Teade

Collapse
No announcement yet.

Arvamused?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Arvamused?

    Vabandan, et OT, aga hakkas häirimal. Kuhu sul kiiret on? Kõik ei istu kogu aeg Tevalo foorumi just seda teemat jägides.

    1) ""???????????????"
    2) "kas keegi ei oska aidata?"
    3) "mitte kelelgil poel kogemusi?"

    Ja need olid veel küsimuste "upitamised".

    Comment


      #17
      Vs: Arvamused?

      Esmalt postitatud Eggy poolt
      Vabandan, et OT, aga hakkas häirimal. Kuhu sul kiiret on? Kõik ei istu kogu aeg Tevalo foorumi just seda teemat jägides.

      1) ""???????????????"
      2) "kas keegi ei oska aidata?"
      3) "mitte kelelgil poel kogemusi?"

      Ja need olid veel küsimuste "upitamised".

      Sorri aga nagu huvi nii suur ehitamise vastu

      Comment


        #18
        Vs: Arvamused?

        Kui suur isu ehitamise järele on siis hakka ehitama , kõigepealt võiks nii palju omalkäel uurida kui saad , kasuta otsingut ja internetti.

        Comment


          #19
          Vs: Arvamused?

          olen proovin netist otsida aga pole 064 nelja jooniseid leidnud aga teisi küll

          Comment


            #20
            Vs: Arvamused?

            Esmalt postitatud MarcelWoods poolt
            mitte kelelgil poel kogemusi?
            tegin omale aasta tagasi kui mul üks sõber noores tehnikus töötas ,sain sealt kõikk elemendid,, joonised, torud,vatti ,filtrid ja igasugust muud nodi,krdi ajude nuss on see ise ehitamine rsk,ple ma vist mingi väärt ehitaja ka eriti valmis said oli tunne et midagi sai vist valesti kokku tinutatud,ei viitsindki enam edasi siis mässata ja otsustasin maha müüa,hui keegi osta tahtis panin mingi 4 kilo hakkama selle ehitamise peale ja alles see aasta sain 1.5 kiloga lahti,enam ei ehita kunagi,ostsin parem originaalid ja mängivad nii et jube...

            Comment

            Working...
            X