Teade

Collapse
No announcement yet.

kõllid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kõllid

    Kas keegi teab kui võimsaid bassi kõlle Tartus müüakse ja mis hinnaga.Mul oleks vaja 2 100w kõlli.
    * * *

    #2
    :blink: Luugid lahti ja poodi !

    tevalo

    Link
    Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

    Comment


      #3
      Originally posted by VieX@Mar 8 2005, 07:48
      :blink: Luugid lahti ja poodi !

      tevalo

      Link
      <_< TARTUS ei ole tevalo poodi vist ja tevalos pole müüa niisurt bassikõlarit kui ma tahan. :angry:
      * * *

      Comment


        #4
        oot misasja, et Tartus pole Tevalot ??? Äkki külastaksid Lai tn. 29 aadressi...

        Ja mis tarbeks sul neid kõlareid vaja on? Kas kodukõlaritesse või autosse (viimasesse saab nii mõnegi kilovatise bassikõlari soovi korral).

        Comment


          #5
          miks sa just 100w vaja on.palju peab olema diameeter?
          aga jah ,vaata poodidest.seal värvilistel lipikutel vägasuured watid muidu kui tähele pole pand,aga jah need ei pea üldse paika tegeliku rms võimsusega.
          Peatselt valmimas tornkõlarid visaton- sc10n-WS13E-ws20e

          Comment


            #6
            Eks tegele ise ka otsimisega sutsu
            Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

            Comment


              #7
              Umbes 30cm-sed
              * * *

              Comment


                #8
                Originally posted by raadiolamp@Mar 9 2005, 14:45
                Umbes 30cm-sed
                JÄLLE&#33; 30 cm ja 100 w ? Mida suurem seda uhkem või? Tartus muidu tevalo (visaton, audax), sony pood (star sound jne.), expert (sealt saab audest tellida), Akord (igasugust) ja veel tehnikapoed nt. viva ja +-.

                Neid on veel, praegu ei tule meelde.

                PS&#33; http://www.raituning.ee/shop.php?i=83

                Comment


                  #9
                  BMW esinduses on mingid kõllid ag ei tea kui võimsad?Suuri kõlle on vaja selle pärast,set see annab passi vällja
                  * * *

                  Comment


                    #10
                    Kui sul ikka tegelikult tahtmist oleks, leiaks sa omale sobivad kõllid.
                    Kas on mõtet lolli mängida? Anti ju aadresid kust saab, ja sa lähed bmw esindusse vaatama hoopis?
                    Ja passi annavad välja kodakontsus ja migratsiooniamet, kõlarid annavad bassi...
                    Krt, ma leian isegi võrust endale sobivad kõlarid, kui väga peaks vaja olema.
                    mis 30 cm? see ju 12", osta ikka 18 tolline, mida suurem seda uhkem ju?
                    Ehk siis parem osta mu käest kaks 10" king audiot ära, ei ole pika otsimist
                    Darkest beatz...

                    Comment


                      #11
                      Ma ei mölisegi, aga see on natuke imelik, et selle asemel et tunnistada oma viga, hakatakse paukuma kohe.
                      mainiti ju poed, kust sa saad neid osta, ja kui meeldivad, siis osta ära need mis seal bmw esinduses on.
                      Kui sa ei tea ise ka mida sa tahad( kas koju või autosse), siis miks sa üldse küsid?
                      Mõtle ilusti läbi või aruta sõpradega, milleks täpselt mõtled kõlarit kasutada, ja mida tahad saavutada kas SPL(helirõhk) või SQ (helikvaliteet), kui võimast sa tahad( oli vist 100w?)
                      Kirjuta täpselt, mida ja milleks soovid ja siis ma arvan et aidatakse ka rohkem.

                      Edu
                      Darkest beatz...

                      Comment


                        #12
                        @raadiolamp: Teeme nii et räägime ikka viisakalt. Nagu ma näen sa ise ka alles regasid end siia foorumisse nii et mõtle ka ennem kui postitad. Ja ole õnnelik et keegi üldse viitsis vastata.

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by raadiolamp@Mar 10 2005, 15:45
                          BMW esinduses on mingid kõllid ag ei tea kui võimsad?Suuri kõlle on vaja selle pärast,set see annab passi vällja
                          passi saad sa minu teada Kodakondsus ja MigratsiooniAmetist.

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by saajatz+Mar 11 2005, 09:44--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (saajatz @ Mar 11 2005, 09:44)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-raadiolamp@Mar 10 2005, 15:45
                            BMW esinduses on mingid kõllid ag ei tea kui võimsad?Suuri kõlle on vaja selle pärast,set see annab passi vällja
                            passi saad sa minu teada Kodakondsus ja MigratsiooniAmetist. [/b][/quote]
                            :lol:

                            Comment

                            Working...
                            X