Teade

Collapse
No announcement yet.

Kus müüakse speakereid?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kus müüakse speakereid?

    Tere!

    Palun soovitage mulle firmasid, kes müüvad speakereid (hetkel on soov ehitada põhikõlarit). Ise ei ole ostmisega kokku puutunud veel, seega kõik soovitused oleksid teretulnud, et oleks valikut nii hinnas kui ka kvaliteedis. Eriti hea oleks, kui keegi teaks, kus müüakse valge või kollase membraanivärvusega kõlareid. Äkki keegi teab ka mõnda head firmat naaberriikides?

    Tänan

    #2
    See küsimus kõlab umbes samamoodi nagu "palun andke mulle värvi". Äkki täpsustad oma soove ja võimalusi. Millise võimsusega, mis sagedustele, jne?

    Comment


      #3
      Ma meelega ei teinud oma teemat väga spetsiifiliseks, kuna ootan erinevaid linke, tootjate nimesid ja teiste kogemusi. Hetkel ma ei otsigi kindlat juppi, vaid ülevaadet hinnamaastikust üleüldiselt.

      Comment


        #4
        Näiteks siit võid valjuhääldeid valida, või lausa kõlariehituskomplekti:
        http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...8&vw=3a&lng=est

        Comment


          #5
          peerless ja vifa. mina olen sillas hetkel.

          Comment


            #6
            Natuke imelik jutt.Mille jaoks,kuhu ja millist kõlli sa vajad.Täpsusta oma soove ja siis oskab ka sulle nõu anda

            Comment


              #7
              Valge membraan viitab esimese asjana alumiiniumist koonusele, mida üldistab kiirus, suhteline täpsus, aga ka reeglina plekisus, agressiivsus, mõnikord ka külmus/steriilsus. Vajab keerulist filtrit(LCR-lüli jne), isetegemisel kaunis raske juhus(paljudele ei soovita).

              Kollane viitab eelkõige kevlarist membraanidele, nt B&W-des on need. Endale ei meeldi, kuidagi külmad ja kõledad on, ei suuda esile kutsuda positiivseid emotsioone.

              Teemaalgatajale oleks soovituslikum isetehes mõelda ikkagi kas klassikalise pappmembraani või plastiku peale.
              Tartus asuv Serwend pakub Taani DST toodangut(Peerless, Vifa, ScanSpeak, Logic), hinnad on muidugi suhteliselt krõbedad h34r: , aga no mis sa hing ikka teed. Visatonil on samas ka pakkuda hulk mõistlikke valjukaid, kui nüüd pisut täpsemalt seletaksid, mis mõttes on, saab juba ehk ka konkreetsemalt aidata.
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                #8
                Tänan Intz asjaliku vastuse eest

                Comment


                  #9
                  Ikkagi ei ole leidnud seda mida otsin. Nendele kelle jaoks teema ei tundunud täpne siis otsin viiteid originaaltootjatele, kes müüvad kõlarikomponente otse. Ka hulgihinnaga. Äkki kellelgi on kogemusi kõlarikomponentide ostmisega naaberriikidest? Äkki keegi teab veel saite, kus müüakse erinevaid kõlari ehitamiseks tarvilikke osi? Olen ka juppide välimuse suhtes väga kriitiline seega otsin parimat. Vihjeks, et kohalikud edasimüügi hinnad ei ole päris ootustele vastavad.

                  Sänkju

                  Comment


                    #10
                    Mingit ulmesoodukat ei tasu kusagilt loota. Et superhead hinda välja ajada, pead sõlmima pikaajalise lepingu ning ka siis ostma tooteid tuhandetes.
                    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                    indrek@sac.ee, +3725174765

                    Comment


                      #11
                      Kui sa teaksid veits kaubanduse põhimõtteid, siis mataksid sa selle mõtte maha, et sa "otse" ostes oluliselt odavamalt kui edasimüüjalt.
                      Seda kinnitust võib leida kasutades otsingut - lisa näit. UK hindadele transport, ülekanne ja vaata, palju sa sellega võidad?
                      "Olen ka juppide välimuse suhtes väga kriitiline seega otsin parimat"
                      kui sa oled prof puusepp või tunned kedagi sellist siis olekt asjal jumet, muidu mine poodi.
                      Teemaga edasi minnes, ütle oma hinnaklass, küll siis kohalikud spetsid oskavad sulle midagi soovitada.
                      -

                      Comment


                        #12
                        Vs: Kus müüakse speakereid?

                        Kust oleks potentsiaalne lairiba valjukaid tellida, on kellegil kogemusi?

                        Otsin nimelt Fostex FE166e või midagi sarnast?

                        Comment


                          #13
                          Vs: Kus müüakse speakereid?

                          Fostex on siin!

                          Comment


                            #14
                            Vs: Kus müüakse speakereid?

                            Soovitan soojalt kõikide müüjate(whatever ...) "terms of condition"&shipments punktidega ennast kooskõlla viia.Säästad palju närve ja raha...Siin foorumis inimesed püüavad aidata sind sinu muredes - toetudes omadele kogemustele.Paljudel on sissetöödatud importmehhanismid.Sinu asi on sõeluda välja parim!Järgneb sinupoolne analüütiline otsus!
                            Kõik meeldiv tuleb lambist...

                            Comment


                              #15
                              Vs: Kus müüakse speakereid?

                              Esmalt postitatud Sully poolt
                              Selle poe leidsin üles ja saatsin kirja neile. Küsisin, et kas Eestisse saadavad? Vastust pole saanud veel. Samuti saatsin sama sisuga kirja ka sinna: http://www.noretron.fi/index.php?sit...2448&hae=FE166 . Saksamaalt pole leidnud.

                              Comment

                              Working...
                              X