Teade

Collapse
No announcement yet.

autokõlarid toas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    autokõlarid toas

    tere,


    mul üks küsimus,kas on mingit vahet kui panna autokõlarid tuppa?? Seda ma tean,et on oomide vahe.Toas 8 oomi ja autos tavaliselt 4 oomi.

    #2
    Ka toas võib olla 4 Ohm, küll aga auto tehnikat 8 Ohm ei ole. Muud vahet ei ole, kui kasti tegemise probleem.

    Comment


      #3
      Auto elemendid teevad toas väga head häält!
      Alles sai lõpetatud projeks mingite bussi kõlaritega (MIngid pisikesed ovaalid) sai ehitatud ruupor kast heli on hea B-) igatahes mulle küll väga meeldib.
      Ja kunagi olid toas mingi opeli orginaalid mis tegid ka vabasõhus "ilma" (freeair element)

      Tuppa sobib aga kontserdile mitte!

      Comment


        #4
        ise kasutan juba paar aastat autok6lareid toas, annavad head heli ja vajadusel ka k6vemat matsu.. kas on suhteliselt savi mis sa sinan ymber teed peaasi et liiga suur ei oleks.
        <span style=\'color:red\'>TOEDA 6IKEGIRIA</span>

        Comment


          #5
          Originally posted by valukas@Mar 22 2006, 07:30
          ise kasutan juba paar aastat autok6lareid toas, annavad head heli ja vajadusel ka k6vemat matsu.. kas on suhteliselt savi mis sa sinan ymber teed peaasi et liiga suur ei oleks.
          Enamasti koaksiaalid tahaks ikkagi suht suurt kasti. Sest nad mängivad ju sageli tagumisel aknalaual ja "kastiks" on terve pagasiruum. Nendega tuleb see probleem jälle, et kasti on parameetrite puuduse tõttu raske arvutada.

          Comment


            #6
            ikkagi nagu alati on öeldud - tuppa mõeldud asjad tuppa, autosse mõeldud asjad autosse&#33; nii see ka on...
            aga võibolla egert ja valukas te pole kuulanudgi korralike toakõlareid et nii rahul olete oma autosüsteemiga toas...

            Comment


              #7
              Mulle eriti ei meeldi nende toa tornide sound(maitseasi)
              Mina pooldan ruupor valjukaid ühe projekti jaoks kogun hetkel raha, kui valmis siis proovin pilte ka teha.

              Comment


                #8
                Originally posted by keeRISTOrm@Mar 22 2006, 14:08
                ikkagi nagu alati on öeldud - tuppa mõeldud asjad tuppa, autosse mõeldud asjad autosse&#33; nii see ka on...
                aga võibolla egert ja valukas te pole kuulanudgi korralike toakõlareid et nii rahul olete oma autosüsteemiga toas...
                muidugi kasutaksin parema meelega HarmanKardon&#39;i syteeme oma koaksiaalidele aga samas kes see j6uab seda osta, ovaalid + mingi 15w krapp l2heb 1000.- kuid korralike toak6larite paar maksab juba 6000.- ning sinna veel v6imend ja muud tr2ni osta. h34r:
                ning need kodukinod [kus see tilulilu bassikas on] ei k6lba kuskile, ikka yrgne 15" teeb muusika kohe magusamaks, minuarust.&#33;&#33;&#33;
                <span style=\'color:red\'>TOEDA 6IKEGIRIA</span>

                Comment


                  #9
                  no endal mul on visatoni tornid ehitamise lõppjärgus, kokku läks nende peale 3kilo ja siis võimendi nats üle kilo ja teevad väga mõnusat ja mahedat häält, ja mängivad ka valjult. vahepeal olin isegi kuuks ajaks wooferi ära unustanud sest need mängivad ka väga madalale.

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by keeRISTOrm@Mar 23 2006, 10:54
                    no endal mul on visatoni tornid ehitamise lõppjärgus, kokku läks nende peale 3kilo ja siis võimendi nats üle kilo ja teevad väga mõnusat ja mahedat häält, ja mängivad ka valjult. vahepeal olin isegi kuuks ajaks wooferi ära unustanud sest need mängivad ka väga madalale.
                    Võin kinnitada eespool kõneleja sõnu, bass on jõuline ja mahlane nendel konkreetsetel. Woofrit ei taha mingi hinna eest.

                    Comment


                      #11
                      auto audio ikka autosse soovitan(Y)
                      Mis kulub helitehnika juures kõige rohkem?
                      * Toitelüüdid
                      * Kõlari kummilõdvik
                      * Elekter
                      * Kõrvad
                      * Naabri närvid

                      Comment


                        #12
                        Kui ajusid rakendada, saab panna ka autosse (algselt) mõeldud elemente tuppa- väga hea tulemusega&#33;

                        Autodes olen näinud kuni 12 oomiseid elemente, seega kõik on võimalik.
                        S A C
                        Siberian Audio Concept

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by Allar88@May 8 2006, 14:20
                          Kui ajusid rakendada, saab panna ka autosse (algselt) mõeldud elemente tuppa- väga hea tulemusega&#33;

                          Autodes olen näinud kuni 12 oomiseid elemente, seega kõik on võimalik.
                          Oris PS seeria tuppa ja väga hea
                          Tegelt oleneb konkreetsetest elementidest, kui on ikka jamad ei kõlba nad kuskile, samas aga ei pruugi korralikkel elementidel vahet olla kasutatakse mõlemaid mõlemates( nii auto omasid toas kui ka vastupidi).

                          Comment


                            #14
                            Üks mõte ainult... kas mitte autokõlarid ei ole mõeldud kuulamiseks suht lähedalt, ehk ideaalhelipilt peaks joonistuma mingisuguse max 1,5-2 m kaugusele elemendist. Tuppa mõeldud elementidel peaks aga see helipildi joonistuminne olla elemendist ka kaugemale kui 1,5 m. Puhtalt teoritiseerin , selles valdkonnas praktikas pole just väga tugev. Praktikas on tõesti võibolla ainus vahe elemendi takistuses ju kõlar oma ehituselt on ikka sama. Autokõlari elemendid võivad olla vahest isegi parema disainiga.
                            Luxman LV-105/ st.hübriid-lampvõim
                            Denon PMA700V/ st.võim
                            Pioneer PD-S705/CD keerutaja
                            Käsitööna valmistada lastud monovõim
                            Peerless/Vifa elemantidega kaheribalised

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by S.S.@May 8 2006, 19:01
                              Üks mõte ainult... kas mitte autokõlarid ei ole mõeldud kuulamiseks suht lähedalt, ehk ideaalhelipilt peaks joonistuma mingisuguse max 1,5-2 m kaugusele elemendist. Tuppa mõeldud elementidel peaks aga see helipildi joonistuminne olla elemendist ka kaugemale kui 1,5 m. Puhtalt teoritiseerin , selles valdkonnas praktikas pole just väga tugev. Praktikas on tõesti võibolla ainus vahe elemendi takistuses ju kõlar oma ehituselt on ikka sama. Autokõlari elemendid võivad olla vahest isegi parema disainiga.
                              Teoreetiliselt võiks siiski toa element parem olla, sest sellel pole segavaks faktoriks nt niiskust ja ilmastiku.

                              Comment

                              Working...
                              X