Teade

Collapse
No announcement yet.

Mida teha S50netega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mida teha S50netega

    Mul on S50 ete nimelised kõlarid, tahaks midagi ette võtta nende kriiskavate kõrgete suhtes. Mingi L-pad või midagi või üldse keskmised ja kõrged väljavahetada.
    Enne polnud nagu väga hull, kuulasin lihcalt kõrged maha keeratud ja bass veits peal. Aga siis sai nagu ühe tuttavaga kõlareid uurimas käidud, Audese 3 ribalised.
    Ons midagi nendega ettevõtta? Pole ju endal 5te tonni ka kuskilt võtta.
    Maailm oleks puhas ja süüta
    kui poleks õllejogurtit
    - Õ.Õ.

    #2
    Tinuta kesk ja kõrge küljest juhtmed lahti. Keskmisel on ju sees oma plast kast, seega bassikale jääb ju õige suurusega kast alles.
    <span style=\'font-size:13pt;line-height:100%\'>Qlimax</span>

    Comment


      #3
      Räägi sellist asja muidu,et kas tahad lihtsalt kõrged välja vahetada või teed uued kastid kah? Muidu kõrged peaksid olema nendes kõlarites 16oomised, niiet filter tuleks igaljuhul ringi teha.


      Tinuta kesk ja kõrge küljest juhtmed lahti. Keskmisel on ju sees oma plast kast, seega bassikale jääb ju õige suurusega kast alles.
      Siiski oodati soovitusi,et kuidas parandada kõrgete sageduste esitamise kvaliteeti.

      Comment


        #4
        MA arvan, et ega erilist mõtet pole mingied kalleid tweetereid sisse panna. Ei tasu ära.
        <span style=\'font-size:13pt;line-height:100%\'>Qlimax</span>

        Comment


          #5
          Ma veel mõtlen aga mõte jäi pidama visatoni DTW 72e ja audese kõrgete vahel. Keskmiseks mõtlen panna mingid paber avarriba elemendid.
          On kellegil kogemusi nende tweeteritega?
          Maailm oleks puhas ja süüta
          kui poleks õllejogurtit
          - Õ.Õ.

          Comment


            #6
            Odavam ja kindlam variant oleks kõlarid välja vahetada. S-50 maha müües paned vaid mõni sada krooni juurde ja saad Estoniad 35AS-021. Kui mul kodus olid korraga mõlemad nimetatud kõlarid, siis kuulates läbi S-50 hakkas naine pahandama, et rikkusin heli ära

            Comment


              #7
              Lõpuks sain veits aega et nende kõlaritega mässata. Kuna raha nendesse kõlaritesse pole mõtet raisata siis tegin lihtsalt kõrgetele L-padi mis peaks 3dB kõrgeid alla tõmbama. 6,6 oomi jadas ja mingi 46 vms oomi kõrgetega paralleelis. Heli on nüüd jupp maad mahedam-eks ma olen nendega nüüd niikaua rahul kui jälle Audeseid kuulama satun
              Maailm oleks puhas ja süüta
              kui poleks õllejogurtit
              - Õ.Õ.

              Comment


                #8
                Jah&#33;Omasin samuti antud isendeid ning olin ka hädas kõrgetega.Lahenduse sain siis kahest võlliga reostaadist, milled paigutasin mõlemasse kõlarisse jadamisi kõrgete valjukaga.Takistuseks oli 150oomi(lubatav hajuvõimsus 15W).Samuti sai kesksageduse valjukale pandud korrigeeriv ahel(andmeid kahjuks enam ei mäleta).Võimendiks kasutasin U-7111, millel lõppaste TDA2050(kaks kivi sillas kanali kohta).Sõber kasutab seda komplekti juba 2 aastat ning on väga rahul.
                The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                Projektide pildid
                Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                Comment

                Working...
                X