Teade

Collapse
No announcement yet.

Creative Inspire p580 mod.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Creative Inspire p580 mod.

    Tere, kuna Creative isendi kõrgete helide puudumine(vähene olemasolu) ajas närvi, otsustasin pööningult 2 vene kõlarit ära tuua (suurem element ja majak-233 taga tegid head häält kunagi). Kõlarid on sistema aukusticaja (vene keeles)10ac-318. Elemendid peaks olema 10W ja 4oomi.
    Creative kasti taga on hetkel seis selline, et 2 esimest ja keskmine on originaalid ja side on siis 2 vene kõlarit.

    Kuna tugevama volüümiga kuulated suured sahisevad tekkis küsimus, et kas äkki on see Creative kast(võim?) liiga nõrk nende jaoks. Kõik asi on arvuti taga, millel on integreeritud heli(ADI 1980).

    Küsimus1: Millest võiks olla sahin tingitud?
    Küsimus2: Kas Creative kast suudab neid kõlareid korralikult toita.
    Küsimus3: Kas see meisterdis võib ohustada kõlareid/creative kasti/arvutit.

    Aitäh vastajatele!
    Kui midagi jäi segaseks, küsige.

    #2
    Vs: Creative Inspire p580 mod.

    mind häiris sama proble p380. vahetasin kõlarid 6 ac-2 vastu. keerasin arvutis ka kõrgeid kõrgemaks ja ongi parem tulemus kui ennem.
    no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

    Comment


      #3
      Vs: Creative Inspire p580 mod.

      Küsimus1: Millest võiks olla sahin tingitud?
      Küsimus2: Kas Creative kast suudab neid kõlareid korralikult toita.
      Küsimus3: Kas see meisterdis võib ohustada kõlareid/creative kasti/arvutit.

      Aitäh vastajatele!
      Kui midagi jäi segaseks, küsige.[/quote]

      Ma ei tea kas ma olen piisavalt kompetente sellele vastama, aga oma arvamust võib ikka avaldada.

      1: võib vabalt olla 100 erinevast asjast, juhul kui kõlarid ise korras, siis kõige loogilisem oleks helikaart(endalgi integreeritud kaardiga probleeme olnud)
      2: Sinu Creative kõlaritel on andmete järgi pakutud RMS 6w. Samas jällegi sinu vene kõllidele oleks ideaalne 10w, nii et täisvõimsuseni ta neid toita ei jõua.
      3: arvutit ta ei ohtusta, küll aga volume nupu maksimumasendisse pööramisel hakkab ta lõpuks võimu peale, sest võimul ei ole ressursse 10w kõlarite toitmiseks ja võim võib töölepingu üles öelda. Samuti tuleks hoolikas olla volume nupuga, sest kõvemal kuulamisel võivad hakata sinu lisaks paigaldatud kõlarid "üle peksma" ja sellega kõlarit lõhkuma.

      Igatahes rahulikult kuulates ei tohiks ühegi asjaga sul probleeme olla.

      Comment


        #4
        Vs: Creative Inspire p580 mod.

        Ega ma väga kõvasti ei kuula nendega.. selleks on Grundingi võim+2 audese kõlarit. Aitäh, et vastasite, kui kellegil on veel mingeid arvamusi, siis võiksite julgelt avaldada.

        Comment


          #5
          Vs: Creative Inspire p580 mod.

          Esmalt postitatud megaerki poolt
          Kuna tugevama volüümiga kuulated suured sahisevad tekkis küsimus, et kas äkki on see Creative kast(võim?) liiga nõrk nende jaoks. Kõik asi on arvuti taga, millel on integreeritud heli(ADI 1980).
          pakuks, et "suured" sahisevad oma kõrgema tundlikkuse pärast, seepärast kostuvad võimendi ning muud kahinad tugevamalt nendest. lihtne.

          Comment


            #6
            Vs: Creative Inspire p580 mod.

            veits OT, aga võtke oma creative p380/580 satelliitidelt ära kõlari katted ja heli on hoopis parem Algul tundub et need ei tule ära aga tuleb vähe kõvemini sikutada ja tulevad küll.

            Comment


              #7
              Vs: Creative Inspire p580 mod.

              Sahiseb ilmselt helikaart ja/või mikrofonisisend. Keera mikserist mikrofon kindlasti maha ja ülejäänud kasutamata sisendid kah. Originaalsatelliidid on ilmselt veidi tuimemad ja sellest ka varasem sahina mittemärkamine. Kui pärast sisendite kinnikeeramist ikka veel kahiseb, ju siis on lihtsalt helikaart liiga odav kräpp.

              Ma p580 kohta ei tea, p380 toitetrafo on küll sellises võimsusklassis, et minu arust pole mõtet küll millegi katkimineku pärast muretseda. Teisisõnu, oht puudub

              Mul on p380 satelliitideks pandud 5"-sed visatoni F8SC ja vähemalt keskmiste ja kõrgemate sageduste osas annab vankaaegsetele valjukatele pika puuga. Originaalkomplektiga pole kahjuks olnud võimalust võrrelda.
              If you think education is expensive, try ignorance.

              Comment


                #8
                Vs: Creative Inspire p580 mod.

                Tänud, mikri ja muude mitte vajalike asjade kinni keeramine parandas asja märgatavalt.

                Comment

                Working...
                X