja demo; 20 m 2006, 19:19.

          Comment


            #20
            Vs: soovitage denonile kõlareid

            kas sealsamas hifi-klubis ei olnud hinna poolest vastuvõetavaid kõlareid proovida?

            Comment


              #21
              Vs: soovitage denonile kõlareid

              ikka oli, aga ega mul oli üldse nii et ma kavatsesin alguses 15k kokku võimu ja kõllide peale panna. noh aga ega siis poes odavat ei soovitata ja nii ma peangi suts hoogu võtma ja mõtlema mis ja kuidas edasi.

              Comment

              Working...
              X